FF7: Crisis Core pojawia się w Krypcie

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

FF7: Crisis Core pojawia się w Krypcie

Post autor: Krakers »

Gra już pół roku stoi na półkach naszych sklepów, pora by pojawiła się i w Krypcie. Na razie nieśmiało, w formie recenzji, ale kto wie, jak potoczą się jej losy. Kolejny świąteczny update strony - FF7 Crisis Core już jest.

Zapraszam do działu.
czapka
Kupo!
Kupo!
Posty: 10
Rejestracja: śr 21 maja, 2008 15:52

Post autor: czapka »

Co do recenzji, a dokładniej do opisanego w niej z grubsza systemu walki, to chciałem zauważyć, że DMW nie jest tak całkiem losowy jak zostało to przedstawione. Punkty doświadczenia, choć nie są w żaden sposób pokazywane, istnieją i jeśli nie zdobędziemy odpowiedniej ich ilości to nie skoczymy poziom wyżej. Natomiast jeśli chodzi o summony czy Limit Break'i to można zdobyć przecież materie, które gdy są wyekwipowane to zwiększają szansę na wylosowanie danej akcji.

To tylko takie małe sprostowanie z mojej strony, a cała recenzja całkiem spoko, zresztą jak i gra, która - jak dla mnie - obok samych plusów, ma w sumie jedną poważną wadę - długość, myślę że każdy kto grał w tę część kompilacji miał podobne odczucie iż gra jest stanowczo za krótka - mówię tu oczywiście o głównym wątku fabularnym, ponieważ gdy doliczyć misje to gra robi się o jakieś 50% dłuższa.
Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Post autor: Krakers »

Oczywiście że nie jest to całkowicie losowy proces, ale w moim odczuciu takie podejście mocno ogranicza swobodę użytkownika.
Konsola2
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: pt 26 wrz, 2008 18:52

Post autor: Konsola2 »

edit:
Awatar użytkownika
Skowyt
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: pn 31 gru, 2007 20:23

Post autor: Skowyt »

Jak dla mnie CC jest obowiązkowym tytułem dla fana FF :) Zawsze mnie zastanawiało kim był ten Zack :P Jednak wszystko zdecydowanie za krótkie :| Jeszcze ten wątek miłosny hlip (a miało być tak pięknie :cry: ) . Ale jakby nie było musiało tak wszystko się potoczyć :roll: Co do dodatkowych misji po części to jakaś ściema :P W późniejszych walkach potworki mają kosmiczne ilości hp a ich walnięcie kładzie nieważne co byś miał na sobie o.O (raczej :P) Dzięki czemu grę już skończyłem dawno ale ciekawi mnie co będzie jak zrobię wszystkie :P
Co do losowania to może nie wszystko jest do końca losowe ale nie wiem czy coś pomaga by szybciej wejść do tego losowania :P

GGY: Tyle posta, a zero argumentacji + nadmiar emotek...

A co tu argumentować . W większej części posta po prostu potwierdzam innych słowa heh a w tej mniejszej części po prostu trzeba się domyślić :)
Ostatnio zmieniony ndz 16 lis, 2008 17:33 przez Skowyt, łącznie zmieniany 1 raz.
szkut
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 00:17

Post autor: szkut »

Częstotliwość losowania zależy od paska który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Tam gdzie pisze napis normal i faluje niebieski pasek. Wiem ,że niektóre limity podnoszą status normal na wyższe ( są jeszcze dwa hight i hevenly jak dobrze pamiętam) w tedy już niebieski pasem zmienia kolor a w najwyższym przypadku są i nawet dwa. Z tego co dobrze pamiętam to limit Cisnei podnosi ten status, wiem że jest jeszcze jeden limit który to robi ale nie pamiętam który. Żeby podnieść szanse na wylosowanie limitu Cisnei musisz zdobyć materie jej limitu , którą można kupić w pewnym sklepie którego odblokowywuje się dopiero w 10 rozdziale ( niestety nie pamiętam nazwy sklepu).
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Skowyt pisze:Co do losowania to może nie wszystko jest do końca losowe
jeżeli choć jeden element jest nielosowy i skorelowany z innymi- nic nie jest losowe (mądrala sie odezwal ;) )
glamorous vamp
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”