Sprawa remake'u FF VII & FF na Xbox 360

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Sprawa remake'u FF VII & FF na Xbox 360

Post autor: Garnet »

Pewno większość z Was, czytając tytuł pomyślała, iż wreszcie podano jakieś konkrety nt. nowej odsłony FF VII...owszem, podano, ale......o tym poniżej :]

Nomura w swoim ostatnim wywiadzie, wspomina o ciągłych plotkach dot. remake'u FF VII i w tym miejscu, kategorycznie zaprzecza, iż jakoby powstawała takowa gra.
Z drugiej strony, Yoshinori Kitase mówi, iż jeśliby zapytać ludzi pracujących przy FF XIII, dlaczego wstąpili do SE, odpowiedzą oni, iż są fanami FF VII, a co za tym idzie chcą także uczestniczyć w powstawaniu remake'u. Nomura dodaje: iż tak długo jak są ludzie, którzy chcą zrobić remake oraz ludzie, którzy na niego czekają, tak długo nie można powiedzieć ostatniego słowa....
Dalej panowie opowiadają o pracy nad samym FF VII. Nomura mówi, iż ciągle ma pierwotną kopię scenariusza i dodaje, jakże różni się ona od wersji ostatecznej. Sakaguchi pragnął wtedy z FF VII zrobić historię detektywistyczną, z niejakim Detektywem Joe <ummm xD>, który miał ścigać głównych bohaterów, którzy wysadzają miasto.
Po dojściu nowych osób do ekipy, scenariusz ulegał ciągłym zmianom. Nomura zajął się postaciami i wniósł niewielkie poprawki do scenariusza. Większość zmian w scenariuszu wprowadzili jednak Kitase i Nojima, to oni są odpowiedzialni za powstanie Avalanche, Shinra oraz dodanie historii Clouda i Sephirotha. Life Stream był już zawarty w oryginalnym scenariuszu Sakaguchi'ego, ale także i ten wątek doczekał się drobnych poprawek Kitase.

Podsumujmy sprawę &#8211; remake'u FF VII nie mamy co się spodziewać w najbliższych latach <koniec i kropka o.O>.
Pozostaje pytanie, co to za gra ma zostać pokazana pod koniec roku, na 10-lecie FF VII....

I druga sprawa, jaką tu chciałam poruszyć.
Ostatnio wrzało trochę w temacie FF & Xbox 360 - dużo osób sądziło, iż jeśli nawet FF XIII zostanie exclusive na PS3, to ukaże się jakaś inna część Sagi na Xbox 360...heh, nic bardziej mylnego:).
SE, a dokładniej S. Hashimoto podał do oficjalnej wiadomości, iż obecnie nie ma żadnych planów wydawniczych spod znaku FF na tą konsolę <taa..Bill sypnie kasą i plany już mogą ulec zmianie :]>.

Następny news już niedługo <stay tuned, kupo;P>, a ze swojej strony życzę miłych wakacji.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sprawa remake'u FF VII & FF na Xbox 360

Post autor: Schrödinger »

Garnet pisze:SE, a dokładniej S. Hashimoto podał do oficjalnej wiadomości, iż obecnie nie ma żadnych planów wydawniczych spod znaku FF na tą konsolę <taa..Bill sypnie kasą i plany już mogą ulec zmianie.
Wiesz, jak mi sie wydaje goscie juz nie raz przechodzili z jednej konsoli na droga i chyba nic nie stoi na przeszkodzie, zeby to znowu powtorzyli. Wypowiedzi te traktowalbym wiec z takim samym dystansem jak w stosunku do naszych politykow obiecujacych druga japonie. Najpierw skalkuluja ile/jakich konsoli sprzedano, potem zrobia swoje co jest korzystne dla firmy.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

