Final Fantasy 1 i 2 w lutym na PSP

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Final Fantasy 1 i 2 w lutym na PSP

Post autor: Krakers »

Znana jest już data europejskiej premiery reedycji FF1 i FF2 dla przenośnej konsolki Sony. Gry mają się ukazać w Wielkiej Brytani już 8 lutego. Nowa edycja ma posiadać poprawioną grafię, dodatkowe arty, rodzielczosć w fromacie widecreen (16:9) i nowy sposób pokazywania akcji. Brzmi obiecująco.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

FF
FF2

Szczerze, to imo żal kasy. Chyba, ze ktoś ma za dużo i nie grał w te Finale. Mam 1 i 2 na GBA i mogę w nie grać na DSie, więc nie ma dla mnie sensu kupowanie ich znowu.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Tylko brzmi. Grafika i tak już nie ulegnie większej poprawie niż to miało miejsce podczas wydania wersji Origins na PSX'a (o ile wersja na Wonder Swan nie była tą wcześniejszą). No bo co tam otrzymamy... filmiki z w/w wersji, dodatkowe lochy z Dawn of Souls... poza tym ileż można w FF i FFII grać? _^_

Trochę bez sensu sobie SE poczyna. PSP dostaje odświeżone kotlety, za to DS dostaje prawdziwe remake'i, tj. FFIII I FFIV. No ale cóż się dziwić, w końcu to DS bije rekordy popularności w KKW.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nintendo wykorzystuje w pełni możliwości DSa. Dla mnie obie konsolki mają swoje zalety i dobre tytuły, grunt, że się nie psują. Sony ma coraz bardziej w plecy. Nie dość, ze rynek gier pod DSa się rozkręca, to jeszcze ilość i jakość tytułów na PS3 (nie oszukujmy się) jest low level. Sony jest w dołku i powinno się z niego wydostać, nim ktoś je zakopie.
Awatar użytkownika
Squall
Kupo!
Kupo!
Posty: 86
Rejestracja: pn 18 gru, 2006 15:31

Post autor: Squall »

W grze będzie też pełno nowych bossów i broni. Osobiście posiadam FF I Anniversary. Przywiozłem sobie z wakacyjnej wyprawy do USA. Najlepszym bossem jest Chronodia. Nie pamiętam ile ma HP, ale coś około 50 000. Jak już pisałem wyżej jest jeszcze pełno dodatkowych broni.
Stoprocent

Post autor: Stoprocent »

Grafika nie ulegnie zmianie ?:| ulegla i to bardzo... ja juz przeszedlem usa ver. aktualnie bije Chronodie. I grafa na prawde ulegla i to ogromnej zmianie... nie ma nawet co porownywac z wersja na gba czy psx`a. Oprocz Chronodii jest dodatkowy dungeon, sporo nowego ekwipunku, no i stary dungeon z gba ;)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Faaajnie, ale... jest tyle świetnych gier na świecie, po co sie ograniczać do kolejnych wersji FF1 czy FF2? >>' No litości.
<czeka na remake FFVII i FFVIII>
Skrabson
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: sob 27 paź, 2007 08:05
Kontakt:

Post autor: Skrabson »

co mnie najbardziej boli to to ze ff1 i 2 na psp dostaly lepsza ocene od ff3 na ds :S
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Stoprocent pisze:Grafika nie ulegnie zmianie ?:| ulegla i to bardzo...
W jakim sensie bardzo? Jak dla mnie wygląda tak jak na PSX'ie. Bardzo to się różni od wersji na NESa...
Squall pisze:W grze będzie też pełno nowych bossów i broni.
Pełno? Ale liczysz razem z tymi z wersji GBA? Tam już ich było z ... 16? (FF1) Nie pamiętam ile w FF2 :P jeżeli dodali jeszcze dużo więcej, to dobrze, chociaż.. coś mi się wydaje, że teraz samo przechodzenie FF zajmie jakieś 10h, a dodatkowi bossowie z 20h :lol:
Go Go Yubari pisze:Faaajnie, ale... jest tyle świetnych gier na świecie, po co sie ograniczać do kolejnych wersji FF1 czy FF2? >>' No litości.
So true...
Go Go Yubari pisze:<czeka na remake FFVII i FFVIII>
<Czeka na remake'a Chrono Triggera :3 > (nie Garnet, nie na komórki :P )
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Też bym chciał, żeby zrobili remake Chrono Triggera zamiast FF I i FF II ... tym bardziej, że nie rozumiem robienia remaków w ten sposób - czyli ulepszania z przedpotopowej grafiki do "i tak przestarzałej" ...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Post autor: Krakers »

Sama idea FF na hendhelda jest fajna, tak samo jak to, że grafika jest odświeżana. To co mnie wkurza to to, że na kazdy system są inne gry, co innego na PSP i co innego na DS. Żeby zagrać i poznać wszystkie gry FF to trzebaby było mieć gigantyczną szafę żeby cały sprzęt pomieścić.
Skrabson
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: sob 27 paź, 2007 08:05
Kontakt:

Post autor: Skrabson »

dlaczego? wystarczylo by miec ds'a i ps2 :P
na ds'ie mozna by odpalic ff1&2 z gba potem 3 i 4 .. miejmy nadzieje ze w przyszlosci i 5&6 .. potem na ps2 mozna odpalic 7-9 z psx'a no a potem to juz tylko x x-2 xii ^^
Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Post autor: Krakers »

Zapominasz o tytułach na telefony komórkowe.
Skrabson
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: sob 27 paź, 2007 08:05
Kontakt:

Post autor: Skrabson »

a kto w to w ogole gra? :?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”