SE Party mode on :]

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

SE Party mode on :]

Post autor: Garnet »

W Japonii już prawie świta, a co za tym idzie, za parę godzin rozpocznie się drugi dzień SE Party.
Poniżej spróbuję przedstawić informacje, jakie do tej pory się ukazały.

Premiera Crisis Core nastąpi jednak później, a mianowicie 13 września. Do sprzedaży trafi wtedy specjalny zestaw Final Fantasy VII: 10th Anniversary Edition. W skład, którego będzie wchodzić oczywiście sama gra, PSP i singiel Ayaka&#8217;i &#8222;Why&#8221; (motyw przewodni gry).
Na imprezie można było pograć w demo CC, w którym dostępne były dwa scenariusze (aby pograć w demko, trzeba było czekać w kolejce ok. godziny). Pierwszy scenariusz ma miejsce w Shinra Bldg, gdzie Zack walczy z Genesis. W drugim walczymy na ulicach Midgar, po czym w laboratorium walczymy z Bahamutem. Ciekawostką jest, że w walkach towarzyszy nam zremasterowana wersja Figthing Theme z FFVII.

-----------------------------------

Zaprezentowana została oficjalna stronka FFIV na DS. Oprócz tego pokazany został także trailer (ale bez gameplay)..na razie niedostępny dla szerszej publiczności. Na stronce można posłuchać Theme of Love w wersji fortepianowej (SE organizuje też casting na wokalistę/kę Theme of Love).
Produkcją gry zajmą się T. Tokita, T. Asano, za walkę odpowiadać będzie H. Ito, a scenopisem rysunkowym zajmie się Y. Kanada (współpracował min. z Hayao Miyazakim).
Strona oficjalna

--------------------------------------

Jak się można było spodziewać trailery FFXIII i Versus zostały pokazane tylko prywatnie, jednakże trailery te są przede wszystkim bazowane na tym co już widzieliśmy, plus oczywiście nowe scenki. Podobno pokazano tym razem Ifrita w FFXIII, a trailer Versus kończy się nową scenką &#8211; nasz bohater staje twarzą w twarz z postacią ubraną na biało.
Natomiast Agito doczekał się całkiem nowego trailera. Widzimy tam świat, który składa się z czterech wielkich obszarów, jednym z nich, jest kontynent na wschodzie, skąd pochodzą nasi bohaterowie &#8211; Orienth. Akademia magii, gdzie zaczyna się gra, znajduje się na południu, w Ludlum.

----------------------------------

Ogłoszono, iż Sephiroth będzie także postacią grywaną w Dissidii. Czytając rózne wypowiedzi, mam wrażenie, że to po prostu będzie Ehrgeiz 2, tyle, że tutaj postacie z FF będą przeważać..Pokazywano także trailer i jak zwykle tylko dla wybrańców. Filmik zaczynał się od pokazania samego Cecila z FFIV, później następuje walka Cecila z Kainem w stylu KH. Następnie wyskakuje Zidane i Kuja. Za chwilę wyłania się Sephiroth z ognia, a naprzeciwko niego staje Cecil.
<fight mode on>

----------------------------------

Nowe info o FFXII International. Goście w naszej drużynie (Vossler, Larsa, Reddas) teraz także będą grywalni i będziemy mogli dysponować, jak chcemy ich Gambitami. Owe indywidualne License Board tak naprawdę są całkiem małe, w porównaniu do standardowej planszy. Przypomnijmy, że będzie ich 12 i będą bazowane na osobnych Jobach (knight, monk, black mage, white mage, red mage, time mage, breaker, hunter, lancer, samurai, engineer, archer). Guzikiem L1 możemy teraz sobie przyspieszyć;). Oprócz tego pojawią nowe licencje, Hunty, potwory.

---------------------------------------


FFTA2 &#8211; tu przy prezentacji dema, odwiedzający mogli się poczuć jak w szkole. Sala została zaaranżowana jak klasa, a pograć można było przy specjalnych stołach z zamocowaną konsolą. Demo zaczyna się, gdy Luso ląduje w lesie, razem z Cidem. Tam natykają się na grupę bazyliszków i następuje wprowadzenie do walki &#8211; tutorial. Po walce grupa wyrusza do wioski i game over;).

