Premiera Advent Children Complete i FF VII na PSS!

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Premiera Advent Children Complete i FF VII na PSS!

Post autor: Gveir » czw 16 kwie, 2009 21:48

Premiera Advent Children Complete w Japonii nastąpiła dzisiejszego dnia, w związku z czym warto wiedzieć że: amerykańska premiera została zapowiedziana na 7 czerwca. Wydanie będzie zawierać:

- Legacy Of Final Fantasy VII
- Reminiscence Of Final Fantasy VII
- On The Way To A Smile - Episode: Denzel Animated Film
- Reminiscence Of Final Fantasy VII Compilation
- Exclusive Sneak Peek At Final Fantasy XIII
- Final Fantasy VII: Advent Children Complete Trailers

Można powiedzieć: rozbudowana wersja wydania kolekcjonerskiego Advent Children, jakie dostępne było w Polsce.

Co w sumie ważniejsze, Final Fantasy VII International pojawiło się na PlayStation Store w Japonii i Hong Kongu. Jej koszt to 1500 jenów. W tej chwili nie wiadomo kiedy (i czy w ogóle) Europa i Ameryka dostanie grę do zakupu w swoim regionie, jednak biorąc pod uwagę marketingowe chwyty SE jest to bardzo możliwe w okolicach daty premiery Advent Children Complete dla obu kontynentów. Co do spraw technicznych - do tej pory uważano, że gry z PSX dostępne na PSS zajmujące kilka płyt mogą mieć kłopoty z uruchomieniem ich na PS3. Rozwiązanie okazało się bardzo proste - po pojawieniu się ekranu zmiany płyty wciskamy przycisk "PS" na padzie i z menu wybieramy "Change Disk". Pozostaje nadzieja, że inne firmy pójdą za przykładem SE i udostępnią resztę największych klasyków z PSX na PSS, takich jak Tekken 3, Metal Gear Solid, SoulBlade, Suikoden - w tym przypadku dla całego świata, a nie tylko dla regionów uprzywilejowanych...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...

Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”