Final Fantasy 1 i 2 na iPhone'a

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Final Fantasy 1 i 2 na iPhone'a

Post autor: Krakers »

Square Enix uruchomiło stronę internetową poświęconą reedycji pierwszych dwóch gier serii Final Fantasy na iPhone'a. Jest to kolejny przykład na to, że popularny telefon od Apple może być alternatywą dla przenośnych konsol. Mnie osobiście przejadły się już reedycje starych hitów, ale mechanika Final Fantasy sprawdza się w podróży, dlatego dla posiadaczy urządzeń ze znakiem nadgryzionego jabłka jest to całkiem interesująca propozycja. Wspomnianą stronę może znaleźć tutaj.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Już było na innych komórkach, GBA, PSP... Ciekawe, jak będzie wyglądać (bliżej wersji GBA czy PSP - nie wiem, jaką rozdzielczość ma iPhone, ale obydwie konsolki mają swoje lata, więc może jakoś dopracują pod względem grafiki) i czy pojawią się jakieś dodatki (następny dodatkowy loch?). W sumie nie widzę większego powodu, żeby ta wersja wyszła (ekhuekhueulacjaekhuekhu), jako, że większość userów chyba nie jest tak nerdowata, żeby nosić FF przy sobie; ci którzy są, pewnie i tak już mają na swoim iPhonie, patrz poprzedni nawias, a sami Japończycy i tak w większości mają wersje na kieszonkowe konsole.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jezu... Aż się mdło robi... ILE MOŻNA?! Na litość boską. Każdy kto chciał przejść FF I czy II zrobił to już wieki temu (w ten czy inny sposób...). Jaka chamska polityka "patrzcie! nowy loch! aż jeden! kupcie grę, którą już macie!".
Ja mam FFI i II na GBA i szczerze...starczy mi. To nie VIII czy XII...nawet nie IX lub X... Na litość boską, niech już wydadzą ten remake FFVII. I tak wszyscy wiedza, że SE to zrobi. Jak tak katuje biednego FF1... ARGH.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”