W świetle tego można powiedzieć tyle, że dawne pierniczenie o tym, że za dużo zasobów osobowych firmy poszłoby na remake było tylko blefem. Mogliby zrobić w każdej chwili właściwie, ale to zależy od tego jak im się opłaci. Opłaciło im się robić Advent Children, to i jednocześnie mogliby remake VII zrobić. Chociaż faktycznie mogłoby to opóźnić XIII. Ale - jak mówi Szred - bardziej opłaci im się walnąć całą serię XIII, która jak każda nowa cześć przyniesie murowane zyski, niż remake, którym głównie zajęliby się starzy fani, chociaż nowych też by przyciągnął, ew. tych którzy nie mogli znieść grafy z VII za tamtych czasów już, albo obecnie. Ale jak by nie patrzył... dziesięciolecie wydania VII byłoby najlepszym momentem. Staży fani jeszcze byliby obecni przy graniu, marketingowy chwyt na dodatek ładny itp. Ale widać wyliczyli inaczej. W każdym razie - czekam na remake, z nadzieją że kiedyś powstanie (a już orgazm byłby całkowity, gdyby zawarli w niej to, czego nie zdążyli z powodu zbyt szybkiego wydania pierwowzoru) - tak aby na nowo odkryć grę swojego życia ;] :lol:

Co do wydania na X360 - powiem tylko: YEAH! :evilbat:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Xeron

Post autor: Xeron »

Gveir pisze: Co do wydania na X360 - powiem tylko: YEAH! :evilbat:
I z czego się tu cieszyć?

Żeby wyszła na Xboxa bym chociaż w nią zagrał (jak i wielu innych ludzi).

Nie mam zamiaru kupować PS3, tylko dla jednej gry. Oby Bill duuuuuuuuuuuużo im zapłacił i niech się pojawi wreszcie na Xsa.

Toż to naprawdę trzeba być fanboyem Sony żeby coś takiego pierniczyć.

Jak narazie Xbox 360 stoi na drugim miejscu w Polsce i przede wszystkim z tego powodu że o nasz rynek Microsoft się stara, przetłumaczając na polski co lepsze gry (już się nie doczekam kiedy wyjdzie Mass Effect z polskimi napisami).

Jedyna gra w pełni po polsku która wyszła na PSP to "Killzone Liberation",
no i oczywiście wersja kinowa "Ojca Chrzesnego". Na inne jak narazie się nie zapowiada.

Na PS2???

Parę tytułów, z tego co wiem żadna nie w pełni zlokalizowana (czyli dodany też głos), a przepraszam no jest nowy "SingStar" ale to chyba tylko on.

W większości to nie była oferta Sony, tylko polskich wydawców.

Za to Microsoft się stara i im kibicuje, choć nie jestem żadnym ich wielkim fanem, ale żeby Fajnale weszły na 360-tke pośpieszył bym jak najszybciej do sklepu (oczywiście uzbierawszy wcześniej kasiorkę) i kupił tą konsole.


A jeśli masz PS3, to co ci przeszkadza w tym, że trzynastka Finala wyjdzie na inną konsole, przecież i tak posiadacze Playstation będą mieć swoją wersję?!


Nasuwa mi się tylko jedno określenie na takiego jak ty: EGOISTA!!! :twisted:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Xeron pisze:I z czego się tu cieszyć?
Żeby nie wszystko było multiplatformowe :roll:
Xeron pisze:Żeby wyszła na Xboxa bym chociaż w nią zagrał (jak i wielu innych ludzi).
Cóż - błąd w wyborze platformy :wink:
Xeron pisze:Nie mam zamiaru kupować PS3, tylko dla jednej gry. Oby Bill duuuuuuuuuuuużo im zapłacił i niech się pojawi wreszcie na Xsa.

Toż to naprawdę trzeba być fanboyem Sony żeby coś takiego pierniczyć.
A widzisz, ja miałem swojego czasu zamiar bardzo poważny kupić X'a tylko i wyłącznie dla Ninja Gaiden, ale że Sigma wyjdzie na PS3 - nie muszę już.

