Advent Children

Jedna z najsłynnieszych części serii Final Fantasy, która doczekała się wielu rozszerzeń w postaci gier i filmów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

kontrat - gniewac sie? ja? na ty? nie, dostalem poczta zamowionego golden suna 2 i teraz nic nie jest w stanie wyprowadzic mnie z rownowagi :)

garnet - dobrze,z e ten screen to fotomontaz, bo jak seph jest mogiem to...
kontrat

Post autor: kontrat »

jakos oud w grze utrzymal a przeciez ci sami goscie robia co gre nie ? wiec nie rozumiem czemu tak zamotali, pewnie bedzie jeszcze masa plotek domyslow ze niby 20 postaci a to ten a to nie ten itd, same przypuszczenia na razie ale ja mysle ze ta osoba na wozku w trailerze to rufus raczej bo to on w grze oberwał od weapona chyba (nie pamietam ale w kazdym razie oberwal) i jescze to logo shinry ...


PS Aeris musi byc w filmie bo inaczej to im jobów nasadze dla square ;)
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

aeris razcej nie bedzie, no chyba, ze we wspomnieniach... na krzesle to moze byc sephiroth, a ten koles co sie z cloudem bije to, ktorys z jego uczniow :wink:
kontrat

Post autor: kontrat »

oj coat przesadzasz ten na wozku to na bank nie Sephirot , w trailerze cloud mowi nie masz tutaj wstepu itd , czy przez 2 lata zdazylby sie z kims znowu tak spruc by mowic tak do kogos oprocz sephirota ? zreszta ten koles to na bank sephirot albo jak ktos tam mowil jego klon zrobiony przez hogo, zreszta nie mam pojecia hehe (sam zaczynam snuc domysly) obejrzymy zobaczymy
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Na MFFU jest wywiad z Tetsuyą, podobno sami nie majajeszcze całego scenariusza :D
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

wlasnie takie towry na zywca sa najlepsze, bo najbardziej popiepszone :)
fajny pomysl z tym post apokaliptycznym swiatem bez ludzi, ale zamiast filmu wolalbym gre :)
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

No sami tam napiszą tyle o ile a gracze(tfu widzowie) sami sobie reszte domyślą hmm...ale raczej chyba o to chodzi :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

lol :D...na tym screnie seph mial byc za aeris nie za moga :D (choc mi tez za pierwszym razem skojarzyl sie ten ribbon z uszami jakby :D )
hmm..ta osoba mialby byc rufus...no ale on przecie....i jeszcze ten kloes mialby go niby calowac w reke niemalze..
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

no...gra bylaby ciekawa, no ale play2 chyba duzej ilosci takich filmikow by nie pociagnal :)

ta postac na wozku to moze byc Zack, albo jenova, albo Hojo...jakos nikt inny raczej byc nie moze :P
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

aeris moze :lol:

hmm..gra....przecie juz ff10 byl za duzo 'filmowy'...czasem mialam wrazenie ze ogladam film,a jak mialam poruszac strzalkami na padzie to bylo cos ;)
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Gdzieś przeczytałem opinie że square soft chyba wolał by mieć właśnie widzów zamiast graczy :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

chyba sie z nia zgodze...zreszta jest potwierdzenie ff10 teraz advent children nio i gdyby nie porazka fftsw to bylaby kontynuacja albo inny film ff...zreszta sam pan nobuo mowi: i prefer telling stories...
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

I dont have what It takes to make a good action game ;) przeczytaj ten wywiad na mffu tam pisze że tego nawet nie planowali, tylko firma która im robi cg(kórde myślałem ze oni sobie robią :? ) postanowiła zrobić prezentacji możliwości swoich gdzieś tam i wybrali theme ff7, a jeszcze piszą ze maja ograniczone fundusze ze wzgledu na tyle nadchodzących produkcji, ciekawy jestem co by sie stało jak by wszystkie niewypaliły strasznie hehehe :twisted: a tak wogóle to ten Tetsuya ma przewalone, musi robic przy FF7AC KH2 i KHCoM i pewnie jeszcze czymś, łątwo nie ma a ciekawe ile za to dostaje :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

..to po co wogole to robie..swoje mozliwosci moga pokazac na filmie o byle czym...po co zaraz ff i na dodtaek 7..jak to spaszcza...beda mieli tylko 'przewalone' u fanow....
a jak nie wypala...cos squre zmniejszy sie budzet...nio i jeszcze ff12 robia...
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

film i tak przyniesie zyski :) na swiecie jest pelno ludzi, ktorzy pojda na tan film, tak jak ja:
-raz zeby zobaczyc, drugi zeby zrozumiec :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VII”