Final Fantasy 1 i 2 w lutym na PSP

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Krakers pisze:trzebaby było mieć gigantyczną szafę żeby cały sprzęt pomieścić.
I gigantyczny portfel. Sam sprzęt kosztuje a nie mówiąc już o samych grach. Z tego powodu nie wgłębiałem się za bardzo w FFVII - i z tego samego powodu nie przyjdzie mi pewnie pograć w "odświeżone" Final Fantasy, a przynajmniej nie w najbliższej przyszłości.
Skrabson pisze:a kto w to w ogole gra? :?
Myślę, że dużo ludzi chciało by się dowiedzieć co dzieje się w częściach FF na komórki ... szczególnie, że tak jak np. FFVII, czasami zawierają one ciekawostki fabularne które prawdziwego fana danej gry na pewno zainteresują.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Skrabson pisze:na ds'ie mozna by odpalic ff1&2 z gba potem 3 i 4
Mam 1,2 na DS'a. (kupie jeszcze 3 i 4).
Na PS2 mam: 4, 5, 7,8,9,10,10/2, 12.
Na PC: 11.

I po co komu FF czy FF2 odświeżone na PSP? >> Odświeżone, ale i tak wygląda byle jak, zwłaszcza w porównaniu z grami, które są specjalnie na PSP tworzone. S-E chce zabrać kasę skąd się da. Teraz dopadli właścicieli PSP z nadmiarem kasy.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

dlaczego? wystarczylo by miec ds'a i ps2 :P
Zapominasz min. o FF Bahamut Lagoon, tylko SNES'a, o Crystal Chronicles na Gamecube, o nadchodzących przygodach Zack'a na PSP... I o wielu innych - tak jak prawi Krakers, pełna szafa sprzętu byłaby potrzebna.
Skrabson pisze:a kto w to w ogole gra? :?
Min. ja bym z niesamowitą przyjemnością pograł w Before Crisis, oj z wielką przyjemnością. i na pewno nie jako jedyny.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Skrabson
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: sob 27 paź, 2007 08:05
Kontakt:

Post autor: Skrabson »

mnie niezbyt ciagna kontynuacje ff ... mnie ciagna tylko te glowne z numerkami .. taki np ff7 dla mnie jest przereklamowany i to bardzo
Awatar użytkownika
Squall
Kupo!
Kupo!
Posty: 86
Rejestracja: pn 18 gru, 2006 15:31

Post autor: Squall »

Jaco pisze:Pełno? Ale liczysz razem z tymi z wersji GBA? Tam już ich było z ... 16? (FF1) Nie pamiętam ile w FF2 jeżeli dodali jeszcze dużo więcej, to dobrze, chociaż.. coś mi się wydaje, że teraz samo przechodzenie FF zajmie jakieś 10h, a dodatkowi bossowie z 20h [/quot
Dobra... Przejdziesz FF I na PSP to będziesz pisał swoje racje, bo niestety jej nie masz...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Squall pisze:Przejdziesz FF I na PSP to będziesz pisał swoje racje, bo niestety jej nie masz...
Za to Ty masz kupę argumentów... małą... malutką...tyci kupkę. Mozna by rzec, że masz zatwardzenie...

Dalej twierdzę, ze wydawanie kasy na FF 1 czy 2 na PSP, to po prostu marnotrawstwo pieniędzy. Lepiej kupić Okami, GOW etc. Ciut lepsza grafika, kilka nowych misji i przedmiotów. Gdyby się postarali tak, jak przy FFIII, to zupełnie inny temat. PSP dostaje odgrzanego kotleta, nic poza tym. Po co na to wydawać 170+ zł, skoro można za podobną cenę kupić VP: Lenneth etc.... eh.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Squall pisze:Dobra... Przejdziesz FF I na PSP to będziesz pisał swoje racje, bo niestety jej nie masz...
XD

Oświeć mnie w takim razie. Bo z tego co wiem, to ta wersja doczekała się tylko 1 dodatkowego dungeona i w sumie 1 bossa, ale w 8 różnych postaciach (musiałem na gamefaqs zajrzeć...), czyli niech będzie, że jest ich 8. Jeżeli nadal uważasz, ze to pełno, to ja nie wiem... _^_

a przechodzić po raz trzeci FF1 nie mam zamiaru :P
Awatar użytkownika
Squall
Kupo!
Kupo!
Posty: 86
Rejestracja: pn 18 gru, 2006 15:31

Post autor: Squall »