Gdybyś przeczytał wcześniejsze strony tematu o konsolach - znalazłbyś kilka razy to, że otwarcie powiedziałem, jestem fanboyem Sony. Ale uznaję wielkie zasługi MS. A jakby nie patrzył - to ile z tych ekskluzywnych tytułów ma X? I jakoś nie gryzę za to? :lol: To niech chociaż to będzie na PS3.
Xeron pisze:Jak narazie Xbox 360 stoi na drugim miejscu w Polsce i przede wszystkim z tego powodu że o nasz rynek Microsoft się stara, przetłumaczając na polski co lepsze gry (już się nie doczekam kiedy wyjdzie Mass Effect z polskimi napisami).
I robi ludziom krzywdę polonizacjami _^_ Uczyć się angielskiego i innych języków, ot co. Sam nauczyłem się na początku z gier (Fallout chociażby). A potem poszedłem na filologię angielską. A jak nawet na nią nie idziesz - to załapiesz sporo języka, nawet bardzo sporo. Ogólnie... polonizacje - be.
Xeron pisze:A jeśli masz PS3, to co ci przeszkadza w tym, że trzynastka Finala wyjdzie na inną konsole, przecież i tak posiadacze Playstation będą mieć swoją wersję?!
Tak samo jak przeszkadzałoby to fanom X'a, gdyby Gears Of War wyszło na PS3. Czyli po prostu na złość i dla równowagi samego biznesu konsolowego. Muszą być tytuły ekskluzywne. A że trafiło na FF... pech ;) PS3 jeszcze nie mam, ale w ciągu roku, może pół będę miał. A tak ogólnie... to FF zawsze jak pojawiało się na jakiejś platformie, to było do niej przywiązane. Najpierw Nintendo, teraz Sony. Taka kolej rzeczy.
Xeron pisze:Nasuwa mi się tylko jedno określenie na takiego jak ty: EGOISTA!!! :twisted:
Też Cię kocham :* I wcale nie zaprzeczę :evilbat:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Gveir pisze:Też Cię kocham :* I wcale nie zaprzeczę
i ja Ciebie kocham :* mój mały misiu pysiu ^^
Xeron pisze:Nie mam zamiaru kupować PS3, tylko dla jednej gry.
a dlaczego tylko dla jednej? przecież PS3 ma mnóstwo gier do zaoferowania. poza tym, przecież zawsze możesz od kogoś pożyczyć PS3, przejść Finala i oddać.
Xeron pisze:Toż to naprawdę trzeba być fanboyem Sony żeby coś takiego pierniczyć.
od razu fanboy? - nie przesadzasz? prawdziwy fanboy siedzi teraz w UK :D
Xeron pisze:Microsoft się stara, przetłumaczając na polski co lepsze gry
mnie to akurat nie cieszy... z gier można sie wiele nauczyć angielskiego, a bez tego języka nawet nie ma co ruszać tyłka za granicę. Uważam, że Microsoft robi krzywdę młodym graczom - tłumacząc sporo gier. Nawet dla dzieci - dzieciaki niesamowicie szybko łapią angielski - zwłaszcza przy czym co lubia i ich bawi.
Xeron pisze:Nasuwa mi się tylko jedno określenie na takiego jak ty: EGOISTA!!! :twisted:
a mi sie wysuwa pistolet z kabury :> EGOL! XD
ja osobiście wolę PlayStation - jestem z nią związany od dłuuuugiego czasu - mimo, że monogamia nudna jest do wyrzygania ;)
w sumie wisi mi to, czy 13 odsłona wyjdzie na X czy nie...

