Z frontu FF XIII.

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Z frontu FF XIII.

Post autor: Gveir » czw 16 kwie, 2009 21:32

Demo dołączone do FF VII Advent Children Complete ma zawierać się w czasie wydarzenia zwanego "The Purge", nie będzie więc najprawdopodobniej prezentować samego początku rozgrywki. Co do samej rozgrywki, wyjawiono że system walki nie będzie posiadał tak niezauważalnego i 'bezbolesnego' przejścia z trybu eksploracji jak miało to miejsce w FF XII. Powrót zaliczy także muzyka bitewna, której wielu brakowało w poprzedniej części. Tuningowi zostały poddane także postacie - upewniono się że Lightning nie będzie 'zbyt męska', a początkowo planowany na nieco dziecinny charakter Snow'a zmieniono na bardziej przypominający Wakkę, Sazh natomiast w czasie rozwoju fabuły napotka podobno interesujący ważny fabularny twist dotyczący swojej osoby (tradycja dla serii ;] ). Co już jednak zdążono zauważyć i co wywołało pewne kontrowersje, demo bazuje na starszej wersji silnika i kodu gry. Co bardziej złośliwi (i mający rację) zdążyli już skomentować, że skoro czekamy już tyle lat, to powinniśmy przecież się chociaż cieszyć z tej grywalnej bety, a nie marudzić.

Screen przedstawiający prawdopodobnie nowego Summona.

A oto filmiki prezentujące demo w akcji:

Pierwszy wróg.

Lightning i Sazh.

Przejście w tryb walki.


I nowy trailer Versus XIII, dołączony do Advent Children Complete. Materiał w większości już prezentowany, lecz kilka nowych scen i przedłużenie tych już prezentowanych sprawia, że jest całkiem interesujący.

Nowy trailer FF Versus XIII.

Square ponadto oficjalnie ogłosiło orientacyjną datę premiery FF XIII. Japońska premiera nastąpi w zimie 2009, następnie międzynarodowa premiera na całym świecie na początku 2010 - niestety, SE nie planuje tego samego terminu dla wszystkich kontynentów, co oznacza najpewniej, że Europa jak zwykle poczeka najdłużej. W związku z tym wersja X360 (która nie ukaże się w Japonii) nie będzie miała premiery w tym samym czasie co PS3 - plotki mówią nawet o czasie półrocznego oczekiwania (możliwy time exclusive), lecz nie są potwierdzone.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...

Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay » czw 16 kwie, 2009 22:42

http://www.gamersyde.com/game_1185_en.html
Streamy demka w wysokiej jakości dla zainteresowanych.
This post is... hay definition.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”