FFXIII-2 POMOC

Masz jakiekolwiek pytanie dotyczące gry?
Kieruj je tutaj.
chris23
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: czw 16 sie, 2012 23:38

Post autor: chris23 »

Ok dzieki. Wczoraj wykupilem ponad 5000 zetonow i udalo mi sie wygrac ''Lucky coin''. Trwalo to okolo 30 minut. Dzisiaj rowniez po okolo 30 minutach, udalo mi sie wreszcie wygrac 11800 zetonow. Nie wiem czy dobrze zrobilem, ale wymienilem je na ''Wild Artefact''. Potrzebowalem to bo jak ogladam walkthrough na Youtube, to nie moglem otworzyc jednego portalu, a chce grac mniej wiecej tak jak ten gosciu, co robil ten video poradnik.
Narazie w tym kasynie skonczylem, ale do zdobycia sa jeszcze trzy fragmenty. Obecnie mam ''Chococochick Down'' i ''Lucky Coin''.
Mam jeszcze takie jedno pytanie o przedmioty, za ktore mozna wymienic 10000 zetonow, bo nie wiem czy sa zwiazane z fabula. Chodzi mi o ''Chaos Crystal'', ''Just 1 gill'' i Setzer's Dice''. Pytam sie, bo przy nich sa znaki zapytania i nie wiem czy trzeba je bedzie pozniej tez wykupic.
Awatar użytkownika
Palmityniansodu
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: pn 12 sty, 2009 18:37

Post autor: Palmityniansodu »

Setzer's dice to ten item, który zwiększa luck przy wygrywaniu. Ten wild artefact jest potrzebny jeśli chce się otworzyć wszystkie wrota, więc raczej dobrze zrobiłeś. Ale jeśli chciałbyś zdobyć wszystkie fragmenty, lepiej najpierw nabyć Setzer's dice. Chaos crystal umożliwi Ci zdobycie bardzo dobrej broni pod koniec gry. Just one gill to po prostu kolejny fragment.
Przestań tak kurczowo trzymać się poradnika! po przejściu głównego wątku będziesz mógł dowolnie powracać do każdej z lokacji, zdobywanie wszystkiego samemu jest o wiele przyjemniejsze i nie jest trudne.
Jedyna rzecz, która mnie wkurzała to minigierki z zegarem. Dopiero przy ostatnich dwóch odkryłem tę magiczną POLSKĄ stonkę: http://clockpuzzle.pl/
chris23
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: czw 16 sie, 2012 23:38

Post autor: chris23 »

Dzieki za pomoc. Jesli chodzi o te mini gierki z zegarem, to nawet nie wiedzialem o co w tym chodzi i ulozenie potrafilo mi zajac nawet 20 min, i liczylem, ze za ktoryms razem sie ulozy. A to strone co podales pozwala zaoszczedzic troche czasu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”