martwi mnie natomiast JUŻ SAM POMYSŁ remake'a FFVII... po cholere? jakby to oznaczało remake wszystkich starszych części - to bym kibicował... ale tylko 7? no sorry... niech jeszcze 1234871089574305364 filmów o 7 zrobią - to może ludziom się w tyłkach poprzewraca.
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Xeron pisze:Oby Bill duuuuuuuuuuuużo im zapłacił i niech się pojawi wreszcie na Xsa.
...i dużo ludzi kupiło Last Remnant w wersji na Xboxa..nie da się ukryć, że wyniki sprzedaży tej gry na X-a mogą zadecydować o dalszych planach SE (dla przypomnienia-Last Remnant wychodzi też na PS3)
Xeron pisze:A jeśli masz PS3, to co ci przeszkadza w tym, że trzynastka Finala wyjdzie na inną konsole, przecież i tak posiadacze Playstation będą mieć swoją wersję?!
warto zauważyć, iż w planach SE mialo (i z tego wynika,ze dalej ma) exclusive'y Sagi XIII przeznaczone na jedną platfromę (bo nie zapominajmy, ze w całość ma wejść 6 różnych tytułów)...czyli jakby jakaś część Sagi wyszła na Xboxa, to najprawdopodobniej nie wyszłaby na inną platformę....zresztą zobaczymy, czy SE dalej trzyma się tej strategii...
Gagarin pisze:jakby to oznaczało remake wszystkich starszych części - to bym kibicował.
co jest w tym najśmieszniejsze:D...starsze części doczekały się już remake'ów...i to kilkakrotnych xD :wink: <nie w grafie jakości PS3, no ale:> >
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Majin _uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: czw 28 wrz, 2006 17:28
Lokalizacja: DeepRess

Post autor: Majin _uQuad »

Co komu do diabla przeszkadza remake czegokolwiek? Nie chcesz to nei graj lol. Ja bym bardzo chcial pograc w FF7 z nowa grafa, ale tylko jesli klimatycznie odpowiadalaby starej wersji. I to pewnie jest najwiekszy problem :) Bo co, wyrenderuja na nowo tla? ;f Musieliby to bardziej w 3D przepaknac.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Gagarin pisze:od razu fanboy? - nie przesadzasz? prawdziwy fanboy siedzi teraz w UK :D
Ale niedługo powróci! :D
Gagarin pisze:martwi mnie natomiast JUŻ SAM POMYSŁ remake'a FFVII... po cholere? jakby to oznaczało remake wszystkich starszych części - to bym kibicował... ale tylko 7? no sorry... niech jeszcze 1234871089574305364 filmów o 7 zrobią - to może ludziom się w tyłkach poprzewraca.
Bo to jest część która zdobyła najwięcej fanów i ma największą sławę. No i przyniesie największe zyski po prostu ;] A mi to nie przeszkadza wcale - ulubiona gra, mógłbym zagrać jeszcze raz w nowej oprawie, najlepiej z nowymi rzeczami :] A inne... były remake'i - dużo nawet :lol:
Majin _uQuad pisze:Ja bym bardzo chcial pograc w FF7 z nowa grafa, ale tylko jesli klimatycznie odpowiadalaby starej wersji. I to pewnie jest najwiekszy problem :) Bo co, wyrenderuja na nowo tla? ;f Musieliby to bardziej w 3D przepaknac.
A myślisz że zrobiliby grę z innym klimatem? :lol: No nie przesadzaj :roll: A jeżeli by powstał - to nie licz na rendery jako tła. Tylko full 3D. Ale wiesz, odpowiednie ustawienie kamer i masz to co kiedyś, a przy grafie PS3 to będzie jak przepiękny render... Btw. remake to nie jest dosłowne zrobienie tego samego, a zrobienie czegoś od nowa, na bazie starej wersji. I chociaż tu zachowaliby fabułę i resztę gry identyczną na 99%, to jednak technika i stylistyka posunęła się na przód przez te 10 lat. Więc efektowne rajdu kamery, nieco inne efekty graficzne tam gdzie były w oryginale... Klimatu to by nie zmieniło, a na pewno pozwoliłoby grać bez złości i mówienia - "Identyko co wcześniej, po to kupowałem?" wśród większości ludzi. IMO zagrałbym nawet w dosłowny remake i nie marudził wcale - ale nie licz na to, że postęp techniczny nie wywarłby na grze piętna. I bardzo dobrze.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Xeron

