Final Fantasy XIII-2 potwierdzone.

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Final Fantasy XIII-2 potwierdzone.

Post autor: Gveir »

Kontynuacja FF XIII została potwierdzona. Otrzymają ją PS3 i X360 "następnej zimy". Trailer do obejrzenia na oficjalnej stronie Square Enix (EU, US i Jap).

Europejska strona S-E.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Skowyt
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: pn 31 gru, 2007 20:23

Post autor: Skowyt »

Pięknie to wygląda. Szczerze mówiąc nie grałem w 13 ale zawsze historie od Square Enix wciągają mnie do reszty więc i to musi być super;> Ale zastanawia mnie jedno. Najpierw wychodziła 13 później coś tam o Versus słyszałem, nie wiem jak długo 14 online była zapowiadana ale też jakoś po tym usłyszałem, gdzie chyba nawet nie za dobrze im to wyszło. Teraz 13 kontynuacja:P Mam nadzieję, że to na jakości ich produktów się nie odbije:>
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Skowyt pisze:Najpierw wychodziła 13 później coś tam o Versus słyszałem, nie wiem jak długo 14 online była zapowiadana ale też jakoś po tym usłyszałem, gdzie chyba nawet nie za dobrze im to wyszło. Teraz 13 kontynuacja:P Mam nadzieję, że to na jakości ich produktów się nie odbije:>
Że tak powiem, na jakości ich produktów to już się odbija od dobrych 9 lat :> I bynajmniej nie dlatego, że robią za dużo gier naraz, tylko dlatego, że na siłę tyle robią.


W XIII nie dane mi jeszcze było zagrać, ale po "sukcesie" X-2 sceptycznie podchodzę do wszelakich kontynuacji...
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Man nadzieję, że w dwójce zrobią jakieś strzałki, bo w FFXIII są tak pokrętne ścieżki, że się prawie pogubiłem.
Awatar użytkownika
Sayori
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: śr 09 mar, 2011 22:03
Lokalizacja: Death City

Post autor: Sayori »

A na YouTube można jeszcze zobaczyć trailery "FF Agito XIII" :roll:
Niech SE już robi tyle gier ile chce tylko bardziej mnie zastanawia jak oni się z tym wszystkim wyrobią, bo o Versusie już pisałam w innym poście: http://www.k-ff.com/phpbb2/viewtopic.php?t=4971

A nawiązując do tego co tam napisałam to ta kontynuacja bardzo możliwe że wyjdzie nawet później niż Versus czy Agito.

[a Agito to też właściwie nic jeszcze nie wiadomo ]


Vaan napisał/a:
Man nadzieję, że w dwójce zrobią jakieś strzałki, bo w FFXIII są tak pokrętne ścieżki, że się prawie pogubiłem.

To trzeba było wejśc na mapę jak grasz na Xboxie to jest to X a jak na PS3 to jest to kwadrat
48% młodzieży jest szczęśliwa, reszta nie ma na zioło
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Agito nazywa się teraz Type-0, wiadomo też co nieco o fabule i gameplayu, a data wydania u japońców jest *teoretycznie* gdzieś na lato. Poczytaj sobie np. na FF Wiki albo podobnej stronie, linka nie dam, bo trzeba by na to pozwolenie mieć, a jestem zbyt leniwy i wierzę w Twoje zdolności guglowania.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”