Dissidia 012 - tuż przed premierą

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Dissidia 012 - tuż przed premierą

Post autor: Go Go Yubari »

Oto daty premier Dissidii 012 w poszczególnych rejonach.
Japonia - 3 marca 2011
NA / UK / EU - marzec 2011 (w Europie 25)

Co ciekawe, Yuny na okładce dla wersji Japońskiej nie ma.

Okładka JP

Oficjalny Japoński trailer

Oczywiście nie mogło zabraknąć edycji kolekcjonerskiej w postaci limitowanej PSP.

PSP Dissidia 012

Zastanawia mnie, co więcej można wycisnąć z nawalanki ze strzępami fabularnymi, aczkolwiek serie typu Soul Calibur pokazują, że samo bicie w zupełności wystarcza.
Raksha

Post autor: Raksha »

Go Go Yubari pisze:Co ciekawe, Yuny na okładce dla wersji Japońskiej nie ma.
Prishe i Gilgamesha i Aeris też nie ;] (choć ta ostatnia to tylko Assist odblokowywany dzięki demu, ale mniejsza) Zresztą, to tylko tymczasowa okładka (aczkolwiek mogę się mylić). Zastanawia mnie trzeci screen w pierwszym rzędzie - na czym właściwie polega to wybieranie postaci w Free Battle ? oO Ech, jeszcze z Yunie coś mieszają - czemu jako alt dają jej suknię ślubną, a nie wygląd z FFX-2 ? ;__;
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Raksha pisze: czemu jako alt dają jej suknię ślubną, a nie wygląd z FFX-2 ? ;__;
Bo najwidoczniej samo S-E chciało także zapomnieć o tej drugiej wersji...
Awatar użytkownika
Sayori
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: śr 09 mar, 2011 22:03
Lokalizacja: Death City

Post autor: Sayori »

Tutaj mam okładkę (a właściwie obrazek) Dissidii z obiema drużynami (tzn. warriors of light, warriors of darkness)

http://images3.wikia.nocookie.net/__cb2 ... n_Cast.png


Jest Yuna ale Aeris niestety nie widzę, a z tego co słyszałam to właściwie jej chyba nie będzie :(
48% młodzieży jest szczęśliwa, reszta nie ma na zioło
Dracu

Post autor: Dracu »

Spoiler

Kod: Zaznacz cały

Yuna bedzie napewno, Aeris ma byc do sciagniecia dla osob ktore kupily demo czy prolog z PSN, Gilgamesh jest i Prishe do odblokowania z raportów podobno jeszcze Chaosem można grać co mnie osobiście dziwi &#58;|

Ma być zmieniony tryb story więc wiecej chodzenia po swiecie niz na planszach, do tego mamy kampanie PRZED Dissidią pierwszą, Dissidie normalną, kampanie z poprzedniej czesci a co wiecej piraci jeszcze nie napisali, bo napewno juz jakies przedpremierowe internetowe wersje juz są... Ja czekam na Empik i nie moge sie juz doczekac &#58;&#40;
GGY: Spoiler fail. CODE nie HIDE! -_-
Ostatnio zmieniony sob 02 kwie, 2011 22:46 przez Dracu, łącznie zmieniany 1 raz.
Evilbat

Post autor: Evilbat »

Dracu, Twój spoiler zwalił mnie z nóg.
Sayori pisze:Jest Yuna ale Aeris niestety nie widzę, a z tego co słyszałam to właściwie jej chyba nie będzie
No oczywiście, że nie dali. Z pań z VII kogo mieliby wrzucić do kolejnej Dissidii na nową konsolkę?

Oczekuję na Dissidię na PS3. Mała wersja jest ok, ale dwie Finalowe nawalanki na 1 konsolę - to bez sensu.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ja się zagrywam od tygodnia i przyznaję, że gra się przednie :) Fabuła ssie, ale jest i tak lepiej niż w poprzedniej części. Nowe postacie, assist system, nieco zmienione reguły walki, nowe summony, pola bitew i pare innych rzeczy. Polecam :) Trudno powiedzieć czy wszystkie postacie są zbilansowane, ponieważ nie mam z kim grać na ad-hoc mode. Nie poprawiono działania kamery. To jeden minus.
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Sayori
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: śr 09 mar, 2011 22:03
Lokalizacja: Death City

Post autor: Sayori »

Go Go Yubari pisze:
Raksha pisze: czemu jako alt dają jej suknię ślubną, a nie wygląd z FFX-2 ? ;__;
Bo najwidoczniej samo S-E chciało także zapomnieć o tej drugiej wersji...
Czytałam że strój gunnera dla Yuny będzie można zakupić w PlayStation Store za 300 jenów, zaś Vaan doczeka się pirackiego wcielenia, ale żeby zdobyć ten strój trzeba kupić najnowszy numer magazynu V-Jump w którym znajdzie się karta wraz z kodem, który umożliwi pobranie nowego odzienia.

A tu 2 screeny :
Obrazek
Obrazek
48% młodzieży jest szczęśliwa, reszta nie ma na zioło
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”