------------------------------------------

Został także zaprezentowany nowy dodatek do FFXI - Wings of the Goddess. Dodatek ma się pojawić zimą 07.
Zainteresowanych zapraszam na stronę oficjalną.
Strona FFXI

------------------------------

Na koniec zostawiłam wiadomość, która dla mnie osobiście jest najważniejsza <nie związana z FF>.
Jak zobaczyłam owy plakat, to naprawdę omal nie dostałam zawału serca &#8211; AYA...tak! OMG ^^ Parasite Eve na PS3 &#8211; w.o.w....miałam ochotę skakać z radości. Po czym, po chwili euforii, mój wzrok skierował się na prawy, dolny róg i dawno już nie pamiętam kiedy tak szczęka mi opadła i padło tyle niezbyt miłych słów :]
Wybaczcie za te rozpisanie, ale musiałam;P
Parasite Eve 3 wychodzi na komórki., dobrze czytacie ***** komórki! **** Square-Enix -_-
....jedna z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek się ukazała, doczekała się kontynuacji na komórkę:/ <czekam na Chrono3>.
Jeśli chodzi o samą prezentację, na początku pojawił się napis, 8 lat później, po czym ktoś mówi &#8222;Hi Aya, dziś jest twoja trzecia rocznica&#8221; (na razie tylko tyle wiadomo).
Plakat gry (patrząc na ten prześliczny *_* plakat, mam wrażenie, że Aya ma zamiar popełnić samobójstwo, po tym, jak się dowiedziała, że zmniejszą ją do tej pikselozy na tych małych popierdółkach).

Jeszcze raz, sorki za to :] musiałam to z siebie wyrzucić, poza tym wszyscy zdrowi, zapraszam do komentowania. Jak ukażą się jakieś nowe wieści na pewno tutaj je dorzucę:].

A na koniec parę fotek z imprezy
To jak, za rok jedziemy tam całą ekipą Krypty?;P
I nowy Potion xD
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

No ludzie...zabierac się z FFXI :lol: ok 50 zł miesięcznie...
http://www.playonline.com/ff11us/altana/index.html
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Garnet pisze:A na koniec parę fotek z imprezy
OMG! oni wszyscy poumierają! mają twarze na zdjęciach zamazane jak w Ringu! :waaa:
Garnet pisze:FFIV na DS
lol, nowy remake. a całkiem niedawno już to remakneli... nie ma co, wiedzą jak kasę wyciągać. chociaż, penie się skuszę kiedyś na te DSowe wersje.

a ta cała Dissidia coraz bardziej mnie ciekawi. mam nadzieję, że będzie to coś bardziej w stylu Ehrgeiza niż Super Smash Bros.

[ Dodano: Sob 12 Maj, 2007 22:28 ]
No ludzie...zabierac się z FFXI :lol: ok 50 zł miesięcznie...
http://www.playonline.com/ff11us/altana/index.html
gdyby nie to, że w gruncie rzeczy wszystkie MMORPG są do siebie podobne i dość szybko się nudzą a człowiek zadaje sobie pytanie "po co to wszystko?", to może...
daniel1301

Post autor: daniel1301 »

W skład, którego będzie wchodzić oczywiście sama gra, PSP i singiel Ayaka&#8217;i &#8222;Why&#8221; (motyw przewodni gry).
aaaaaaaaa!! Ayaka śpiewa dla FFVII! :shock: Zdecydowanie najlepsza pani śpiewająca dla Final Fantasy. Ciekawe jak brzmi sama piosenka. A tak przy okazji to niech do FFXIII zaśpiewa Utada &#9829; &#9829; &#9829; :) :) :) Ani słowa o remaku FF7 dla PS3 :? może czekają aż do końca z takim newsem (heh nadzieja matką głupich :P)
Ostatnio zmieniony ndz 13 maja, 2007 00:21 przez daniel1301, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

