Final Fantasy Dissidia

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
SomeThing
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: pt 11 kwie, 2008 15:08

Post autor: SomeThing »

Go Go Yubari pisze:
Szczerze wątpię, aby dali z FFXI. Mimo wszystko, nie jest to bardzo popularna gra. Nie jako jedna z serii. No i nie wiem kogo by mogli dać...
Go Go, przepraszam cię bardzo, ale o czym ty gadasz? O.o Przecież dali postać z FF XI... Ta mała, karłowata dziewczynka zwana Shantotto...

http://pl.youtube.com/watch?v=dj98_RxNshs

Co prawda nie ma z nią żadnego filmiku promującego/trailera czy innego cosia, ale mimo wszystko są screeny z nią i dałem filmik powyżej bo nie chce mi się każdego screena wklejać ^^
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

@SomeThing: chyba masz na myśli to:

Obrazek
Awatar użytkownika
SomeThing
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: pt 11 kwie, 2008 15:08

Post autor: SomeThing »

Nie do końca to, bo co prawda tego wycinku z gazety nie widziałem, ale na jakiejś francuskiej stronie były umieszczone screeny :D
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Tak czy inaczej, Shanotto w Dissidia, udowodniono. ; p
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
SomeThing
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: pt 11 kwie, 2008 15:08

Post autor: SomeThing »

Udowodniono, udowodniono, a dzięki tej małej mam przynajmniej jakąś małą nadzieję na inne sekretne postacie ^_^ Np na Rinoę, Aerith, Tifę itp. No bo jak wyjaśnić to, że są screeny z Shantotto, ale nie ma z nią filmików? Nawet Cosmos w trailerze wspomina "o dziesięciu na których może liczyć" a z Shantotto mamy jedenastkę. Więc może jest ona jakąś sekretną postacią, a jeśli tak to liczę na więcej takich sekretów xD
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

SomeThing pisze:Ta mała, karłowata dziewczynka zwana Shantotto...
Porównaj sobie jakiegoś NPC, którego nie każdy na oczy widział <ja nie, a gram ponad 3 lata> do Ultimecii...Poza tym Shantotto wygląda jak normalna postać do grania. Moja tarutaru była identyczna.
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

dark_raven pisze:A co z Ultimecią? Terrą? Albo Kefką? Też niezbyt "fizyczne" postacie.
no wg mnie zamiast Ultimeci bardziej by tu pasował Seifer
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Seifer pasuje do tego towarzystwa jeszcze mniej niż Jecht; był tak naprawdę tylko rywalem Squalla, a nie jego śmiertelnym wrogiem. No i nie miał żadnych ubermocy, niestety.

Anyway. Obejrzałam ten trailer, w którym Squall i Sephiroth krzyżują miecze i mogę umrzeć spełniona. <3 XD
Głos Squalla naprawdę wypada super, zwłaszcza na tle Zidane'a i Tidusa. Rozwaliła mnie interakcja Squalla z tym ostatnim. XD

Szkoda tylko, że Kuja też cierpi na syndrom uciśniętego krocza... :/
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

Pamiętaj, że w wersji Amerykańskiej (którą większość z nas zagra) głosy będą inne
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

I tego się "dyćko" obawiam. Nigdy nie byłem fanem anemicznych i zabawnie nie pasujących głosów.
Kiedyś włączyłem przypadkiem anglojęzyczny dubbing w Advent Children, kwiczałem ze śmiechu jak stado świń w błocie. To samo z Crisis Core, po ukończeniu gry po dżapańsku, nie dałem rady w EN.

Dlatego kocham FF12, rewelacyjne voiceovery.

@Lenneth: Story mode ma być na 40h podobno tak więc interakcja postaci będzie zapewne dość spora.


Edit: Ostatnią zapowiedzianą postacią jest Gabranth.
http://translate.google.com/translate?h ... ssidia-is/
Ostatnio zmieniony pn 15 gru, 2008 20:15 przez hay, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Powiem tak....

