Lepsze bronie w FF7

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Lepsze bronie w FF7

Post autor: Krakers »

Dział Bronie w FF7 doczekał się istotnej aktualizacji. Wszystkie bronie zostały szczegółowo opisane i zlokalizowane. Informacje są też dużo wygodniej pokazane. A wszystko to zasługa Sephirii. Zapraszam do działu FF7.
mariusz973
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 14:32

Post autor: mariusz973 »

Osobiscie dla mnie teraz ten dzial wyglada duzo gorzej, ale to jest tylko moje zdanie i moj gust.Wczesniej byl lepiej czytelny.Moze lepiej bylo by wczesniej zapytac sie uzytkownikow czy chca zmian itd.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

mariusz973 pisze:Moze lepiej bylo by wczesniej zapytac sie uzytkownikow czy chca zmian itd.
Wszystko jest czytelne i wygląda profesjonalnie, więc nie wiem, gdzie masz problem.
Nie będziemy pytali userów czy możemy dokonywać zmian na stronie - czy to wielkich jak zmiana design, czy mniejszych jak poprawa poddziałów. Trzeba się przyzwyczaić i tyle.
Awatar użytkownika
zegge
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pt 05 wrz, 2008 11:50

Post autor: zegge »

Może trochę(takie małe trochę) mniej czytelne, ale więcej statystyk co jest najważniejsze.
Gratulacje dla Sephirii :)
Rat race!
Oh, it's a disgrace
To see the human-race
In a rat race, rat race!
You got the horse race;
You got the dog race;
You got the human-race;
But this is a rat race, rat race!
mariusz973
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 14:32

Post autor: mariusz973 »

Co do zapytan userow to chyba dla niech to robicie a nie dla siebie wiec uwazam ze ich zdanie sie liczy.
Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arxel »

Właśnie, Mariusz, marudzisz i tyle. Przecież tam wszystko jest bardzo jasne, czytelne i przejrzyste. Nie wiem co jeszcze można tam poprawić. :)
Hajże-ho!
Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Post autor: Krakers »

Wbrew temu co tu mówią inni, ja zachęcam do zgłaszania uwag i propozycji. Stronka jest dla użytkowników i im więcej swoich uwag nam przekaża tym bardziej możemy się dostosować do ich potrzeb. Tym bardziej, że poświęcają swój czas aby zgłosić swoje zastrzeżenia.

W tym przypadku dział został znacząco rozbudowany - pojawiło się dużo więcej ingformacji i automatycznie poprzedni styl prezentacji musiał zostać zmieniony, aby mogły pojawić się dodatkowe pola. Jełśi masz pomysł jak zrobić to inaczej to wal śmiało.
mariusz973
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 14:32

Post autor: mariusz973 »

Chociaż jeden normalny człowiek, który nie rzuca się od razu do gardła za to że ktoś wyraził swoją opinie. A co do pomysłu to myśle że moglo by być znów pod każdą postacia określona jej najlepsza broń. Bo prawde mówiąc to pod postacia Aeris na samym końcu jest jej niby najlepsza broń, a defakto to wedlug mnie ona nią nie jest (może poza statystykami).Tyle ze mnie.I dziękuje chociaż jednej osobie że jest w porządku i że wie że ten portal jest stworzony dla użytkowników
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

mariusz973, wszyscy to wiemy, ale po kilku latach użerania się z uwagami typu "nie podoba mi się to, zmieńcie", można mieć dosyć. Zwłaszcza w przypadku, gdy user zaczyna od posta pozbawionego argumentacji w złym dziale, nieprawdaż?


Co do tematu - znasz moją opinie Krak. Pytaj o zdanie, przed wprowadzeniem konkretnych zmian, a zaoszczędzisz sobie roboty.
mariusz973
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 14:32

Post autor: mariusz973 »

W tym masz racje ze zaczełem pisać w złym dziale, ale to po prostu moje niedopatrzenie.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

No dobra, skoro już wszyscy sobie wszystko ładnie wyjaśnili, proponuję zakończenie OT i napicie się wódki. :500:
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Qpers
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 18:12

Post autor: Qpers »

Lepsze bronie? Muszę szybko kupić nowe FF7 i je sprawdzić.
Sid Demset
Kupo!
Kupo!
Posty: 46
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:44

Post autor: Sid Demset »

Qpers pisze:Lepsze bronie? Muszę szybko kupić nowe FF7 i je sprawdzić.
tytuł mógł cię zmylić, chodzi o dział na Krypcie, dotyczący broni z FF7...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”