Post autor: Xeron »

Gveir pisze:Cóż - błąd w wyborze platformy :wink:
Hah jeszcze Xboxa nie mam, ale nie stać mnie na konsolę, która jest tylko "dodatkiem" do życia i to jeszcze dosyć zbędnym. Nie czarujmy się PS3 jest dwa razy droższe od Xboxa 360. Gry na tą platformę podobnie, polecam przejść się do jakiś sklepów kto nie wierzy.
Dlatego cena konsoli, jak i cena pojawiających się na niej gierek jest dla mnie tak ważna.

Dwa razy więcej płacić za to tylko że ma Blu reja, który mi do szczęścia nie jest wcale potrzebny - wystarczy mi format DVD.

Grafa: nie czarujmy się jest identyczna na obie konsole, a nawet póki soniaka deweloperzy nie rozpracowują: na PS3 jest gorsza niż na Xsa.

I za to wszystko mam płacić podwójną cenę?!
Gagarin pisze:przecież PS3 ma mnóstwo gier do zaoferowania
Taaak, tylko że tamte gry da się czymś podobnym zastąpić, a Finala?

Narazie nie ma na rynku podobnej tak samo wyśmienitej gry. :twisted:
Gagarin pisze:zawsze możesz od kogoś pożyczyć PS3, przejść Finala i oddać.


1. Nie znam żadnej osoby która ma PS3.

2. Nie znam żadnej osoby która zamierza ją kupić.

3. A z finalem podobnie jak we wcześniejszych 2 przykładach.
Gagarin pisze:od razu fanboy? - nie przesadzasz?
To może na cytat odpowiem cytatem:
Gveir pisze:otwarcie powiedziałem, jestem fanboyem Sony
Więc chyba jednak jest, skoro sam się przyznaje. 8)
Gagarin pisze:mnie to akurat nie cieszy... z gier można sie wiele nauczyć angielskiego
Gagarin pisze:. Nawet dla dzieci - dzieciaki niesamowicie szybko łapią angielski - zwłaszcza przy czym co lubia i ich bawi.
Oczywiście że tak, tylko że do takiej nauki służą programy edukacyjne, np. "Easy English: kids" czy coś w tym stylu.

Ja bardzo dobrze umiem angielski, ale czasem chcę odpocząć od angielskiego, serwując sobie np. Baldura dwójeczkę, która wiele uroku by straciła gdyby nie jej polonizacja.

A w sumie odnosząc jeszcze się do twojej wypowiedzi, to można by było wszystkie gry obcojęzyczne określić edukacyjnymi, bo wkońcu uczą nas danego języka "bawiąc" nas.


Co do remake'u siódemki, to czemu by nie? 8)

I tak w niego nie zagram. Heh :lol:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Xeron pisze:Nie czarujmy się PS3 jest dwa razy droższe od Xboxa 360. Gry na tą platformę podobnie, polecam przejść się do jakiś sklepów kto nie wierzy.
Dlatego cena konsoli, jak i cena pojawiających się na niej gierek jest dla mnie tak ważna.

Dwa razy więcej płacić za to tylko że ma Blu reja, który mi do szczęścia nie jest wcale potrzebny - wystarczy mi format DVD.
A to powiedziałeś nowość :lol: Wszyscy wiedzą jaka jest cena PS3 i każdy kto ją kupi się na to godzi jak i na ceny gier (jeżeli ma zamiar kupować oryginały).

