SE Party mode on :]

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Minie drugi rok w lipcu jak gram w 11. Ostatnio nie gram wiele, bo przeżywam "omg nie mam czasu i w sumie taka ładna pogoda na dworze, ze nah....". Ile płacę? Biorąc pod uwagę, ze płacę w dolarach /w euro wychodzi drożej/ to ok 50 zł miesięcznie. Czasem 55+, zależy od kursów. Należy nadmienić, że mam 4 postacie dodatkowe, więc bulę 4$ więcej niż ktoś, kto ma 1 postać :lol: Szczerze, wolę płacić co miesiąc ten abonament, niż przeznaczać ta kasę na masę innych rzeczy...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Wychodzę z założenia, że jeżeli 50 zł normalnie wydałbym na kokainę, fajki, albo trawę to wolę sobie na porządne MMO wydać, jako że nie jestem uzależniony od żadnych używek :P Inna sprawa, że 5 dych to nie jest aż taki wydatek (biorąc pod uwagę, że masz robotę or sth...)

Koniec ot i dobrze, że nie płacimy za Tibię czy RO XD
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ivy pisze:Jedna z niewielu ciekawych zapowiedzi od SE, a ja w to nie pogram.
jakby co to, International bedzie miało do wyboru angielska ściezke dźwiekowa (tyle,ze to chyba znaczy-ang. voice, ale texty juz nie)....
Ivy pisze:(Ale jak sie będziesz dobrze uczyć, to może dostaniesz taką komorkę pod choinkę xP
umm..:]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ja tylko o jednym:
Garnet pisze:Nowe info o FFXII International. Goście w naszej drużynie (Vossler, Larsa, Reddas) teraz także będą grywalni i będziemy mogli dysponować, jak chcemy ich Gambitami.
OMG, w pełni grywalny Larsa, właśnie tego najbardziej brakowało mi w dwunastce. T_T Plus inne bajery. Chciałoby się mieć. *westchnienie*

A, no i może o drugim:
Garnet pisze:I nowy Potion xD
LOL. Mhroczny jakiś.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Lenneth pisze:OMG, w pełni grywalny Larsa, właśnie tego najbardziej brakowało mi w dwunastce. T_T Plus inne bajery. Chciałoby się mieć. *westchnienie*
Jakbym słyszała siebie i muodą :lol: Siostro, łączę sie z Tobą w żałobie T_T Wydanie u nas wersji International nie byłoby dla SE wielkim wyzwaniem, no ale oni mają nas gdzieś _^_
jakby co to, International bedzie miało do wyboru angielska ściezke dźwiekowa (tyle,ze to chyba znaczy-ang. voice, ale texty juz nie)....
O ile potrafie sobie wyobrazic zagranie w ten sposób w KH II Final Mix, to w dwunastce raczej wykluczam taką opcję. Po prostu za dużo krzaczków do przebrnięcia- zacięłabym się już przy license board >_> Oczywiście bardziej by mnie ucieszyla wersja japońska + angielskie podpisy, ale o czym to ja... xD
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ivy pisze:Jakbym słyszała siebie i muodą :lol:
Czemu mnie to nie dziwi? Larsa... najlepszy bish w tej grze, heh. <3
Ivy pisze:O ile potrafie sobie wyobrazic zagranie w ten sposób w KH II Final Mix, to w dwunastce raczej wykluczam taką opcję. Po prostu za dużo krzaczków do przebrnięcia- zacięłabym się już przy license board >_>
Wiesz co...? *myśli* Idę o spory zakład, że 3/4 license board i całego menu i tak będzie w katakanie, czyli w praktyce po angielsku tylko innymi literkami (pouchu, sutiiru, libura...) XD. Więc naucz się tylko tych trzech tuzinów dość prostych znaczków - tudzież ściągnij tabelkę z netu - i już możesz startować, oczywiście o ile zdobędziesz grę. XD
Ivy pisze:Oczywiście bardziej by mnie ucieszyla wersja japońska + angielskie podpisy, ale o czym to ja... xD
Takie rzeczy to tylko w Erze... ale i ja o tym marzę. W ogóle wszystko powinni tak wydawać. :]
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Ivy pisze:Wydanie u nas wersji International nie byłoby dla SE wielkim wyzwaniem
Moim zdaniem ta wersja ukaże się prędzej czy później, gdyż będzie za dużo nowych bonusów, a to nie przejdzie bez echa w europie.
"Europa, europa hmm... Przypomnij mi co to za sieć sklepów bo nie kojarze" :D
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Łącznie na impreze przyszło: pierwszego dnia-38.632, a drugiego-36.602 osób.