Squall walczący z Sephym = .... O R G A Z M!!!
Kupuje PSP :D
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Sephi! LMAO. Po raz kolejny dostrzegam nasz związek dusz. XDD ( Pokaż to Słoneczku, niech się poczuje zazdrosny. ;) )

Prawda to, co piszecie o VA. Głosy AM mogą być kompletnie od czapy. Jeśli Seymour z japońskiego tenora stał się nagle amerykańskim falsecikiem, to może to zadziała w drugą stronę i zdubbingowany Kuja będzie mówił ekstra-seksownym basem. :]

Co do CC, to nie grałam, ale widziałam wszystkie scenki po japońsku i trochę po angielsku, więc mam minimalne rozeznanie. Hm, Garnie mnie może za to zlinczuje (o ile w ogóle przeczyta), ale zdecydowanie wolę Genesisa w wersji angielskiej. _^_ A Sephiroth czy Zack też niczego sobie...

Co do samej fabuły w Dissidii - mam mieszane uczucia. Doklejanie na siłę "kosmicznej", "epickiej" historii do bijatyki z fajerwerkami wywołuje u mnie napady śmiechu. Wszystkie te podniosłe teksty o walce dobra ze złem ociekają tłustym patosem; wychodzi niezamierzona parodia. Tak naprawdę po co komu taka sztuczna fabuła i dorabianie ideologii do obijania sobie nieskazitelnie gładkich twarzy? XD Z drugiej jednak strony: nigdy dość cutscenek z ulubionymi postaciami. Niech sobie gadają o pierdułach na tle burzowych chmur czy zachodzącego słońca; byle w ogóle mieli swój facetime. :3
Ostatnio zmieniony czw 16 kwie, 2009 20:27 przez Lenneth, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SomeThing
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: pt 11 kwie, 2008 15:08

Post autor: SomeThing »

hay pisze: Edit: Ostatnią zapowiedzianą postacią jest Gabranth.
http://translate.google.com/translate?h ... ssidia-is/
No to coraz bardziej mam wiarę, że dodadzą jeszcze kogoś :D Zwłaszcza, że ten Gabranth jest z XII,a z każdej części są po 2 postacie, to gdzie inna? Ale ja nadal liczę na Rinoę, Yunę czy też Tifę ^^
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Gabranth? Bida, czyli o Vaynie albo Cidzie można zapomnieć... :roll: Niech się chociaż z Baschem w takim razie bije, a nie z Vaanem. A fabuła zapowiada się koszmarnie - jak prawie każda historyjka o odwiecznej walce dobra ze złem. Co do tej planszy pojawiającej się w trailerach - czy ja dobrze wnioskuję, że jeżeli gramy n.p. Zidanem, to musimy stoczyć n walk z cieciami, kilka z innymi postaciami, i dopiero na samym końcu zmierzymy się z Kują? Oby dali jakiś Single Battle Mode czy coś...
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Lenneth pisze:wolę Genesisa w wersji angielskiej. _^_ A Sephiroth czy Zack też niczego sobie...
Zack w anglisku brzmiał jak nadgorliwy dzieciak, w jp miał spoko głos.
Lenneth pisze: Co do samej fabuły w Dissidii - mam mieszane uczucia. Doklejanie na siłę "kosmicznej", "epickiej" historii do bijatyki z fajerwerkami wywołuje u mnie napady śmiechu.
Mi się kojarzą crossovery z Marvela. Pewnie będzie coś w tym stylu.
"Zbierzcie się do kupy i zbijcie złych bo potopią rybki na całym świecie."

Poza tym jest to fighter, nie znam żadnego, który miałby ambitną fabułę...
SomeThing pisze: ja nadal liczę na Rinoę, Yunę czy też Tifę ^^
Napewno są jakieś unlockable i sekrety, nie wierzę, że nie. To by nie było po Square'owemu. Chociaż osobiście mam nadzieję na Fran, aczkolwiek Tifa była by trafnym dodatkiem.

Tak czy inaczej, pewnie w okolicach świąt zdam relację z czym to się je ;]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”