Demo Final Fantasy XIII

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Demo Final Fantasy XIII

Post autor: Krakers »

Posiadaczy konsol PS3 z pewnościa ucieszy fakt, że pod koniec tego roku do sieci PlayStation Network trafi demo trzynastej części sagi Square-Enix. Na razie są to niepotwierdzone plotki, ale w każdej legendzie jest ziarnko prawdy. Ciekawe, czy FF13 przekona wahajacych się wciąż graczy do PlayStation 3?
Ostatnio zmieniony pn 23 kwie, 2007 01:54 przez Krakers, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Demo? Gra zrobiona w 4%, a demo będzie? Cuda panie, cuda :D
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Wiesz, jeszcze czas do końca roku, w tym czasie zdążą dorobić co trzeba, poskładać i demko jakoś wyjdzie, bez obaw :wink:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ja pisze:Z kolei, p. Toriyama w wywiadzie, zapowiedział, iż FF XIII ukaże się w tym roku, w formie grywalnego dema.
mój ostatni news z marca :wink:

Krakers pisze:wachajacych
Krak nie wypada, taki kleks na stronie głównej;P
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Post autor: Krakers »

Garnet pisze:Krak nie wypada, taki kleks na stronie głównej;P
Brak mi slów. Hmm, analfabetyzm. Dobrze że w pracy na nocce jestem to zdążyłem poprawić przed porankiem :D
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Garnet pisze:mój ostatni news z marca
Bo jakoś nikt inny (i tu patrzy na kogoś z wyrzutem) się o to nie troszczy (Go Go Mode ON - tak wiemy, ale my też mamy zajęcia i znajdujemy czas na robienie :evilbat: ).
Krakers pisze:iekawe, czy FF13 przekona wahajacych się wciąż graczy do PlayStation 3?
Znacznie szybciej i lepiej zrobi to sprawna usługa Playstation Network i dobre grywalne on-line tytuły, bo choć FF na PS to tytan to jednak nie jedyny.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ja nie kupuje teraz PS3, nie dlatego, ze jej nie chcę, ale dlatego, ze nie ma w sklepie gier, które by mnie pociągały.
FF13... to jeszcze dość daleka przyszłość, do tego czasu PS3 się uratuje kilka razy.
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Jak ja jeszcze na oczy FFXII nie widziałem, to kto by się tam przejmował FFXIII na PS3, którego zapewne jeszcze dłużej nie zobacze, albo nawet i wcale. Enyłej nawet się tym nie przejmuję nie stac mnie będzie na te wszystkie FFy, no chyba ze wydadza 3-paka za 99,98zł. :lol:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Do czasu FF XIII wyjdzie i MGS4 i Tekken 6, więc nie zabraknie wielkich tytułów, wręcz flagowych dla samej konsoli. Nie ma co się martwić, a z zapowiedzi bardzo mam dobre wrażenia, więc mogę czekać.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Ja nie kupuje teraz PS3, nie dlatego, ze jej nie chcę, ale dlatego, ze nie ma w sklepie gier, które by mnie pociągały.
Dobrze prawi, chłopa jej!
Do czasu FF XIII wyjdzie i MGS4 i Tekken 6, więc nie zabraknie wielkich tytułów, wręcz flagowych dla samej konsoli. Nie ma co się martwić, a z zapowiedzi bardzo mam dobre wrażenia, więc mogę czekać.
Taka dygresja, fanboye X'a podniecają się, że "PS3 SUX CUZ HAS NO TITLES LOL"... obecnie nie ma, zgadzam się. Faktem jest, że jak wyjdzie FFXIII, MGS4, Tekken 6 to się dopiero zacznie. Ja osobiście czekam jeszcze na F.E.A.R. na PS3 :twisted:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

King VERMIN! pisze:Taka dygresja, fanboye X'a podniecają się, że "PS3 SUX CUZ HAS NO TITLES LOL"... obecnie nie ma, zgadzam się. Faktem jest, że jak wyjdzie FFXIII, MGS4, Tekken 6 to się dopiero zacznie. Ja osobiście czekam jeszcze na F.E.A.R. na PS3 :twisted:
O tak, prawdziwa wojna zacznie się, kiedy wyjdą najbardziej mordercze i najbardziej znane tytuły. Dodałbym jeszcze Ninja Gaiden Sigma :] A co do F.E.A.R. to z tego co widziałem z wersji na X360 w porównaniu z PC (trzy razy ją przeszedłem, wraz z dodatkiem), to lepiej się ogólnie gra na kompie sprawowała. Zobaczymy jak z PS3 będzie (z może po prostu kraczę, bo w FPS'y wolę grać na PC XD ).
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

King VERMIN! pisze:
Ja nie kupuje teraz PS3, nie dlatego, ze jej nie chcę, ale dlatego, ze nie ma w sklepie gier, które by mnie pociągały.
Dobrze prawi, chłopa jej!
źle prawi, zabrać jej tego chłopa :evil:
King VERMIN! pisze:obecnie nie ma
a Motorstrom i Ridge Racer 7 to co, hmm?
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

King VERMIN! pisze:Ja osobiście czekam jeszcze na F.E.A.R. na PS3
nie ma co czekać, wyszedł niedawno:)

..przypominam, ze istnieje taki temat, jak Konsole:]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

bo w FPS'y wolę grać na PC XD
W Black'a grało się? :shock:
a Motorstrom i Ridge Racer 7 to co, hmm?
W Motorstorma było mi dane grać w MediaMarkcie :) Gra bardzo fajna, ale imo nie jest warta tego, abym dla niej sobie konsolę kupił... ale na wyścigach to ja się nie znam, nie mój konik... ale muszę przyznać, że prędkość, klimat i stłuczki jak w trailerze :D Ridge Racer to nie w ogóle nie dla mnie :/
nie ma co czekać, wyszedł niedawno:)
Tak? Na Ultimie nie widziałem, ale nie zauważyłem... ale dzięki za info :)
...przypominam, ze istnieje taki temat, jak Konsole:]
E tam...

;)

Inna sprawa, że z tym demem jak wyjdzie będzie b. komfortowa sytuacja, będzie można ją pobrać z PS3 na dysk :D
Devastator
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 16:29
Lokalizacja: Zanarkand
Kontakt:

Post autor: Devastator »

Ja to dopiero co kupiłem PS3 z tym że z USA ale może to i lepiej nie będę musiał czekać długo na gry...a tych w stanach nie brakuje, choć i w Polsce jest kilka dobrych tytułów np. wspomniany już Motorstorm i Resistance: Fall of Men. Ale główne bajery nowej konsolki to brak kabli do padów no i oczywiście ethernet. Jeszcze tylko pozbierać na porządnego LCD i jazda :twisted:

A że demko FF13 wyjdzie to super bo będzie można się trochę poprzymierzać do pełnej wersji, która wyjdzie w 2008...albo później.
enough
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”