Final Fantasy 7, ciąg dalszy

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Final Fantasy 7, ciąg dalszy

Post autor: Sephiria »

Skoro już mowa o Final Fantasy 7, to w odpowiedzi na prośby pojawiające się na forum dodałam kilka nowych elementów do solucji, rozbudowując ją i dostosowując tekst Krakersa w ten sposób, by miał ten sam kształt co reszta solucji do pozostałych części. W reedycji znalazły się więc: bardzo wyczekiwany spis przedmiotów, które można zdobyć podczas wizyty w konkretnym miejscu w odpowiednim czasie, opis i kilka rad odnośnie bossów, przerobiony opis finałowego starcia z srebrnowłosym-wiadomo-kim. Gdzie niegdzie sprostowałam nieścisłości oraz napisałam tekst bardziej bezpośrednio, tak więc zakładam że problemów z dołączeniem choćby Vincenta do drużyny nie będzie (hopefully).

W Weaponach też mała zmiana - największym przeobrażeniom uległo opracowanie Ultimate Weapon, wygładzone z błędów i dodane o nowe, sprawdzone podczas kilkugodzinnych testów informacje. Drobnej zmiany doczekał się Diamond Weapon.
Ostatnio zmieniony ndz 13 lip, 2008 16:30 przez Sephiria, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”