INFO

Moderator: Moderatorzy

HomeroX

Post autor: HomeroX »

Witam jak zdobyć klucz do gry? Konto założone lecz nie mogę się zalogować ...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Umm....Ale kupiłeś grę, tak? :roll:
HomeroX

Post autor: HomeroX »

Nie kupiłem ściągnąłem z forum, słyszałem o takim czymś jak klucze jednorazowe :P w ogóle jest takie coś bez zakupu gry :roll: ?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Klucze też się kupuje.
http://www.google.com/search?hl=ja&sour ... =&gs_rfai=

To już lepiej iść i kupić grę w empiku.
siemions

Post autor: siemions »

wiadomo kiedy wyjdzie XIV na PS3 :?:
zamiasto garbic sie przy biurku, wole utopic sie w foteliku z padem w reku :D .
gralem kiedys duzo w WOWa, ogolnie giera w kosmos, ale z finalem jestem juz pare dobrych latek i chcialbym zaglebic sie w ten swiat takze i online.
w WOWie najbardziej mi sie podobaly raidy na instancje i walki z bossami z nowymi itemkami ;) . tu tez jest cos takiego ?
a jak z pvp? cos takiego jak capture the flag jest ?, albo deatch match.
sorka za zawracanie dupska ale ffXIV zainteresowalem dosc nie dawno ;).
z gory dziekuje!
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

siemions pisze:wiadomo kiedy wyjdzie XIV na PS3
Wczesnym Marcem 2011 -
podane zaraz na pierwszej z góry wygooglowanej stronce - http://na.finalfantasyxiv.com/#/about/game_info
siemions pisze:a jak z pvp? cos takiego jak capture the flag jest ?, albo deatch match.
z tego co widziałem w trailerach to FFXIV czerpie sporo z FFXI, było tam przejęcie flagi, ale w formie, ci gracze z danego miasta którzy wybili największą ilość stworów na danym obszarze, i to w określonym czasie, to przejmowało flagę regioniu i mogli się tam teleportować i robić zakupy u strażników outpost. Ale czy tak na pewno będzie w FFXIV to nie wiem.
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

pvp w 14 póki co nie ma. W 11 było odrobinę, ale nie cieszyło się zbytnim zainteresowaniem, nie dlatego że złe (forma mini-gamu jak battlegroundy w WoWie), ale raczej dlatego że nie było z tego żadnych dobrych nagród. Nie oczekiwałabym więc by 14 zdobyło się na coś więcej

Instancji ani nic tego typu z tego co mi wiadomo tez nie ma w 14 póki co. Jednak ten aspekt gry w 11 był szeroko rozbudowany, wiec zapewne w 14 tez bedzie. SE lubi stopniowo dodawać nowy content

W chwili obecnej 14 nie oferuje w zasadzie niczego oprócz expownia i craftowania. Ale interesowałabym się grą nadal, w momencie wydania na ps3 może być już ciekawą grą
Awatar użytkownika
dadzia
Kupo!
Kupo!
Posty: 18
Rejestracja: sob 11 paź, 2008 10:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: dadzia »

Mam pytanko .. =) zaistalowalam FF14 i mam grę w oknie ^^" . Czy to normlane ?? XD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XIV - Online”