Btw. - Tobie wystarczy DVD. Developerom niekoniecznie. Na BR napchać można niesamowite ilości danych, gry wychodzą wtedy na jednej płycie, nie na iluś-tam. No i nie trzeba stosować przy mniejszych grach kompresji, co skraca dogrywanie, pozwala wpakować więcej mocy w sam obraz, a nie dekompresję danych (a to zjada bardzo dużo mocy procesorów). Już sami developerzy wielokrotnie marudzili na zwykłe DVD w X360 - a ich zdanie ważniejsze jest od powiedzenia "starczy mi" :wink:
Xeron pisze:Grafa: nie czarujmy się jest identyczna na obie konsole, a nawet póki soniaka deweloperzy nie rozpracowują: na PS3 jest gorsza niż na Xsa.
No patrz... a ja zauważyłem porównując już teraz gry multiplatformowe na PS3 i X360, że wersje na PS3 mają nieco lepszą grafikę. W tej chwili. I nawet fachowe pisma o tym pisały. Jednak nie mów hop zanim nie przeskoczysz ;]
Xeron pisze:I za to wszystko mam płacić podwójną cenę?!
A kto Ci każe kupować? _^_
Xeron pisze:Więc chyba jednak jest, skoro sam się przyznaje. 8)
Zostaw Gagsa, bo to się może źle skończyć :P
Xeron pisze:Oczywiście że tak, tylko że do takiej nauki służą programy edukacyjne, np. "Easy English: kids" czy coś w tym stylu.
Ile widziałeś dzieci, które z własnej, nieprzymuszonej woli wybrały taki program zamiast gry i się świetnie bawiły? Na pęczki znam przykładów, kiedy ludzie chcąc zagrać w jakiegoś RPG brali na kolana słownik i z nim grali. A potem english poznali dzięki temu w dużej mierze w bardzo dobrym stopniu. To się nazywa dydaktyka, tu sporo jest przyszłych nauczycieli (albo już praktykujących) - wiemy coś o tym.
Xeron pisze:Ja bardzo dobrze umiem angielski, ale czasem chcę odpocząć od angielskiego, serwując sobie np. Baldura dwójeczkę, która wiele uroku by straciła gdyby nie jej polonizacja.
Uroku by nie straciła. Przyzwyczaiłeś się. Tak jak ja, bo grałem pierwej właśnie w wersję polską i do tej pory w nią gram.
Xeron pisze:A w sumie odnosząc jeszcze się do twojej wypowiedzi, to można by było wszystkie gry obcojęzyczne określić edukacyjnymi, bo wkońcu uczą nas danego języka "bawiąc" nas.
Tak, dokładnie. To się nazywa acquiring language - zwłaszcza u małych dzieci do około 7 roku życia. Wsiąka w nie jak gąbka. Każdy język na dodatek. Podstawy dydaktyki i nieco psychologii ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Xeron

Post autor: Xeron »

Heh, dobra tam, widzę że ty mnie nie przekonasz ani ja ciebie.

W ogóle moim zdaniem dyskusje na temat wyższości konsoli nad inną konsolą są bez sensu.


Chciałem tylko powiedzieć że wiele osób ma nadzieję i nawet modli się o wersję na Xboxa 360. Tylko tyle chciałem napisać, i nie będę tracić czasu na wymienianie zalet i wad tychże konsol.

8)
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Garnet pisze:co jest w tym najśmieszniejsze:D...starsze części doczekały się już remake'ów...i to kilkakrotnych xD :wink: <nie w grafie jakości PS3, no ale:> >
Garnek - wiem, gram w nie właśnie :] ale mi chodzi o remake z grafa jakości PS3... np. w 8 bym sobie pograł tak ze 100 razy.
Xeron pisze:1. Nie znam żadnej osoby która ma PS3.
ja znam kilka
Xeron pisze:2. Nie znam żadnej osoby która zamierza ją kupić.
ja znam całe stado

jesteś pustelnikiem ? XD czy żyjesz w miasteczku Microsoft XD ?
Xeron pisze:Taaak, tylko że tamte gry da się czymś podobnym zastąpić, a Finala?

