Final Fantasy XIV Online

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Final Fantasy XIV Online

Post autor: Go Go Yubari »

Wiadomo już, iż kolejna w planach część Final Fantasy będzie grą online i jedyną konsolą, na którą ma się ukazać ma być PlayStation 3. Ciekawe jak długo XIV tym exclusivem pozostanie... Gra ma się ukazać w roku 2010, więc fani XI mają jeszcze trochę czasu.
Strona główna

Poza imponującą grafiką, można zauważyć, iż rasy są te same co w Final Fantasy XI. Miejmy nadzieję, że S-E nie zafunduje nam jedynie ulepszonej wersji XI i zaskoczy nas czymś nowym.
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Nie jestem już teraz pewien,ale ten przygrubawy pan mówił chyba,iż gra ukaże się TYLKO na ps3.Nawiasem mówiąc XIV robi na mnie większe wrażenie niż XIII (co do której mam mieszane uczucia)

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Czyli jest tak jak się spodziewałem - S-E robi kolejne FF online żeby podtrzymać markę. I żeby na razie nie mieszać sobie w planach wydawania single playerowych FF. Wcale dobra informacja, na pewno osłodzi to nieco życie graczom XI, gdy ta przestanie być supportowana - zawsze lepiej kolejna gra serii, niż zupełnie inna, nawet od tej samej firmy. Dobre posunięcie.
mroczna sarna pisze:XIII (co do której mam mieszane uczucia)
Hmm... klimat ujawnionych rzeczy bardzo kojarzy mi się z VII i X, które bardzo cenię, więc dobre mam nadzieje - zwłaszcza że po latach znowu bohaterką jest kobieta ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

mroczna sarna pisze:Nie jestem już teraz pewien,ale ten przygrubawy pan mówił chyba,iż gra ukaże się TYLKO na ps3
chodziło tu o konsole, bo była plotka, że ma być też na X. Na stronie oficjalnej 14 pisze, że jest na PS3 i PC
Black Mage
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

PC/PS3, to było oczywiste od początku. PS3 ma być jedyną "konsolą" na którą ukaże się ta gra. MMO tylko konsolowe średnio mają przyszłość, a SOE też chce odrobinę z tego biznesu dlatego wszelkie MMO jakie robią/dystrybują panowie od Sony lądują też na PC. Potencjalnie większy rynek, a konsolowcy i tak mają nadal jakieś dziwne uprzedzenia do MMO na konsole.

Jak narazie dostępny jest tylko render, po którym nijak nie idzie określić jak gra będzie wyglądała ostatecznie i czy będzie to zwykłe MMO czy coś głębszego. Mam nadzieję na to drugie.
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ja mam nadzieję, że nie ogranicza się do ras z FFXI i zaskoczą czyms nowym. Viera? <3
Wiele rozwiązań z FFXI jest kapitalnych, mam nadzieję, ze S-E te dobre zostawi. Bardzo jestem ciekawa co z tego wyjdzie. Oczywiście, będę grała <3
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

jak mi znowu cholery dadzą 6 linijek na macra to normalnie pozabijam
Black Mage
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Oooou, czyżby nareszcie nadszedł czas na kupno PS3 i zapoznanie się z grami online? Jesli to rzeczywiście exclusive, to warto się przesiąść z xpudła *_*
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Ivy pisze:Jesli to rzeczywiście exclusive
"FFXIV will be coming to the PS3 & PC. They are currently considering other hardware (including Microsoft hardware!) "
Znaczy się pewnie na pc i ps3 wyjdzie w tym samym czasie,pozostanie konsolowym time exclusive,a po roku wyjdzie na x'a...
A swoją drogą,czas na kupno ps3 już dawno nadszedł ivy,kupuj w ciemno bo nie mam z kim w LBP grać ;>

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

i tym razem będzie X360 limitations <.<
Black Mage
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=33 ... sc&start=0 dyskusja o FFXIV.

Tak linka do tego forum można podawać. Lol.
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

mroczna sarna pisze:(...) nie mam z kim w LBP grać ;>
< ----- właśnie dzis kupił LBP ale jeszcze nie pograł bo żona nie chce oddać pada

a FFXIV moze i bedzie calkiem fajny, natomiast trailer to jakas porazka. w sensie rezysersko-inscenizacyjnym. lipa marketingowa. juz od jakiegos czasu przestalem sie podniecac trailerami (czy to film czy to gra) ale ten wyjatkowo nie zacheca...
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

ten akurat zachęca, ale graczy ffxi
Black Mage
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

@Schrödinger: Większość trailerów to lipa marketingowa by zachęcić. Rendery i reżyserowane wstawki w MMO to już kompletna porażka bo mijają się ze zwyczajną, okrutnie statyczną miejscami rozgrywką gdzie obie strony okładają się na zmianę maczugami po czaszkach.

Hmm... Może pora odkurzyć LBP? :>

Jakby wam brakowało gracza krzyczcie ;]
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

FFXIV na pewno jest próbą konkurencji dla GW2, gdyż obie gry mają wyjść w podobnym terminie. WoW zapewne nie musi się martwić o swoją pozycję. I tak są już tam kompletnie wyłączeni od świata ludzie, którzy nawet nie przyjmują do wiadomości istnienia jakiegoś tam FFXIV.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”