Final Fantasy VII / Materia Combining

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Aiven

Post autor: Aiven »

Kombinacja materii, którą stosuje najczęściej to Dethblow+HP Absorb- na wysokim lvl pozwala to zwrócić całe HP. Żyć nie umierać.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Prawde mówiac,to przeciwnicy w grze sa tak prosci że,nie trzeba jakiś wymyślnych kombinacji materii,atak atak i po sprawie.

Najczęsciej stosuje 4xcut na master u wszystkich o po sprawie.
FF XII W trakcie katowania
Tetius

Post autor: Tetius »

to zabij weapony tylko przy pomocy 4xcut......
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Tetius pisze:to zabij weapony tylko przy pomocy 4xcut......
No problem.
Trudniejsza walka moze byc,bez urzycia materii,bez specjalnych broni i tylko kilka itemów leczących.
Wiec urzycie 4xcut to nie problem.
Sa tez rekordy walki Emeraldem,zabicie go jedna posatcią.
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

Tetius pisze:to zabij weapony tylko przy pomocy 4xcut......
Emerald zabity samymi limitami i kombinacja Counter + Mime.wielki mi problem :roll:
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

jak najlepiej dobrać materie do walk o ominishlasha w ba.
:?:
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

karollo pisze:jak najlepiej dobrać materie do walk o ominishlasha w ba.
:?:
Kpisz, czy o drogę pytasz? >_< Już to maglowałeś w temacie pomocy, dostałeś porady od userów, materie opisane są na stronie krypty, a na tej magicznej stronie: www.google.pl znajdziesz jeszcze więcej. Skończ ten temat i nei bądź upierdliwy Jak już wspominałam wcześniej- nikt za Ciebie nie będzie myślał :evil:

Następnego zdublowanego posta skasuję i radzę nie ciągnąc tematu BA -_-
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

to zabij weapony tylko przy pomocy 4xcut......
Proste. Ale warto tylko na rubyego - yuffi atakujaca z 4 cut i potem kontrujaca z pokazniej ilosci materii counter + mime
Co do emeralda to sie juz oplaca bardziej wogole bez materi (limity sie wystarczajaco czesto trafiaja) albo limit a potem counter + mime - tak mozna calkiem niezly czas osiagnac
Kombinacja materii, którą stosuje najczęściej to Dethblow+HP Absorb- na wysokim lvl pozwala to zwrócić całe HP. Żyć nie umierać.
Najpierw tym traf :)
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Auron

Post autor: Auron »

Ja osbiście przeszlem na 100% FF VII,VIII,IX,X i mam troche doświadczenia i myśle że Weapony w VII są banalnie proste do pokonania wystarczy u kazdego zawodnika 4xcut i po pare sztuk countera polaczonych z coverem i po robocie już kilka razy pokonalem i ruby'ego i Emeralda używając czaru shield,4xcut oraz Omnislash i po robocie

Szkoda, ze poprawność jezykowa nie jest dla ciebie równie banalna -_-
Ostatnio zmieniony czw 06 lip, 2006 16:40 przez Auron, łącznie zmieniany 1 raz.
Zick

Post autor: Zick »

Auron pisze:Ja osbiście przeszlem na 100% FF VII,VIII,IX,X i mam troche doświadczenia i myśle że Weapony w VII są banalnie proste do pokonania wystarczy u kazdego zawodnika 4xcut i po pare sztuk countera polaczonych z coverem i po robocie już kilka razy pokonalem i ruby'ego i Emeralda używając czaru shield,4xcut oraz Omnislash i po robocie
Szkoda, ze poprawność jezykowa nie jest dla ciebie równie banalna -_-
Nio to zabij Ruby'iego przy pomocy 4xCut :roll:
tomw77

Post autor: tomw77 »

hej. nowy jestem.
nie wiem co tak biadolicie z tymi weaponami.
juz naprawde dawno nie gralem w FF7 ale z tego co pamietam to oba bez problemu padly.
4x cut, final atack+ phenix (full life( czy jakos tak) na rubby'ego), KTOR no i 4 limit Clouda.
Rubby polecial dosc szybko i to oczywiswcie samym Cloudem. dluzej mi zeszlo na emeralda ale tez bez problemu.
P.S sorki za orty i interpunkcje ale coz mam taki zestaw ozeczen io dys costam ze szkoda pisac :P
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

tomw77 pisze:sorki za orty i interpunkcje ale coz mam taki zestaw ozeczen io dys costam ze szkoda pisac
Bzdura.
I to jest temat o materiach, nie weaponach. Nie zapominac o tym.
Cloud Strife

Post autor: Cloud Strife »

Jak macie np. 4 Bolty na Master to pierwszego łączycie z HP Absorb drugiego z MP Absorb trzeciego z MP Turbo a ostatniego z All to wygląda mniej więcej tak: B=HPA B=MPA B=MPT B=A... :smile:
Tytan

Post autor: Tytan »

Takie małe pytanko , materia combing polega na "włożeniu" odpowiedniej materi do jednego przedmiotu ??
Lord Gorg
Kupo!
Kupo!
Posty: 26
Rejestracja: pt 10 mar, 2006 15:20

Post autor: Lord Gorg »

Nemesis pisze:to jest temat o materiach, nie weaponach. Nie zapominac o tym.
No to dobrze, bo właśnie chciałem wspomnieć, że wszyscy tak się podniecają tymi weaponami, a ja ( na pewno nie tylko) je skopałem jak miałem postaci na 60-tym którymś LV i nawet nie miałem wszystkich materii. A tak żeby nawiązać do tematu posta to wspomnę, że jest wielu graczy takich jak ja, którzy (tak jak ja) pomimo miłości do FF7 nie mają zamiaru maksować siedemdziesięciu materii counter dwudziestu KOTR i piętnastu master magic. Tak, więc ktoś mógłby pisać o jakichś realnych połączeniach(tak jak obywatel dwa posty wyżej) (również Tych dostępnych na CD1 i CD2) a nie jakieś wyciągnięte z kosmosu kombinacje, które miało może dwie osoby ze wszystkich zarejestrowanych na tym forum bo ja nie widzę sensu w gadaniu o rzeczach nieosiągalnych.
"...bezpieczeństwo to złudzenie, fałszywe sanktuarium niewinnej wyobraźni."
Alan Cole "Era wilka"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”