INFO

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Plus do tej pory Alpha miala mega lagi - co tym bardziej spowalnialo wszystko.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

ale ten system walki wyglada mi na turowy. wiec nie o lagi mi tu chodzi..
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

W każdej tego typu grze turowość jest obecna. Nie chodzi o samą turowość, ale o to jak będzie odczuwalna. Dajmy Japończykom to dopracować. W XI jakoś jej nie odczuwałam, chociaż trzeba było czekać na recast etc. Ufam, ze w XIV dobrze to rozwiążą. Nie ma co się czepiać Alfy LOL.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Right - Alfa to ledwie ok 30% gry.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

co innego mowia na 2ch .. no ale miejmy nadzieje, ze macie racje.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
arth
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: pt 28 maja, 2010 20:52

Post autor: arth »

też zapisałem się na bete FF 14 ale jak oglądałem filmiki to postacie poruszają się troche marnie, za to coś o wiele bardziej wypasionego szykuje sie na początku 2011 - TERA Online, mam status focus group testera i jak grałem to musze powiedzieć, ze cacy, polecam
Sznajder
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: pn 18 sty, 2010 01:39

Post autor: Sznajder »

Czy grafiki na ps3 można spodziewać się lepszej czy wręcz przeciwnie :?:
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Na starcie moze troche lepszej. Z czasem jednak PC jak zwykle przescignie konsole.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Sznajder
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: pn 18 sty, 2010 01:39

Post autor: Sznajder »

Aha. Jeszcze chciałbym się zapytać czy ff XIV na ps3 bedzie mieć jakieś trofea ? :P
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Wszystkie gry na PS3 od połowy 2009 roku muszą mają mieć zaimplementowane trofea - jest to jeden z wymogów, stawianych przed twórcami przez Sony. Inna sprawa, że pewnie posrasz się na miętowo, niż platynę wyrwiesz - wystarczy wspomnieć jakim hardkorem było wyrwanie calaka w FF XI na X360, gdzie większość achivmentów opierała się na maksowaniu jobów. Jeżeli Square nie uczy się na błędach, to platyna w FF XIV będzie największym wyzwaniem na PS3.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Wersja PC FFXIV zapowiedziana na 30 Wrzesnia (Edycja Kolekcjonerska 22 Wrzesnia), wersja PS3 niestety zapowiedziana na Marzec 2011...

http://twitter.com/SquareEnixPress/status/17424389727
http://www.mcvuk.com/news/39797/Final-Fantasy-XIV-dated
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Przyzwyczajenie i instynkt mówią mi, że chyba jednak lepiej zainwestować w wersje na PieCa.
1) nie wyobrażam sobie grać w takie mmo na padzie 9nawet z klawiaturą)
2) PC zawsze można dostosować...kartę graficzna zmienić czy cuś... z PS3 no chyba nie bardzo lol.
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Go Go Yubari pisze:Przyzwyczajenie i instynkt mówią mi, że chyba jednak lepiej zainwestować w wersje na PieCa.
1) nie wyobrażam sobie grać w takie mmo na padzie 9nawet z klawiaturą)
2) PC zawsze można dostosować...kartę graficzna zmienić czy cuś... z PS3 no chyba nie bardzo lol.
1) Ja osobiscie tez jestem pro keyboard, ale podobno w 11 i 14 gra sie wlasnie tak jakby specjalnie do pada zostaly stworzone - 11 mimo wszystko wyszlo na ps2 najpierw.
2) Oczywiscie, ze prawda, ale np. moja sytuacja: obecny komp spelnia te minimalne wymagania, ale tylko tak zeby grac w gre na najmniejszych ustawieniach, a i tak moze sie ciac. Liczylem, ze kupie wersje PS3 zeby pograc bezstresowo w ladnej grafie, do czasu, az bede mogl kupic nowego kompa (bo wymieniac pojedynczych czesci w obecnym nie oplaca sie juz), po czym tylko sciagnac klienta do wersji PC i uzywam konta zalozonego kodem z wersji PS3. A tak dupa :<
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

No ja i tak będę musiała wymienić kompa, wiec może do premiery się wyrobię ^^ jednak przyzwyczajenie robi swoje. chociaż ja pewnie 100 razy zmienię zdanie >_>' Przynajmniej co do rasy jestem pewna lol.
Ładna ta kolekcjonerska edycja. Chyba się skuszę _^_

Zastanawia mnie natomiast, co będzie teraz z biedną XI. Całe to podnoszenie leveli, dodatki etc. Chyba, ze S-E liczy na to, że przy XIV zatrzyma przy okazji graczy w XI. Jeśli XIV będzie tak wymagająca grą jak XI... nie da się grac w obie jednocześnie raczej >_>'
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Jak narazie XIV nie zapowiada sie na nawet w polowie tak wymagajaca. Ale ludzie i tak beda grali hardcorowo na poczatku bo wiadomo jak to jest z nowymi tytulami :] Wiec XI bedzie miala pewien okres posuchy zapewne, starajac sie ratowac tymi patchami ostatnimi.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XIV - Online”