Noworoczne życzenia

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Noworoczne życzenia

Post autor: Sephiria »

Punktualnie o godzinie 0:00:00 pożegnaliśmy stary 2008-y rok, a przywitaliśmy malucha z tabliczką "rok 2009". Z racji tego, że początek każdego Nowego Roku to dobry moment na podjęcie wszelkich nowych przedsięwzięć, w imieniu całej załogi Krypty składam Wam, Czytelnikom i Gościom, noworoczne życzenia. Oby świeżo rozpoczęty rok przyniósł dużo radości i przyjemności, rozwiązania starych problemów, powodzenia i inspiracji, a także tradycyjnie zdrowia, zdrowia i jeszcze raz szczęścia.

Ten nowo nadeszły rok jest dla Krypty szczególny, ponieważ w roku 2009 Krypta obchodzi dziesięciolecie swojego istnienia! Tak, tak Kochani - to już 10 lat. Niektórym przybyło zmarszczek mimicznych na twarzy :wink: , innym przerzedziły się włosy na głowie :lol: , zmieniła się część naszej ekipy, ale dostojna jubilatka Krypta Final Fantasy żyje i jest w dobrej formie. Co prawda do pełnej dziesiątki zostało jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz wyczekujemy tej magicznej daty. Mamy nadzieję, że Wy także.

Raz jeszcze Szczęśliwego Nowego 2009-go Roku!
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Bartek-Strange
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: czw 01 sty, 2009 15:45
Lokalizacja: Żary/Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bartek-Strange »

=D wow Juz 10 lat i krypta wciaz wyglada świezo =D hehe Dzieki =) I Szczesliwego nowego Roku Zycze Tez Tobie :P
Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arxel »

Przyłączam się do życzeń - wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla wszystkich użytkowników, administratorów i moderatorów Krypty. Życzę wszystkim, także sobie, aby Final Fantasy XIII była grą wybitną i żeby w tym roku ogłoszono w końcu remake FFVII. :)
Hajże-ho!
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Wow Sephi. To mnie zaskoczyłaś z tym 10-leciem. O.O'

Ja nastrój mam średni, bo jutro idę do pracy a zaległości się narobiło, co z kolei jest źródłem stresu...jednakowoż życzę wszystkim starszym jak najmniej sytuacji wyzwalających szkodliwe ilości kortyzolu, zaś młodszym dużych pokładów tej cholernej beztroski, z której obecnie nawet nie zdajecie sobie sprawy :>

Świeżym userom życzę szybkiego zaklimatyzowania się tu i nie traktowania warningów czy upomnień jako przejawu złośliwości i zniewagi. Pewnie będzie ich masa w tym 2009 roku, ale możliwe, że część z was doceni ten przejaw szczegolnej troski o waszą ogładę i intelektualny rozwój.

Muahahaha! :evilbat:
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Post autor: Krakers »

Okrągłe dziesięciolecie to będzie w grudniu, ale to jest niezłe osiągnięcie w świecie IT :) Wszystkiego najlepszego!
Jutsu
Kupo!
Kupo!
Posty: 33
Rejestracja: czw 09 sie, 2007 13:48

Post autor: Jutsu »

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ! Remake FFVII do doskonały pomysł! :D
Oby ta strona była tak funkcjonalna, przyjazna i dobra przez następne 10 lat!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Obysmy za 10 lat, juz tu nie siedzieli, bo wtedy to bdzie...smutne XD Trzeba wychowac nowe pokolenie, tylko szkoda, ze wszelka dzieciarnia to trolle neo :/

W NR, zycze Wam, abyscie popelniali mniej bledow niz w poprzednim.
Ostatnio zmieniony wt 06 sty, 2009 20:56 przez Go Go Yubari, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

Go Go Yubari pisze:Trzeba wyhowac nowe pokolenie, tylko szkoda, ze wszelka dzieciarnia to trolle neo :/
Czyli nikogo nie wychowacie z takim podejściem do ludzi. Masz już 24 lata i jesteś dojrzałą osobą &#8211; każda nowa osoba na forum w wieku od 12 do 15 lat jest dla Ciebie dzieckiem Neo. Więc poco mówić o "wychowywaniu" jeżeli i tak te osoby mają ciężki start, a po pewnym czasie rezygnują. Nie żebym bronił dzieci Neo, ponieważ uważam że takie osoby powinny być szczególnie pilnowane na forum a za głupie posty karane. Jednak nie na wszystkie osoby trzeba tak patrzeć. Większość osób na Krypcie jest pełnoletnia i inaczej patrzą na świat niż dzieci które są w fazie dojrzewania i nie rozumieją tego jak powinny zachowywać się na forum, oraz co oznacza krytyka usherów z większym stażem na danym forum. Takie osoby myślą zupełnie inaczej niż dojrzałe osoby i po prostu zachowują się infantylnie. Sam na początku nie byłem zbytnio lubiany na forum dlatego iż zachowywałem się dokładnie tak jak napisałem wcześniej. Dłuższy pobyt na forum nauczył mnie co wolno a czego nie, jak powinienem się zachowywać i co robić. Dlatego mówiąc od razu że wszystkie dzieci są Neo jest trochę nie na miejscu, ponieważ każdy może kiedyś być inny(jeżeli tego chce).
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Majkel: Przez gniew waszmości prawda przemawia!

I pozwól mości kawalerze, iż Cię w tych słowach wspomogę, bowiem słusznieś tę ideę wykoncypował. Wszelako znane mi są buntowniczej swawoli szczenięce zamysły i dalekim od srogiego ich poskramiania tam, gdzie z natury, nie zaś z głupoty azali butności pochodzą. Sczezłbym pierwej, gdybym miał o swych młodzieńczych życia sposobów zapomnieć i czasów onych nie miłować. Prawda! Wielu niestety tak czyni, ale przecie nie na darmo mówi się tedy o wole, co zapomniał, jak cielęciem bywał. Wszędzie wskazany jest umiar i rozwaga. Tak w piciu, jak i w sądach!
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Majkel, przemawia za moim stanowiskiem, 4leltni staz tutaj. Widzialam tyle, ze juz mnie nic nie zdziwi. Wole wiec miec takie podejscie, bo odnosi sie do 95% nowych userow. Nie tylko w rzedziale wiekowym 13-15. Poznalam wiele osob w tym przedziale, ktore byly bardzo rozgarniete i dojrzale, za to niejeden 20latek tutaj, powinien isc do podstawowki po doszkalanie.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”