gdyby nie to, że w gruncie rzeczy wszystkie MMORPG są do siebie podobne i dość szybko się nudzą a człowiek zadaje sobie pytanie "po co to wszystko?", to może...
Nie-e ;)
No ludzie...zabierac się z FFXI :lol: ok 50 zł miesięcznie...
http://www.playonline.com/ff11us/altana/index.html
Wolę WoWa, FFXI jest emo ;P
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

daniel1301 pisze:Ani słowa o remaku FF7 dla PS3 :? może czekają aż do końca z takim newsem (heh nadzieja matką głupich :P )
..ale przypomne jeszcze raz - 18 grudzień - magiczna 20 rocznica
na SE Party zapowiadali 1 nowy tytuł FF ...jest to Dissidia, wiec juz raczej nic nowego nie wyskoczy...
<buahaha...a moze remake FFVII na komórki :lol: >
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
daniel1301

Post autor: daniel1301 »

Garnet pisze:..ale przypomne jeszcze raz - 18 grudzień - magiczna 20 rocznica
:x dłuuuugo... tyle czekania a może nic z tego nie wyjść
Garnet pisze:<buahaha...a moze remake FFVII na komórki >
:x useless :x oby nie. już jedną konwertują :wink: albo remake na ds'a :shock: :x lepiej na psp.

heh powiedzieliby coś chociaż. I tak musimy czekać, tak przynajmniej bez tych całych nerwów i obaw :P :lol:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

gdyby nie to, że w gruncie rzeczy wszystkie MMORPG są do siebie podobne i dość szybko się nudzą a człowiek zadaje sobie pytanie "po co to wszystko?", to może...
What a piece of bullshit...

King, WoW jest łatwy, więc rozumiem :lol:
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Go Go Yubari pisze:What a piece of bullshit...
to powiedz mi, jaki jest sens grania w mmorpg? zbijasz potwory, żeby expić; expisz, żeby zabijać potwory. i tak w kółko bez jakiegoś określonego celu -_-
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

to powiedz mi, jaki jest sens grania w mmorpg? zbijasz potwory, żeby expić; expisz, żeby zabijać potwory. i tak w kółko bez jakiegoś określonego celu -_-
Żeby potem rywalizować z innymi graczami (PvP) mając różnorodne itemy, skille i level...
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
daniel1301

Post autor: daniel1301 »

Sogetsu pisze:to powiedz mi, jaki jest sens grania w mmorpg? zbijasz potwory, żeby expić; expisz, żeby zabijać potwory. i tak w kółko bez jakiegoś określonego celu -_-
Jakbyś nie zauważył to FFXI ma ciekawą fabułę, cel i zakończenie (może nie do końca ale jakaś nagroda za te wszystkie godziny jest. zwłaszcza w chains of promathia :) ) Poza tym możesz grać ze znajomymi lub innymi żywymi ludźmi których żadne AI nie zastąpi. Nowe znajomości, wspólne questy i przygody :D Coś pięknego sobie przypomnieć stare czasy, no ale nie można płacić abonamentu w nieskończoność :( _&#915;&#915;°
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:a SE Party zapowiadali 1 nowy tytuł FF ...jest to Dissidia, wiec juz raczej nic nowego nie wyskoczy...
Łał, ależ jestem podniecona, lecę po konsolę :roll: Jeśli nie będzie już nic nowego, to znaczy że SE ma bardzo kiepską rocznicową "niespodziankę". Wszystkie inne premierowe pierdoły od SE (nie licząc gier ze znaczkiem FFXIII) nie wyglądają powalająco. A może to tylko przesyt- nawet nie orientuję się co kiedy wychodzi (i na jaką platformę) xD
PSP i DS to fajne maszynki, ale mnie dnia brakuje nawet dla PS2 i te kilka gier, stojących na półce od dłuższego czasu :lol: Nie kręcą mnie małe konsolki, jakoś nigdy nie żywiłam do nich gorących uczuć :]
Garnet pisze:Ogłoszono, iż Sephiroth będzie także postacią grywaną w Dissidii.
OMG Pewnie w parze z Klałdem O_O Can I throw up now?
Garnet pisze:w stylu KH
Chociaż jeden plus ^^
Garnet pisze:Następnie wyskakuje Zidane i Kuja
W innych okolicznościach pewnie bym się ucieszyła (Kuja i nowy design *_*), ale co mi po zręcznościówce na psp, KH to to nie będzie xD
Garnet pisze:Goście w naszej drużynie (Vossler, Larsa, Reddas) teraz także będą grywalni i będziemy mogli dysponować, jak chcemy ich Gambitami
T_T Jedna z niewielu ciekawych zapowiedzi od SE, a ja w to nie pogram. No chyba że w necie pojawi sie fanowskie tłumaczenie, tak jak to było z FFX-2 Last Mission (głowy nie dam czy było prawdziwe, bo jakoś nie mialam ochoty sprawdzać xD)
Garnet pisze:Parasite Eve 3 wychodzi na komórki., dobrze czytacie ***** komórki! **** Square-Enix -_-
<hug> Wiem wiem, to boli >_> Remake można przeżyć, ale taka profanacja -_- (Ale jak sie będziesz dobrze uczyć, to może dostaniesz taką komorkę pod choinkę xP)

