Temat muzyczny z FFXIIIVS

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Temat muzyczny z FFXIIIVS

Post autor: Krakers »

Final Fantasy XIII Versus ciągle otoczone jest wielką tajemnicą. Szczątkowe informacje na temat gry dodatkowo potęgują głód informacji wzbudzony jedynym udostępnionym trailerem gry. Towarzyszy mu podkład muzyczny autorstwa Yoko Shimomury, twórcy muzyki do Kingom Hearts, Legent of Mana, czy... Street Fightera.

Muzyki w oryginalnym wykonaniu można posłuchać tutaj.
Trailer moża obejrzeć tutaj .
Ostatnio zmieniony wt 27 maja, 2008 14:33 przez Krakers, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Nie wiem czy trailer był już pokazywany wcześniej, ale ja widziałem go po raz pierwszy i jestem zachwycony *_*. Ta postać z versus intryguje mnie jeszcze bardziej z każdą nowinką na temat tej odsłony Final Fantasy <3. Nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że to będzie nowy materiał na ulubioną postać serii.

A co do muzyki, jak dla mnie fantastyczna, ale mnie się zawsze muzyka do Final Fantasy podoba :roll: . Jestem tylko ciekawy jaki japoński artysta tym razem zaśpiewa do FFXIII :lol: . No i do versus of course.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Muzyka niezła, ale szczerze... Nobuo był w tej roli najlepszy i zdania nie zamiaruję zmienić. Trailer jak trailer, w końcu go obejrzałem ( :lol: ) i nawet fajny jest, ale nie jakoś kosmicznie efektowny czy powalający, ale klimat ma i robi naprawdę dobre nadzieje na Versus. Tylko się zastanawiam skąd było tyle krzyku o te 'fontanny bryzgającej krwi' po ciosach jak to się szeroko co niektórzy rozpisywali po premierze trailera, kiedy tu jest tylko kilka małych bryzgnięć...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”