Advent Children Complete - sukces i przestroga.

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Advent Children Complete - sukces i przestroga.

Post autor: Gveir » ndz 24 maja, 2009 21:37

Advent Children Complete okazał się potężnym sukcesem komercyjnym (co nie dziwi w kontekście zawziętego marketingu i hype'u nakręcanego przez S-E), sprzedając się w samej Japonii w ilości ponad 270000 sztuk w ciągu pierwszych 9 dni od premiery. Tym samym stał się najlepiej sprzedającym filmem wydanym na Blu-Ray od momentu wprowadzenia formatu na rynek. Prawdopodobnie bardzo szybko zostanie pobity rekord czasowy ilości sprzedanego 1000000 sztuk, który należy do pierwszej części Matrix'a, który jako pierwszy film na DVD przekroczył tą barierę.

Jest jednak małe "ale". Jeżeli nie posiadasz jeszcze HDTV i bardzo Cię kusi chociażby import filmu, zdecydowanie należy to odradzić. Dla niezorientowanych w tajnikach technicznych może nie być oczywiste, jak wiele traci się oglądając film tej rozdzielczości na zwykłym TV. Japoński portal Intermezzo w specjalnym artykule pokazuje potężne różnice w wyświetlanej grafice, porównując obraz zwykłego TV i plazmowego Full HDTV. Różnica jest porażająca, zwłaszcza w przypadku dema FF XIII. Natomiast efekt skalowania rozdzielczości w dół w przypadku ACC sprawia że film wygląda gorzej niż wersja z DVD.

Tak więc radzimy wszystkim gorliwym na razie poczekać.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...

Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”