No dobra, miałam nie marudzić i pozytywnie sie nastrajać, ale to chyba niemożliwe. SE tylko zapowiada kolejne remake'i na wszystkie konsole, albo wałkuje FFVII to obrzydzenia. Wcale sie nie dziwię,że sporo osób psioczy na tę część i jej fanboyów, bo to już się staje nudne. Siódemkę uwielbiam, AC bardzo mi sie podobało, w DoC grałam z przyjemnością, ale nie chcę żeby mi Sephiroth wyglądał z lodówki za każdym razem, gdy ją otwieram >_> Powiedzmy że po epizodach w KH Klałd i Seph powinni odejść na emeryturę i ewentualnie powrocić w wypicowanym FFVII na PS3. Fabuła siódemki pozostawiła pole dla domysłów i teorii: choc sama w sobie i tak wiele wyjaśniała, to wyobraźnia fanów jest nieograniczona (patrz pairing CloudxSephiroth <joke>) Kolejne gry z Zackiem, Klałdem i resztą będą tylko dopisywały niepotrzebne wątki do historii, która zakończyła się kilka dobrych lat temu. OMG ulżyło mi, jak sobie tak pozrzędziłam xP
Sogetsu pisze:Go Go Yubari napisał/a:
What a piece of bullshit...

to powiedz mi, jaki jest sens grania w mmorpg? zbijasz potwory, żeby expić; expisz, żeby zabijać potwory. i tak w kółko bez jakiegoś określonego celu -_-
Też mnie nigdy mmorpg nie porwały ( ale jak sie od RO zaczyna, to nic dziwnego xD), ale powiedzmy że rozumiem fascynację. Jak już poexpujesz i nie zabijają Cię szczury, to pozostaje już tylko piąć się po szczeblach kariery :lol: Ale poważnie- zawsze jest cel w postaci itemu/potwora/summona itd, po prostu nie każdego to kręci. Mnie szkoda czasu, poza tym dla mnie żaden mmorpg nie przebije gry z dobrą fabułą. No i nie można sie rozpływać nad ciekawymi postaciami i seksownymi głosami xD (takie już moje zboczenie- głos u postaci jest równie ważny, jak jej wygląd i charakter) Dajcie mi drugie życie i czas tylko na mmorpg, a nie odlepię się od FFXI :lol:
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

