Kryptiejowe Nowosti

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Kryptiejowe Nowosti

Post autor: Sephiria »

Dawno nie było newsa o jakiś aktualkach, chociaż co jakiś czas pojedyncze materiały lądują na stronie. Korzystając więc okazji dokonanego wczoraj up date'u zebrałam kilka ostatnich aktualek.

FF 7 - Emerald: zielony tak się rozrósł, że ma osobny podrozdział mu poświęcony, wraz z dwoma taktykami. Oryginalny tekst KotR-Mime został uaktualniony i przerobiony, natomiast druga strategia to coś zupełnie nowego. W dalszych planach byłaby jeszcze jedna strategia, trochę ekscentryczna, ale lepsze to niż monotonne oglądanie Kotr-Mime ;)

FF The Spirits Within - nie licząc tłumaczenia do filmu, którego na stronę wrzucić nie mogę (przypominam o akcji przeciwko www.napisy.org ) dział został ukończony, zgodnie z moimi założeniami. Nowością jest recenzja, którą (oprócz wystawienia rzetelnie przemyślanej wysokiej oceny) mam nadzieję odczynić nieco złych uroków rzucanych pod adresem tego filmu. Temu samemu służy też pozycja "Refleksje", w której zebrałam swoje przemyślenia na temat domniemanych przyczyn sponiewierania takiego filmu przez Wspólnotę FF.

Dalsze prace nad materiałami i aktualki z mojej strony zostają zawieszone na czas trwania sesji egzaminacyjnej.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Sephiria, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”