Dzisiaj europejska premiera Crisis Core

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Dzisiaj europejska premiera Crisis Core

Post autor: Krakers »

Kompilacja Final Fantasy 7 zadebiutowała w 2004 roku grą na telefony komórkowe Before Crisis. Później były filmy Advent Children i Last Order. Dirge of Cerberus był tytułem na PS2. Dzisiaj, 20 czerwca 2008 ma miejsce ostatnia europejska premiera związana z kompilacją. Crisis Core jest już oficjalnie dostępny na starym kontynencie. Wydana na PSP gra opowiada o tym, co działo się bezpośrednio przed wydarzeniami opisanymi w Final Fantasy VII. Gra jest dostępna w dwóch wersjach - zwykłej i limitowanej, wzbogaconej o album z ilustracjami "The Art of Crisis Core - Final Fantasy VII". Dodatkowo w sprzedaży razem z grą pojawiła się specjalna, limitowana edycja PSP ozdobiona wizerunkami postaci i logiem kompilacji.
Dworek

Post autor: Dworek »

Czy stworzycie opis do tej gry(zapewne tak :grin: ),kiedy można się go spodziewac ?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dworek pisze:,kiedy można się go spodziewac ?
Kiedy ktoś będzie chciał poświecić swój cenny czas, na przejście gry jak najdokładniej, aby lenie jak Ty, mogły grac z opisem...

No more FFVII....to jak nekrofilia...
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

A ja mam nareszcie powod do kupienia psp... ok jestem nekrofilem, ale dobrze mi z tym xD
Dworek

Post autor: Dworek »

Tą grę już przeszedłem i nie miałem tylko Fenixa(przez własny błąd) i nie jestem leniem tylko chcę zobaczyc czy jeszcze coś ważnego mnie nie ominęło.

To nie nekrofilia jak ci się niepodoba to niegraj,wiadomo chociaż co się stało przed FF VII.
rzepaq

Post autor: rzepaq »

Dodatkowo w sprzedaży razem z grą pojawiła się specjalna, limitowana edycja PSP ozdobiona wizerunkami postaci i logiem kompilacji.
Wiecie może gdzie można taką limitowaną PSP kupić :?:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”