Final Fantasy Dissidia

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Według GameFAQs.com amerykańska premiera będzie w drugim kwartale 2009 a o europejskiej nic nie wiadomo.
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Square "zapowiedziało" że właśnie około 2 kwartału tego roku ma wyjść w USA. Gry na PSP są pozbawione region locka, więc to akurat mały problem. Nawet jeśli nie, to istnieje fake-region w custom firmware.

Edit: Hamerykańska premiera ustalona została na 31 sierpnia 2009, czyli 9 i pół miesiąca po japońskiej i ostatni dzień 2 kwartału :>. Niespecjalnie wygląda mi to na redukcję czasu lokalizacji jaką obiecało Square.

http://www.finalfantasyseries.net/dissi ... -announced

Jednakże ponoć Square zdementowało tą plotkę:

http://www.gamecyte.com/rumor-quash-fin ... ing-aug-31
Kriss_Hietala
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: ndz 22 lut, 2009 17:30

Post autor: Kriss_Hietala »

Hmmm ja mam problem w dissidi z odblokowaniem nowej planszy oraz z zwiększeniem ilości slotów na pierścionki. Przed chwilą odblokowałe muzeum i trochę pograłem w Story mode,ale niewiele,bo rozumieć co 3 słowo nei jest fajnie ;(

Początkowo wydawało się,że ejst tylko kilkanaście ciosów,ale potem dochodza ciosy łączone, czasem sa kontry oraz sam jeden cios, któy moze być na 3 sposoby wykonany, mimo iż w opcjach zajmie jeden slot ;)
Gra jest dynamiczna i miał być przerost formy nad treścią, ale po spędzeniu 110h gry uznaję,że gra jest zerówn oefektowna jak i efektywna.
Grafiak gorsza niż w Crisis Core,ale tutaj mamy inen realia,inny styl walki no i możliwośc operowania kamera oraz efekt combosó i przybliżona kamera podczas dash-attacków.
Na dodatek w Dissidię da się zagrać na TV na fullscreenei z użyciem pluginu FuSa(niektóe gry po wymuszeniu full screena lagują albo są mnei jdynamiczne, Dissidia natomiast chodzi pięknie :))

Nie mogąc znaleźc innego tematu pytam tutaj.. czy ktoś wie jak odblokować dodatkowe sloty na pierścionki?(Customization menu 3 od góy)
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Pirat, co?
This post is... hay definition.
Kriss_Hietala
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: ndz 22 lut, 2009 17:30

Post autor: Kriss_Hietala »

No na razie tak....kaskę mam odłożoną na eng wersję...będzie to już 3ci oryginał obok God of War oraz Final Fantasy VII: Crisis Core, gierka jest na długie wieczory więc warta swojej ceny ;)
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

Nie rozumiem czemu od czasu premiery w Japonii do premiery w Ameryce mija ponad pół roku (31 sierpień) :cry: Przecież to dla nich dobry interes, a przetłumaczenie chyba tyle nie trwa....
Zamyślona

Post autor: Zamyślona »

Dissidia będzie tylko na PSP? czy bedzie też wersja na PS2/3 ?


PS jak ktoś ma strone gdzie można ściągnąć jaką sie chce muzyke z Dissidii to chciałabym ją mieć , strasznie mi sie podoba muzyka <D
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Nie planowana jest wersja na inne platformy.

Muzyka z Dissidii jest licencjonowana przez Square i sprzedają ją w postaci OST. Wątpie by darcie jej było legalne, a co za tym idzie, wsparcia tutaj chyba nie będzie(nie jestem pewien jaki sztab ma oficjalny stosunek do piracenia muzyki). Ale podpowiadając, Dissidia OST jest żenująco łatwo wyguglować.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”