Nowe screeny Chocobos Dungeon

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Nowe screeny Chocobos Dungeon

Post autor: Krakers »

Final Fantasy Fables Chocobo's Dungeon to tytuł, który ma się ukazać na Nintendo Wii. Serwis WorthPlaying opublikowal nowe screeny, do obejrzenia tej galerii. Gra ukaże się 8 lipca 2008 w Stanach Zjednoczonych a już od grudnia zeszłego roku dostępna jest w Japonii. Chocobo's Dungeon ma być RPGem luźno powiązanym z realiami Final Fantasy, miedzy innymi tradycyjne klasy postaci. Za design bohaterów odpowiada Toshiyuki Itahana, który wcześniej nadzorował Final Fantasy Crystal Chronicles. Gra ma oferować tryb dla dwóch graczy za pośrednictwem Wii Wi-Fi. Kolejne odcinanie kuponów od marki FF?
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Krakers pisze:Kolejne odcinanie kuponów od marki FF?
Może i odcinanie kuponów, ale temat "Mystery Dungeonów" nie jest nowy. Już kilka gier z tej serii z Chocobo w roli głównej się pojawiło a oprócz tego są też spin-offy paru innych serii, m.in. Dragon Quest oraz Pokemon. (link)
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

A ja mam pytanie ... wiem, że może być głupie, ale co tam.

Jak na razie, nie ma daty premiery tej gry w Europie, ale czy SquareEnix planuje w ogóle wydać tą grę u nas Oo'? Bo nie chciałbym jej aż z Ameryki sprowadzać >>".
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”