Final Fantasy Dissidia - urodzinowa niespodzianka?

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Majin _uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: czw 28 wrz, 2006 17:28
Lokalizacja: DeepRess

Post autor: Majin _uQuad »

Go Go Yubari pisze:
Majin _uQuad pisze:12 zapowiada katastrofe totalna..
Że co?

XII to bardzo przyzwoita część i wygląda na to, ze spotkała sie z pozytywnym przyjeciem, więc WTF?
fak taki ze pokaz mi gdzie tam jest jakakolwiek fabula... lazenie z kata w kat po nic ubijajac X potworow. bleh?
Szkoda gadac, poprostu mi sie nie podoba. Zawsze bylo imo tak ze fabula > walka.. teraz jest walka.walka.walka < fabula... -___- Final Diablo Fantasy mowimy nie... . A szkoda bo potencjal to to mialo. Vaan byl calkiem ciekawy, pare pobocznych ludkow tez.. jakis watek milosny dodac, wiecej cut-scenek.. no ale wali to wszystko i tak system walki.. i moze brak tego Finalowego klimatu. Dramat nie gra. I kropka.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Majin _uQuad, więc dodawaj "moim zdaniem", bo ogólne wrażenia bardzo wielu osób, mijaja się z Twoimi. FF12 jest powszechnie uznawana za część dobrą, więc katastrofa jej nie grozi. Poza tym mimo 4h w 12 na karku, nie narzekam na brak cs'ów...wręcz przeciwnie. Nie wiem jak jest dalej, ale lepiej, żeby nie zawalali gry cs'ami, jak to miało miejsce w X czy X-2. W VIII to dopiero można ponarzekać na brak cs'ów XD

Pączek nie rób dramy. Idź sobie w coś zagrać.
daniel1301

Post autor: daniel1301 »

Sogetsu pisze: ps. a to dlaczego uważasz, że przez Capcom nie będzie więcej tego typu gier?
Pamiętacie "Okami" albo "Viewtiful Joe"? Są to dzieła studia Clover - przynależącego do Capcom. mierne wyniki sprzedaży zmusiły Capcom do rozwiązania Clovera. dużo się mówi o tym, że S-E sie komercjalizuje ale żeby zamknąć studio developerskie o takim potencjale? :573:

Żeby nie odchodzić od głównego tematu to mam świerze mięsko - nowe screeny z ff na psp. Gra ma być "progresive action rpg" (cokolwiek to oznacza) i skupia w sobie stare postacie z ff. na shotach widać Zidana i Kefke ma być jeszcze Warrior of Light z ff1. grafika może i ładna, ale ja bym wolał jakiś tradycyjny rpg a nie to coś.

http://psp-news.dcemu.co.uk/final-fanta ... 62626.html
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

ze screenu wygląda to na jakąś nawalankę. skoro to ma być jubileuszowy crossover, to niewykluczone, że będzie można sprawdzić jak sobie taki Onion Kin poradzi se Squallem, na przykład. UNO chyba w końcu dostanie swojego Chronolesa.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

daniel1301 pisze:i Kefke
A ja tam Kuję widzę ;)
daniel1301 pisze:skupia w sobie stare postacie z ff
Czyli Clouda też dorzucą jako bonus _^_ Mogłabym sie czepić,że "znowu wykorzystują znane postaci", ale skoro zagrywam sie w Kingdom Hearts, to się już przymknę xD

A ja po cichu nadal liczę na odświeżoną siódemkę ( skoro na taką ósemkę albo dziewiątkę nie ma co liczyć xP). Lubię wracać do staroci, a ten miałby jeszcze w dodatku piękną oprawę *_*
daniel1301

Post autor: daniel1301 »

Ivy pisze:
daniel1301 pisze:i Kefke
A ja tam Kuję widzę ;)
oj sorry pomyłka :D ciągle mi sie mylą ich imiona..
Ivy pisze:
daniel1301 pisze:skupia w sobie stare postacie z ff
Czyli Clouda też dorzucą jako bonus _^_ Mogłabym sie czepić,że "znowu wykorzystują znane postaci", ale skoro zagrywam sie w Kingdom Hearts, to się już przymknę xD
Ja zawsze lubię powracać do tych samych postaci w innej postaci (lol!) Np w Kingdom Hearts 2 bardzo podobał mi się pomysł na wykorzystanie postaci z FF z zachowaniem kilku elementów ich pierwotnych wersji

Kod: Zaznacz cały

Tifa uganiająca się za Cloudem czy Yuna i spółka w poszukiwaniu skarbów
Ivy pisze:A ja po cichu nadal liczę na odświeżoną siódemkę ( skoro na taką ósemkę albo dziewiątkę nie ma co liczyć xP). Lubię wracać do staroci, a ten miałby jeszcze w dodatku piękną oprawę *_*
Tutaj się z Tobą zgadzam. Poprzednio SE zapowiedziało że na SE Party w ten weekend zapowiedzą grę która "musi wyjść w tym roku bo inaczej straciłaby znaczenie". Miałem nadzieje że to będzie remake FF7 bo w tym roku jest jej 10-cio lecie, ale wychodzi na to że tą "niezapowiedzianą" grą bedzie jednak nowy tytuł na psp. Zawsze pozostaje jakaś nadzieja (np w serwisie 1up.com remake FF7 figuruje na liście pozycji do wydania z datą 1.1.2008. O ile data jest nierealna, tak sama gra jak najbardziej może wyjść. Biorąc pod uwagę słabą sprzedaż PS3 sony może "nakłonić" SE do zrobienia takowego remake'a, a dla samego SE byłaby to kura znosząca złote jajka)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Grafika 7 mnei wpienia niemiłosiernie. Może to być jedna z przyczyn, dlaczego przechodziłam ta grę, byle ją "zaliczyć". Nowa grafika mogłaby zmienić mą opinię na temat tej części.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

daniel1301 pisze:Poprzednio SE zapowiedziało że na SE Party w ten weekend zapowiedzą grę która "musi wyjść w tym roku bo inaczej straciłaby znaczenie". Miałem nadzieje że to będzie remake FF7 bo w tym roku jest jej 10-cio lecie, ale wychodzi na to że tą "niezapowiedzianą" grą bedzie jednak nowy tytuł na psp
przy czym nalezy pamietac, ze ma zostać ogłoszony jeszcze jeden nowy tytuł, podobno pod koniec roku
cytujac siebie z poprzedniego newsa
SE planuje zapowiedzieć nowy FF pod koniec 2007r! <uhu...>.
Jak podaje SE, ta wiadomość ma nas b. zaskoczyć o.O i ma także być związana z 20 urodzinami FF, któte dokładnie przypadają 18 grudnia 07.

daniel1301 pisze:grafika może i ładna, ale ja bym wolał jakiś tradycyjny rpg a nie to coś.
gra zajmuje sie Nomura (DC,Versus,KH), wiec 'to coś' nie powinno dziwić...czytalam, ze ma to właśnie przypominać co nieco styl misji z DC...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
daniel1301

Post autor: daniel1301 »

Garnet pisze:gra zajmuje sie Nomura (DC,Versus,KH), wiec 'to coś' nie powinno dziwić...czytalam, ze ma to właśnie przypominać co nieco styl misji z DC...
Gry które wymieniłaś nastawiają pozytywnie (tak! DC mi sie podobało o KH nie wspominając) więc chyba nie mam się co martwić :)

Garnet na komentarz różowego furby'ego słów mi zabrakło :shock: :lol: :wink:
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Final Fantasy Dissidia Japanese Trailer... O_o Moim zdaniem... ZAJEBISTE... ja chce PSP!!!
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”