DKS3713 trwa - co z reedycją FF7?

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

DKS3713 trwa - co z reedycją FF7?

Post autor: Krakers »

Po pierwszym dniu znamy już kilka interesujących faktów dotyczących nadchodzących gier S-E. Demo FF13 ukaże sie w marcu 2009 (Japonia) i będzie dodatkiem do wersji Blu-ray filmu FFVII: Advent Children Complete. Razem z demem na płycie znajdą się też zapowiedzi FF13 Versus i FF13 Agito. Od razu widać, że demo zostanie wydane na PS3, ponieważ tylko ta konsola jest w stanie odczytać płyty z błękitnym logiem. Pełna wersja trzynastki ma się ukazać w Japonii w 2009 roku, premiery w pozostałych częściach świata nie zostały zapowiedziane

FF13 Agito, zostanie wydane również na PSP. Posiadaczy tej konsoli ucieszy pewnie fakt, że Dissidia Final Fantasy pojawi się na niej już w grudniu. To nie koniec tytułów S-E na hendhelda Sony. W przyszłym roku gracze dostaną w swoje ręce Kingdom Hearts: Birth by Sleep. Również na przyszły rok została zapowiedziana The 3rd Birthday, kontynuacja Parasite Eve z PsOne.

Posiadacze Nintendo DS będą musieli się zadowolić Kingdom Hearts 358/2 Days, które zostanie wydane w grudniu tego roku.

Remake FF7 nie został jeszcze zapowiedziany, ale jakieś atrakcje muszą pojawić się w kolejnym dniu imprezy :)
Ostatnio zmieniony ndz 03 sie, 2008 14:30 przez Krakers, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Krakers pisze:Posiadacze Nintendo DS będą musieli się zadowolić Kingdom Hearts Birth by Sleep, które zostanie wydane w grudniu tego roku.
A nie KH: 358/2 Days? :wink:

Ja osobiście nie czekam na FFXIII, bardziej wyczekuję nowych Kingdomów. Ale remake FFVII by się przydał, bo nie grałem w wersję na PSX a ponoć to najlepsza część :P
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Birth by sleep? *_* Nie jestem z KH na biezaco ostatnio, ale ta wiadomosc cieszy.. szczegolnie ze secret ending z KH2 FM pokazuje calkiem ciekawy material na kolejna czesc. Teraz jeszcze DS'a trzeba sobie sprawic xD
mati90 pisze:Ja osobiście nie czekam na FFXIII, bardziej wyczekuję nowych Kingdomów
Na trzynastke czekam sobie spokojnie, ale fakt faktem - KH po prostu doczekac sie nie moge xD Poki co FFXIII to piekne trailery i obietnice SE ze tytul bedzie pezelomowy bla bla bla - uwierze jak zobacze. KH zabralo mi sporo godzin z zyciorysu i pozostaje tylko miec nadzieje, ze kolejne czesci zabiora jeszcze wiecej.
Krakers pisze:Remake FF7 nie został jeszcze zapowiedziany
Ale wszyscy wiemy ze to w koncu nastapi.. _^_ Mogliby juz sobie w SE darowac te podchody lol
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Kontynuacja PE z PSOne to coś, co mnie zamurowało. Jeżeli pojawi się ps3 lub psp, będę bardzo mile zaskoczony. Toć to gra na którą czekamy! Garnet, me i Jaco z tego co pamiętam :D
glamorous vamp
Firion

Post autor: Firion »

To pewne, ze Agito wyjdzie na PSP? Jeszcze niedawno zapowiadali, ze będzie dostępne tylko na komórkach... Więc już sam nie wiem, jeżeli tak, to świetnie, a myślałem, że nie skolekcjonuję całej Fabula Nova Crystallis :P
Awatar użytkownika
zegge
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pt 05 wrz, 2008 11:50

Post autor: zegge »

Ja tam czekam na jakąś wersje n PC(no przecież FF i KH ma także PeCetowych fanów). Sam czekam na XIII(chociaż nie posiadam PS3) bo podobno mają jakieś zmiany wprowadzić w systemie walk(a walki taktyczne to jeden z uroków FF)
Nie postało mi nic tylko czekać, czekać, czekać...
Rat race!
Oh, it's a disgrace
To see the human-race
In a rat race, rat race!
You got the horse race;
You got the dog race;
You got the human-race;
But this is a rat race, rat race!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”