Niesamowite Cosplaye

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Niesamowite Cosplaye

Post autor: Krakers »

Przeglądając sieć pod kątem Final Fantasy natrafiłem na bardzo intrygującą galerię.
Galerię niezwykle udanych cosplayów. Bywalcy naszego forum znają Azjatów przebierających się za swoje ulubione postacie z gier, ale zazwyczaj efekt jest co najwyżej śmieszny. Wspomniana galeria jest inna. Wszystkie kreacje zapierają dech w piersiach i kazdy by pewnie życzył sobie aby tak właśnie wyglądali bohaterowie którymi sterujemy:) Zapraszam do źródła.
Ostatnio zmieniony pn 25 sty, 2010 16:28 przez Krakers, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

O geez O_O. Co mogę napisać? Chyba najlepsze cosplaye, jakie widziałem. Szczególnie te przedstawiające postaci z FF:AC. Szczęka mnie zabolała, tak mocno o podłogę uderzyła. Ile czasu musiało zająć przygotowanie takich kostiumów? Głowa mała.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Qpers
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 18:12

Post autor: Qpers »

Najlepsze cosplay'e z FF, jakie widziałem:
http://img27.imageshack.us/gal.php?g=21751267.jpg
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Zapominacie też o genialnym wynalazku jakim jest FOTOSZOP. Jasne, cosplaye 1wsza klasa, ale widać na wielu z nich Boski Udział Photoshopa. Zwłaszcza ta Tifa na 3 zdjęciu.
Rinoa na stronie 3 to już uuuu mocno wyretuszowana. Zwłaszcza na 2óch pierwszych fotkach.
Kadaj (?) za to ze strony 5... omg omg :Q~~
Wielu cosplayowiczów to artyści. Japończycy podchodzą do tego bardzo poważnie. To zupełnie inna liga niż Polisz Kosplej.
TicTacToe

Post autor: TicTacToe »

Czytam i czytam i aż zagotowało się we mnie i nawet postanowiłem konto założyć żeby się poniższemu zdaniu sprzeciwić!
"To zupełnie inna liga niż Polisz Kosplej."

To co moi mili Państwo powiecie na to:
Obrazek

Dla wyjaśnienia dziewczyna jest z krwi i kości Polką.
Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć więcej zdjęć KLIK
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”