Final Fantasy VII dostępne w polskim PlayStation Store!

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Final Fantasy VII dostępne w polskim PlayStation Store!

Post autor: Gveir »

Wspaniała wiadomość dla miłośników sagi - w polskim PlayStation Store można już od wczoraj zakupić Final Fantasy VII w cenie 36 złotych! Download zajmuje 1326 MB, co w tej chwili nie jest już wielką przeszkodą dla większości podłączonych do internetu użytkowników PS3. Wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich których oryginał nie nadaje się już do użytku i nowych graczy, którzy obecnie mają poważne problemy ze znalezieniem gry. Brawa dla S-E. Pozostaje z nadzieją czekać na resztę wielkich tytułów, które już są dostępne na PSS głównie w Azji, USA i UK.
Ostatnio zmieniony pt 05 cze, 2009 20:31 przez Gveir, łącznie zmieniany 1 raz.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Eee tam, 7emek jest bez liku na rynku;/ Wydaliby tak Xenosagę I i III na PSStore,to wytatuowałbym sobie nawet napis PSSTORE na czole.Bo tak,to ni chu chu pograć na ps3 w te tytuły nie można;/ Chociaż może ta FFVII jest początkiem jakiejś szerszej ekspansji klasyków RPG...a FFVII już wczoraj widziałem w Playstation Store ;>

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

mroczna sarna pisze:Eee tam, 7emek jest bez liku na rynku;/
Niby. Ale z doświadczenia które uzyskałem podczas pomocy kilku osobom przy zdobyciu całkowicie działającej i niezniszczonej kopii tylko mnie utwierdziły w przekonaniu, że diabelnie trudna to sztuka - znaleźć ok kopię.
mroczna sarna pisze:Chociaż może ta FFVII jest początkiem jakiejś szerszej ekspansji klasyków RPG...
Chociażby Suikoden, jest już w UK, u nas nie ma. MGS jest w Japonii (ogółem nawiązując do wielkich tytułów).
mroczna sarna pisze:a FFVII już wczoraj widziałem w Playstation Store ;>
O 23.40 wczoraj jeszcze nie widziałem ;>
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Gveir pisze:O 23.40 wczoraj jeszcze nie widziałem ;>
Jak ściągałem trailery FFXIII i XIV z E3 w Playstation Store,było lekko po 21szej...i już wtedy zauważyłem FFVII ;>
BTW.Mogę dodać do znajomych? (Później,na razie konsoli nie chce mi się włączać)

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gveir pisze:znaleźć ok kopię.
Ja mam używaną 2 razy XD Więc jest jak nówka rotfl....

Bardzo dobrze, ze dają klasyki. Opłaca im się to pod wieloma względami. Utwierdzam się w przekonaniu, że czas zbierać na PS3... w końcu FFXIV za rok +/- XD
Awatar użytkownika
Uleq_w_Sztyfcie
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: sob 25 kwie, 2009 11:52

Post autor: Uleq_w_Sztyfcie »

W końcu i oby nie na końcu. Klasyka musi być! Odgrzewają kotleta do granic możliwości... Ale mimo wszystko brawo dla S-E. Niestety, ale kiedyś (jeszcze długi, bardzo długi czas) ten kotlet będzie na tyle spalony, że już się wszystkim przeje...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

mroczna sarna pisze:Jak ściągałem trailery FFXIII i XIV z E3 w Playstation Store,było lekko po 21szej...i już wtedy zauważyłem FFVII ;>
Ok, sprawdzone i poprawione ;]
mroczna sarna pisze:BTW.Mogę dodać do znajomych? (Później,na razie konsoli nie chce mi się włączać)
Ależ oczywiście :]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

O prosię, muszę odwiedzić PSN Store, dawno mnie tam nie było. Dobrze wiedzieć.
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
Bahamut
Kupo!
Kupo!
Posty: 94
Rejestracja: czw 21 gru, 2006 18:37
Lokalizacja: 3 years ago

Post autor: Bahamut »

Inna sprawa, że Sony zapowiedziało, iż FFVII jest tylko początkiem wrzucania klasyków na PySyStore i do końca roku mają niby wrzucić jeszcze ze 20. Mam tylko nadzieje, że dadzą te grywalniejsze, bo co to za frajda grać w stary crap :P
Awatar użytkownika
Uleq_w_Sztyfcie
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: sob 25 kwie, 2009 11:52

Post autor: Uleq_w_Sztyfcie »

Bahamut pisze:Inna sprawa, że Sony zapowiedziało, iż FFVII jest tylko początkiem wrzucania klasyków na PySyStore i do końca roku mają niby wrzucić jeszcze ze 20.
Jak myślicie, co to będzie??
Obstawiam, że znajdziemy niedługo Tekkena i FF Tactics...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Skoro dają VII, to wielca prawdopodobne, ze wrzucą też VIII i IX.

Jakby wrzucili jeszcze Chrono Crossa, Dragon Questa, Front Mission... Może nawet Valkyrie Profile *___*

Mam nadzieję, ze to będą konkretne, klasyczne tytuły, a nie jekieś pomniejsze gry. Chociaż skoro zaczęli od VII...
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Oj popieram popieram te tytuly :3
Tylko w sumie po co VP jezeli mamy wersje ulepszona dostepna na PSP? ^^;

Edit:
A wroc, zapomnialem, ze pewnie jestem jednym z tych niewielu ktorzy tylko maja psp i na to sciagneli FFVII ;P
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Bahamut
Kupo!
Kupo!
Posty: 94
Rejestracja: czw 21 gru, 2006 18:37
Lokalizacja: 3 years ago

Post autor: Bahamut »

Ha amerykańce mają dostać oryginalne FF:T

Amerykański system klasyfikacji gier ESRB po raz kolejny zdradził zamierzenia twórców, odnośnie tego co planują wydać w najbliższym czasie. Final Fantasy VII nie będzie już jedyną grą z tego cyklu w kategorii klasyków PSone na PS3/PSP. Już niebawem dołączy do niej inne kultowe RPG z tej serii, pt. Final Fantasy Tactics. Decyzja zaskakująca głównie dla posiadaczy PSP, którzy dostali już wcześniej swoisty remake tej produkcji (FFT: The War of the Lions).

info zaczerpnięte z http://www.ps3site.pl
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

No niby wlasnie zaskakujace, ale tak jak juz napisalem przy VP - nie kazdy moze ma PSP, a chce pograc na PS3.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”