Książka na dwudziestolecie serii

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Książka na dwudziestolecie serii

Post autor: Krakers »

Sqare-Enix świętuje 20 lecie Final Fantasy i na zakończenie jubileuszowego roku wydało w Japonii książkę poświęconą tej serii. Nabyć ją możecie w japońskiej filii Amazona. Książka, oczywiście po japońsku, sprzedawana jest w cenie około 60 PLN. Oczywiście w wydaniu znalazły się nigdy nie opowiedziane zakulisowe historie towarzyszące praktycznie wszystkim produkcjom spod szyldu FF (wliczając w to FF12). Na razie nie zapowiedziano tłumaczenia książki na inne języki, więc niech taki świąteczny prezent zmotywuje was do nauki kolejnego języka :P.
Ostatnio zmieniony czw 27 gru, 2007 14:06 przez Krakers, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

/stuk, stuk, stuk, stuk czajnikiem o ścianę/ Było iść na japonistykę, nie na angol... /stuk, stuk, stuk.../

Khem... XD

Cena znośna, może i wydadzą chociaż po angielsku, wtedy import nie byłby już najmniejszym problemem. Jak wydali "Rewolucjonistów z Sony" (draństwo po 70 zł - szczęściem w tanich książkach są czasem po 10, ale bardzo trudno znaleźć obecnie), które chociaż dosyć ciekawe, to było strasznym lukrem na Kutaragi'ego (przy dziale porad dla młodych przedsiębiorców firmowanym jego nazwiskiem mało nie padłem ze śmiechu), to mogliby chociaż i to wydać _^_
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Pewnie się pojawi wydanie angielskie. Jakkolwiek by nie patrzeć, mój zasób wiedzy z kanji, na razie raczkuje... Cóż. Poczekamy, zobaczymy. Sam pomysł zacny, ale nie miałabym nic przeciwko, gdyby wydano to w postaci dvd. Kulisy powstawania każdej części, wywiady, dodatkowy dysk z teledyskami i muzyką... Mogłoby być drogie, ale bym nie narzekała... eh. No i pierwsze wizje postaci i światów, przecież wiadomo, że nie od razu Lulu miała pasy w sukni, a Squall kurtkę z futerkiem <3
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Final Fantasy Reminisce... czy ja wiem... siedząc na tym forum już od tych 3 lat człowiek ma powoli dość wszystkiego związanego z FF... bo ileż można o tym czytać _^_ Poza tym nie minie tydzień jak powstanie w internecie jakaś grupka, która sie weźmie za tłumaczenie tejże książki :P

Gveir pisze:Było iść na japonistykę, nie na angol...
Ja tam ciągle planuje się na to wybrać, po skończeniu FA ;]
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jaco pisze:Final Fantasy Reminisce... czy ja wiem... siedząc na tym forum już od tych 3 lat człowiek ma powoli dość wszystkiego związanego z FF... bo ileż można o tym czytać _^_
Ale w sumie kilku ciekawych rzeczy by się można dowiedzieć, zwłaszcza jeżeli książka byłaby bogato ilustrowana to byłoby całkiem fajnie - no i nie musiałbyś czytać :lol:
Go Go Yubari pisze:No i pierwsze wizje postaci i światów, przecież wiadomo, że nie od razu Lulu miała pasy w sukni, a Squall kurtkę z futerkiem <3
O właśnie... Ogólnie rzecz biorąc mogliby wydać dvd z artami koncepcyjnymi z FF, to by było zaiste zacne i chwalebne.
Jaco pisze:Ja tam ciągle planuje się na to wybrać, po skończeniu FA ;]
Ochota też wielka jest, ale jakoś tak ciągnie do skończenia filozofii jeszcze :P
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”