Pomniejsze nowości.

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Emeraldzik

Post autor: Emeraldzik »

Ja tam bardziej wolę czekać na FFXIII niż kolejne mmorpg, przynajmniej się kupi FFXIII i już nie trzeba płacić co miesiąc abonamentu _^_".
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Tak, ale taki FFXI... płacisz co miesiąc 14$, a gra się nigdy nie kończy :lol: Pozato wolę bulić za FFXI co miesiąc, aniżeli dostać śliczną grę z denną fabułą, co jest ostatnio chyba normą... *nie, nie mówię o serii, ale o ślicznych grach ogólnie*
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Łatwiej ubłagać tatuśki i mamuśki na jednorazowy wydatek 100-200zł niż comiesięczne pół bata przez dłuższy okres. Jednak jest pewna różnica. W MMO możesz łupać miesiącami i to ciągle cieszyć się nowymi rzeczami. FF13 pograsz tydzień, dwa, odkryjesz większość, a reszta frajdy to będzie zlizywanie szronu z zamarzniętych rur.

Jadąc dalej po temacie w płatnych MMO dostajesz jakość i pewność, że ekipa dba o twoją zabawę na serwerze. Sam poziom gry, ludzi i GM'ów jest nijak nieporównywalny i o niebo wyższy niż pospólstwo umysłowe w darmowych serwerach L2, Tibii czy innych objawach darmowych MMO. Wiem, sprawdzałem. Prócz Tibii. Nigdy się aż tak bardzo nie upiłem.

Dochodząc do konkluzji: Osobiście oczekuję obu tytułów, a średnio zadowalająca ilość wolnego czasu sprawia, że mam nadzieję iż nowe MMO kwadratowych nie będzie tak hardkorowe jak FF11.
This post is... hay definition.
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

Go Go Yubari pisze:Tak, ale taki FFXI... płacisz co miesiąc 14$, a gra się nigdy nie kończy :lol: Pozato wolę bulić za FFXI co miesiąc, aniżeli dostać śliczną grę z denną fabułą, co jest ostatnio chyba normą...
Grywam w Guild Wars'a trochę, gra jest ładna ale nie ma dennej fabuły. Fabuła (mnie przynajmniej) wciąga, a płaci się tylko za zakup gry
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

hay pisze:FF13 pograsz tydzień, dwa, odkryjesz większość, a reszta frajdy to będzie zlizywanie szronu z zamarzniętych rur.
No ja to sobie policzyłem, że o wiele taniej jest płacić za FFXI niż kupować nową grę na konsole jak mi się jakaś już znudzi o.o
Black Mage
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”