Narazie nie ma na rynku podobnej tak samo wyśmienitej gry. :twisted:
nie znam innej gry np. tak samo wyśmienitej jak Metal Gear Solid... Jeśli chcesz zagrać w finala, to niestety musisz cos wykombinować z PS3 np. kupic i po przejściu opchnąc (ja tak zrobiłem z GameCube)
Xeron pisze:Gveir napisał/a:
otwarcie powiedziałem, jestem fanboyem Sony


Więc chyba jednak jest, skoro sam się przyznaje. 8)
Ty jestes fanboyem? XD LOL :D buahahaha :lol: chyba yuri i Motoko XD
Xeron pisze:Oczywiście że tak, tylko że do takiej nauki służą programy edukacyjne, np. "Easy English: kids" czy coś w tym stylu.
ale one są nudne, ważne w nauce jest to, żeby samemu chcieć się dowiedzieć co znaczy jakieś tam słowo... i samemu szukać... a nie wałkowanie itp. :] poza tym - masz 2 w 1 - super zabawa i nauka ^^
Xeron pisze:I tak w niego nie zagram. Heh
ja bym zagrał - tak dla jaj XD
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Xeron

Post autor: Xeron »

Gagarin pisze:Xeron napisał/a:
1. Nie znam żadnej osoby która ma PS3.
ja znam kilka
A ja nie. 8) Znam całe stado ale tych co mają PS2.
Gagarin pisze:Xeron napisał/a:
2. Nie znam żadnej osoby która zamierza ją kupić.
ja znam całe stado
Chodziło mi o faktyczny zamiar, szukanie oferty już z przygotowaną forsą w dłoni, a nie o same "marzenie" i "chęć" uzyskania PS3.
Gagarin pisze:Metal Gear Solid
Heh może ta prawda kogoś zaboli ale grałem tylko w jedynke jak byłem dzieciakiem. Heh nic nie rozumiałem (no prawie nic ;P) i ją zostawiłem na później, dużo później, na dużo, dużo później no i muszę się przyznać do niej do dziś nie wróciłem. Heh, tylko mnie nie powieście 8)
:twisted:
Gagarin pisze:ale one są nudne, ważne w nauce jest to, żeby samemu chcieć się dowiedzieć co znaczy jakieś tam słowo... i samemu szukać... a nie wałkowanie itp. :] poza tym - masz 2 w 1 - super zabawa i nauka ^^
No tak, ale w poważną grę nie będzie jakiś dzieciak grał chyba?!

A jak już coś powinni robić 2 wersje do wyboru, żeby specjalnie ucieszyć takich ludzi jak wy. :evil: :evil: :evil: 8) Heh żartuje...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Xeron pisze:Heh, dobra tam, widzę że ty mnie nie przekonasz ani ja ciebie.

W ogóle moim zdaniem dyskusje na temat wyższości konsoli nad inną konsolą są bez sensu.
Ech, to po co w ogóle dyskutować w takim razie ;] Nie zabija się w taki sposób dyskusji :P
Xeron pisze:Ty jestes fanboyem? XD LOL :D buahahaha :lol: chyba yuri i Motoko XD
I Sony też! :lol: Ale Motoko najbardziej ^^
Xeron pisze:No tak, ale w poważną grę nie będzie jakiś dzieciak grał chyba?!
Szczerze... znam ludzi, którzy zaczynali tak grać w wieku około 20 lat. I im wcale nie przeszkadzało....
Xeron pisze:A jak już coś powinni robić 2 wersje do wyboru, żeby specjalnie ucieszyć takich ludzi jak wy. :evil: :evil: :evil: 8) Heh żartuje...
Ba, to bardzo dobry pomysł, ogólnie rzecz biorąc - najlepszy jaki może być.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”