Wygląd limitowanego PSP Crisis Core

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Norek pisze:A czy liczba tych PSPków z FF7:CC nie była przypadkiem ograniczona do 77 777 sztuk w Japonii?
Możliwe, albo to tylko chwyt "omg jest ich tylko tyle! Leć i kup swoja teraz, bo zabraknie!" :roll:
Awatar użytkownika
Norek
Kupo!
Kupo!
Posty: 19
Rejestracja: ndz 06 kwie, 2008 13:31
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Norek »

Hm, każdy z limitowanych PSPków z tej edycji ma wybity unikalny numer seryjny, więc raczej nie ma możliwości żeby było ich więcej. Tak mi się przynajmniej wydaje.
A wygląd konsolki rządzi, dobrze że będzie okazja taniej kupić - taniej, bowiem na ebayu ludzie oferują zestawik po 500 a nawet 700 dolarów...
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Skowyt
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: pn 31 gru, 2007 20:23

Post autor: Skowyt »

Ehh no nie wiem zamówiłem "Limited Edition Crisis Core: Final Fantasy VII PSP Pack" na tej stronie i dostałem tylko psp -.- (+te drobne akcesoria oczywiscie) Nie jestem pewien ale chyba gra tez powinna tam byc :x Napisałem juz do nich w tej sprawie tylko ciekawe co odpowiedzią ehh :?
Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Post autor: Krakers »

Ja dostałem dokładnie to co zamawiałem, czyli PSP w wesji limitowanej razem z grą - była w pudełku. Jeśli masz rysunki na konsolce to sprawdź dobrze paczkę - może gra gdzieś tam siedzi :).

PS> Warto zauwazyć, że dzisiaj poniedziałek, a premiera była w piątek. A koszt przesyłki to 3 funty... Lepiej niż kupwanie na Allegro.
Awatar użytkownika
Skowyt
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: pn 31 gru, 2007 20:23

Post autor: Skowyt »

No niestety nigdzie nie ma :| Tyle razy tym pudelkiem machalem i nic xD Ale mam nadzieje ze sie to wyjasni ehh No ale badz co badz konsole mam ;s :P
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Nie moglam sie powstrzymac, konsolka kupiona, gralam do rozladowania baterii :D Warto sie zaopatrzyc, bo zestaw wyglada pieknie a cena niewiele wyzsza niz PSP z 1 Gb memorka.
O samej grze za wiele powiedziec nie moge - bardzo efektowna, sliczne wstawki filmowe i calkiem niezle zapowiadajaca sie fabula...oby do konca bylo tak rozowo.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Awatar użytkownika
Skowyt
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: pn 31 gru, 2007 20:23

Post autor: Skowyt »

Po długich dyskusjach wysłali mi i grę :D Trochę musiałem na to czekać... ale i tak mają u mnie plusa :P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”