Na Party udostepniono fanom tzw. ściane życzeń :]
Fotki
...jak widać dominują prośby o FFVII remake...
<ja bym tam chetnie napisała, co sadze o ich PE3> Heh...
Ta mnie rozwaliła xD

http://www.ffta2.com/ - dostępny jest trailer puszczany na imprezie

i na koniec wiecej fotek;P
Czekanie w kolejkach...
Trochę cosplayi:]
Ogólny rzut okiem
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Devastator
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 16:29
Lokalizacja: Zanarkand
Kontakt:

Post autor: Devastator »

To jak, za rok jedziemy tam całą ekipą Krypty?;P
To jak, Garnet, załatwiasz bilety a my dajemy kase? :grin:
enough
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Z tego wszystkiego to tak naprawde tylko mnie zainteresowal FFXII International...
Dissidia? Smiechu warte ;p

Garnet... dzisiaj jak mi znajomy powiedzial, ze PE3 wychodzi myslalem, ze wyskocze z radosci przez okno, a potem jak dodal, ze na komorki... to chwytalem za noz ; ; Co oni sobie mysla!!!
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Devastator pisze:To jak, Garnet, załatwiasz bilety a my dajemy kase?
wstęp jest za friko;P ...ale kase i tak przyjmę xD
<chyba, ze masz na mysli lotnicze, wtedy najlepiej jak wynajmiemy sobie prywatny odrzutowiec :wink: >
Gokulo pisze:Garnet... dzisiaj jak mi znajomy powiedzial, ze PE3 wychodzi myslalem, ze wyskocze z radosci przez okno, a potem jak dodal, ze na komorki... to chwytalem za noz ; ; Co oni sobie mysla!!!
na pewno za duzo sobie myślą :< ..ech
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

trochę info odnośnie wykonawczyni piosenki do CC
btw, skoro to Zack jest głównym bohaterem CC to dlaczego Sephiroth jest centralną postacią na okładce?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Sogetsu pisze:btw, skoro to Zack jest głównym bohaterem CC to dlaczego Sephiroth jest centralną postacią na okładce?
Bo Zack nie przyciąga fanbojów z taką siłą jak Sephiroth :roll:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Sogetsu pisze:skoro to Zack jest głównym bohaterem CC to dlaczego Sephiroth jest centralną postacią na okładce?
skoro Cloud jest głównym bohaterem AC, to dlaczego Sephiroth jest też na okładce?;)
w każdym razie, ma on też ważna rolę, ale po prostu Zack jest postacią grywalna

Btw. Co do tej piosenki...nie znam p. Ayaki, ale pewno znowu dostaniemy albo jakos smetna ballade albo disco z pola ala Real Emotion (choć pewno to pierwsze). Mimo, że Gackta nie wielbie jakoś szcególnie to imho zlecenie mu piosenek do DC było jednym z najlepszych pomysłów SE, wreszcie jakaś świeżość i coś innego.
<i pomyslec, ze właśnie 'dzięki' Eyes on Me' zraziłam sie do Faye Wong i dopiero niedawno poznałam jej jakze bogaty i ciekawy repertuar....widocznie SE takie stawia wymagania do nudnych ballad>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

ale na okładce AC nie jest aż tak wyeksponowany jak w przypadku CC. przypomina mi się ten flash z filmem o Yuffie i Redzie XIII, w którym główną rolę grają Cloud, Vincent i Sephiroth.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”