Go Go Yubari pisze:Dalej twierdzę, ze wydawanie kasy na FF 1 czy 2 na PSP, to po prostu marnotrawstwo pieniędzy. Lepiej kupić Okami, GOW etc. Ciut lepsza grafika, kilka nowych misji i przedmiotów. Gdyby się postarali tak, jak przy FFIII, to zupełnie inny temat. PSP dostaje odgrzanego kotleta, nic poza tym. Po co na to wydawać 170+ zł, skoro można za podobną cenę kupić VP: Lenneth etc.... eh.
Zwróć uwagę na to, że nie każdy posiada GBA, DS czy jeszcze jakieś tam przenośne konsole i nie mam możliwości grać w FF III itd. Ja mam jedynie PSP (z podręcznych) a nie chce mi się czekać na FF CC bo sobie jeszcze poczekam... I nie wydałem 170zł tylko 29$ :razz: (taki żarcik). Teraz w Polsce jest FF Tactic na PSP i dla wielu osób to też jest bezurzyteczny śmieć, ale grać w FF na PSP gdy się wybieramy w dłuższą wycieczkę napewno dla fana jest fajne. Nie uważam, że FF I i II nie są naciąganiem ludzi na kasę, bo maniacy sobie napewno ją kupią, bo tak jest. Można kupić sobie grę tak jak ty mówisz lepszą za tą samą cenę, ale ktoś kto uwielbia tą grę napewno bezwzględu na to jaka jest FF woli ją kupić, a nie co innego. Jak kupiłem sobie FF I tylko dlatego, że nie było innych ciekawych dla mnie tytułów, a chciałem sobie przypomnieć dawne czasy i nie załuję tego zakupu bo gra się poprawiła i to bardzo...
Rozumiem, że wam jest szkoda pieniędzy na coś w co już graliście dawno, dawno temu bo 170+zł to nie mało i można kupić za to ciekawszą grę na PSP czy nawet inną platformę. Ja poprosu wyraziłem swoją opinię na temat FF I, że mi się podoba i że dla posiadaczy PSP doradzam zagrać w to.
Jaco pisze:a przechodzić po raz trzeci FF1 nie mam zamiaru
No niestety, tam żebt zdobyć wszystko musiałbyć przesjść grę nie raz. I sorry, pomyliłem się. Nie wziąłem zeczywiście bossów z GBA, ale co do ekwipunku to chyba jest sporo nowego i potężnego opancerzenia ;) Jeśli nie to oddaję honor. Jak wchodzisz na Gamefaqs to tam sobie zobaczysz.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Squall pisze:Zwróć uwagę na to, że nie każdy posiada GBA, DS czy jeszcze jakieś tam przenośne konsole i nie mam możliwości grać w FF III itd.
Nie ma tu mowy o FFIII.
Squall pisze:Ja mam jedynie PSP
FFI i FFII mozna swobodnie zdobyc w sieci, ale skoro nie masz na co marnować kasy, to śmiało. Mam PSP i nawet gdybym nie miała DS'a, to bym nie dała 170 zł. za odgrzewanego kotleta.
Squall pisze:Teraz w Polsce jest FF Tactic na PSP i dla wielu osób to też jest bezurzyteczny śmieć, ale grać w FF na PSP gdy się wybieramy w dłuższą wycieczkę napewno dla fana jest fajne.
W obecnej chwili, mamy całkiem niezły wybór gier na PSP, o wiele ładniejszych i lepszych.
Squall pisze:Można kupić sobie grę tak jak ty mówisz lepszą za tą samą cenę, ale ktoś kto uwielbia tą grę napewno bezwzględu na to jaka jest FF woli ją kupić, a nie co innego.
Lubie FF (serio), ale kupić byle mieć FF na PSP, to imo głupota.
Squall pisze:Ja poprosu wyraziłem swoją opinię na temat FF I, że mi się podoba i że dla posiadaczy PSP doradzam zagrać w to.
Ja dla posiadaczy PSP - odradzam. Grafika ledwo ładniejsza, jakiś tam dodatkowy boss czy dungeon. Śmiech na sali.
Squall pisze:No niestety, tam żebt zdobyć wszystko musiałbyć przesjść grę nie raz.
Yay drugie FFX-2... Aby zdobyć uber miecz na 1 bossa, zacznij grac w tą grę jeszcze raz. Bez sensu.
Squall pisze:ale co do ekwipunku to chyba jest sporo nowego i potężnego opancerzenia
Ja się pytam - po co? _^_

Kupowanie PSP, a potem kupowanie na to FF1 czy 2, mija się z celem. Dla FF do samochodu, kupuje się DS'a. Proste. Mam PSP i cenie sobie ja bardzo, ale nie kupowałam jej z myślą o FF'ach.
Poczekam, aż wyjdą rimejki na DS'a, które będą jak nowe FFIII. Skąd wiem, ze wyjdą? Proste, bo S-E wyciska ile może z fanów z klapkami na oczach.
Awatar użytkownika
Skowyt
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: pn 31 gru, 2007 20:23

Post autor: Skowyt »

Też zastanawiałem sie czy kupić FF1,2 na psp Ale właśnie nie wygląda to jakoś zachwycająco by przechodzić to wtóry raz a szkoda ;/ I tak przy okazji są jeszcze jakieś tytuły z FF na psp albo będą bo wiem o Final Fantasy VII: Crisis Core. Ale czy coś jeszcze ;>
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Go Go Yubari pisze:(...)lepiej kupić inne Finale, porządnie odświeżone.
http://www.ultima.pl/Final_Fantasy_XII_ ... ngs/i5472/
Nie wiem co mnie opętało ale sprowadziłem RW i FFTA2 jakiś czas temu. Tak leżą półmartwe i zakurzone. Szczerze odradzam kupowania tych 2 tytułów. Albo, że macie 8-10 lat. Jesli chodzi o RW system z deczka przyponina Age of Empires ale porównywać raczej nie wypada. Jeśli ktoś uważa, że XII ma mizerną fabułę niech w ogóle nie dotyka bo słowo "kontynuacja" dotyczy tylko imion.
Z FFTA2 jest jeszcze gorzej. Podobnie jak RW, fabuła, design, wszystko wygląda bardzo dziecinnie. Granie w to jest przeżyciem prównywalny do stania w kolejce po cukier.
Tak więc jestem tego zdania, że lepiej klepać w III albo IV. A jeśli chodzi o PSP (I i II)... no cóż, skoro można emulować (bo chyba można?) to chyba kupować nie ma co...? (powiedział ten co kupił...
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”