to powiedz mi, jaki jest sens grania w mmorpg? zbijasz potwory, żeby expić; expisz, żeby zabijać potwory. i tak w kółko bez jakiegoś określonego celu -_-
Nieprawda :) Są różnego rodzaju eventy, wspólne questy z znajomymi. Sposób grania który wymieniłeś wyżej należy do gracza który po prostu gra sam. Jak grasz wspólnie możesz mieć właśnie tę wspólną zabawę, branie udziału w weselach, pogrzebach, ogromnych bitwach między graczami. Grałem w MMORPG kiedyś 2 lata, bo miałem grupę znajomych z którymi zawsze było ciekawie (straszenie noobków, dawanie noobkom różnych questów przez nas samych wymyślonych itp.). Grałeś kiedyś w jakieś DOBRE MMO? ;)
King, WoW jest łatwy, więc rozumiem
Jeżeli tak uważasz... pewnie grałaś to wiesz. Mi bardziej podoba się uniwersum Blizzarda, granie umarlakiem i zjadanie zwłok, czy mordowanie garotą i inne tego typu przyjemności ;) Jedyna rzecz na dobrą sprawę która nie podoba mi się w FFXI to ta japońska cukierkowość i dosyć nudnie wyglądające walki (wiem, że są na tury w stylu FF, ale...) Przyznam szczerze, że to, że jest łatwiejsza nie zauważyłem.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Sogetsu pisze:to powiedz mi, jaki jest sens grania w mmorpg? zbijasz potwory, żeby expić; expisz, żeby zabijać potwory. i tak w kółko bez jakiegoś określonego celu -_-
a) Nowe znajomości, gdyby nie ludzie, z którymi gram, to bym rzuciła tą grę. Bez ludzi nie ma "funu". to jest podstawowy cel mmo :roll: ludzie grający z ludźmi.
b) FFXI to gra, gdzie solo daleko nie zajdziesz. Oczywiście, można grać solo niby każdą profesją, ale jaki jest sens wycia WHM solo? Bez ludzi nie zdobędziesz sub jobu, nie zrobisz bardziej zaawansowanych questów i misji.
c) W każdej grze bez expu daleko nie zajdziesz :roll: W FFXI jest tak samo. Levelujesz dla lepszych itemów, dla możliwości poznania fabuły, dla znacznej części fabuły musisz mieć level maksymalny, czyli 75. Poza tym możesz zmienic w każdej chwili profesję, zmiany ciuchów są ofkors widoczne i masa innych szczegółów, które sprawiają, ze chce się grać.

Miałam kiedyś podobny stosunek "po co grac w mmorpg? po co płacić abonament?" Moje "kłótnie" z Krzyśkiem chyba jeszcze są w temacie o FFXI. Potem kupiłam, zagrałam i jest to dla mnie najlepszy Final po 8. Porównując jedynie mą chęć gry w tą część, ile mi zeżarła godzin z życia etc.

King dane mi było pograć w WoW... nie rajcuje mnie ta cukierkowa grafika eyc. Choć szanuję, ze kogoś może to bawić.
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

a) Nowe znajomości, gdyby nie ludzie, z którymi gram, to bym rzuciła tą grę. Bez ludzi nie ma "funu". to jest podstawowy cel mmo :roll: ludzie grający z ludźmi.


Od pewnego momentu w MMO gra się tylko dla ludzi, bo w końcu nadchodzi czas kiedy jesteś all mighty i masz dobrych znajomych z którymi możesz robić napady... ;)
FFXI to gra, gdzie solo daleko nie zajdziesz
W ŻADNYM MMO samemu solo się nie zajdzie. Na tym polega MMO, nigdy nie będziesz na tyle dobry aby klepać wszystko samemu :)
Miałam kiedyś podobny stosunek "po co grac w mmorpg? po co płacić abonament?" Moje "kłótnie" z Krzyśkiem chyba jeszcze są w temacie o FFXI. Potem kupiłam, zagrałam i jest to dla mnie najlepszy Final po 8. Porównując jedynie mą chęć gry w tą część, ile mi zeżarła godzin z życia etc
2 pytania: Grasz dalej i ile abo wynosi?
King dane mi było pograć w WoW... nie rajcuje mnie ta cukierkowa grafika eyc. Choć szanuję, ze kogoś może to bawić.
Wiesz, od małego grałem w Warcrafta i gry Blizzarda i miałem ogromny szacunek do nich. Zaś WoW - po prostu trzeba lubić tę specyficzną, komiksową grafikę. Ja nie gram dla grafiki ale dla samej grywalności i dla ludu. Ludzie teoretycznie potrafią za Tibię oddać życie, więc wiesz... :>
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”