Mała porcja newsów :]

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Gveir pisze: Napisałeś właśnie tak. Naucz się na przyszłość. Na razie pała. Do ławki :>
Ale ja sie uczylem caly wieczór , niech profesor nie będzie ciapa , prosze się zlitować PLIZZZZ
znaFFca pisze:Nie chce sie chwalić, ale mimo mojego młodego wieku grałem juz we wszystkie czesci...
OH jej podaj adres zamieszkania to ci wysle bukiet kwiatów za ten wyczyn...a mimo twoje mlodego wieku kojazysz fabule tych gier czy grasz tylko by przejsc i sie pochwalić w Krypcie? ( w sumie ja tez gralem we wszystkie czesci choc...nie wszystkie przeszedlem xd)
Ostatnio zmieniony śr 07 mar, 2007 21:29 przez UNOisMAD, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

znaFFca pisze:Dla ludzi mojego pokroju argumenty są oczywiste
Ciekawe jacy to ludzie Twojego pokroju. Widzisz, ale tutaj nie wystarczy napisać TAK albo NIE. Niestety w myślach nie czytamy i nie wiemy czym uzasadniasz swoje zdanie.
znaFFca pisze:Nie chce sie chwalić, ale mimo mojego młodego wieku grałem juz we wszystkie czesci... X-2 oraz XII sa najlepsze
Hmmm, grałeś we wszystkie. XII - zrozumiem, ale, że X-2 :?: :? Hmm...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nienormalny_PS2 pisze:Hmmm, grałeś we wszystkie. XII - zrozumiem, ale, że X-2 :?:
Tak na serio... to się w tym przypadku nie dziwię. FF X-2 stoi też u mnie na wysokim miejscu w rankingu FF, mimo że nie na podium. Gra po prostu przyjemna. Ale żeby najlepsza? To nie ta sama liga co VII, X, VIII, czy VI...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
znaFFca

Post autor: znaFFca »

UNOisMAD pisze:OH jej podaj adres zamieszkania to ci wysle bukiet kwiatów za ten wyczyn...a mimo twoje mlodego wieku kojazysz fabule tych gier czy grasz tylko by przejsc i sie pochwalić w Krypcie? ( w sumie ja tez gralem we wszystkie czesci choc...nie wszystkie przeszedlem xd)
Oczywiscie, ze przechodze gry aby sie pochwalić... W mojej podstawowce balwochwalstwo to dzien powszedni.
Nienormalny_PS2 pisze:Ciekawe jacy to ludzie Twojego pokroju. Widzisz, ale tutaj nie wystarczy napisać TAK albo NIE. Niestety w myślach nie czytamy i nie wiemy czym uzasadniasz swoje zdanie.
Wybacz mi moje niejasne wypowiedzi. To wszystko przez to, ze jestem nieprzewidywalny jak moja niedawno podłączona neostrada. Mowiac "ludzi mojego pokroju" mialem na mysli, rzecz jasna, cala smietanke giercowego półświatka.
Gveir pisze:Tak na serio... to się w tym przypadku nie dziwię. FF X-2 stoi też u mnie na wysokim miejscu w rankingu FF, mimo że nie na podium. Gra po prostu przyjemna. Ale żeby najlepsza? To nie ta sama liga co VII, X, VIII, czy VI...
Oczywiscie twoim zdaniem. Moglbys przytoczyc jakies argumeny tak jak tobyło w moim przypadku... (nie musisz tak duzo jak ja gdyz to prawie niemozliwe).
Ostatnio zmieniony śr 07 mar, 2007 21:58 przez znaFFca, łącznie zmieniany 2 razy.
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

znaFFca pisze:Oczywiscie, ze przechodze gry aby sie pochwalić...
Przechodzić grę z powodu takiego by się "pochwalić" według mnie jest niesmaczne...najlepiej się przechodzi gre by poznać "nowe horyzonty" (sorka ze uzywam takich literackich wyrażeń)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

znaFFca pisze:Po co robić cos co juz było jak mozna zrobic cos czego nie było.
Bo i tak się robi FFXIII, którego jeszcze nie było, w którego w skład wchodzi 6 gier. A remake wprowadziłby nowe pokolenie w świat FFVII. O ile dalej sie znajdą tacy, którzy polubią tą grę, ale głównie będzie to zaleta FFVII:AC, nie samej gry. Graficznie zsbliżona do filmu, gra cieszyłaby sie powodzeniem "nowych" graczy, a co za tym idzie S-E by zarobiło, a seria FF znaczyłaby dla tych młodych graczy cos więcej niż FFVII: Ac, FFVII: Dirge of Cerberus, FFXII...
znaFFca pisze:Według mnie szkoda zachodu na takie operacje.
A wyobraź sobie, że masz bardzo popularna serie grę, a zwłaszcza jedną "perełkę". Wyciskasz z tej perełki ile sie da kolejnymi grami, filmami. Jaki byłby Twój kolejny krok, gdy wielu fanów otwarcie mówi, ze na to czeka? Pisząc wielu nie mam na mysli 5...
znaFFca pisze:Nie chce sie chwalić, ale mimo mojego młodego wieku grałem juz we wszystkie czesci
Oczywiscie wszyscy tutaj wierzą w Twój wiek... :lol:

[ Dodano: Czw 08 Mar, 2007 02:04 ]
znaFFca pisze:Moglbys przytoczyc jakies argumeny tak jak tobyło w moim przypadku...
gveir to swoisty weteran na Krypcie. Na pewno znajdziesz masę jego wypowiedzi na te tematy w odpowiednich tematach. Jemu, innym "starszym" userom i mi nie chce sie po jakimś tam czasie przebywania tutaj pisać po raz setny tych samych argumentów.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

znaFFca chyba robi sobie jaja, a wy się bulwersujecie ;)
Gveir pisze:FF X-2 stoi też u mnie na wysokim miejscu w rankingu FF, mimo że nie na podium. Gra po prostu przyjemna.
Też mi się przyjemnie grało, zniosłam nawet YuRiPa, ale pod koniec nasunęło się jedno pytanie :" gdzie fabuła, filmiki,gdzie tu w ogóle FF"? LeBlanc była zabawna, bo lubię takie tandetne postacie, ale fabuła zdominowana przez wątki miłosne nie jest odpowiednia dla gry z serii FF. Zgodze się: przyjemna i prosta,ale do szybkiego zapomnienia :]

Tylko przypominam,że tu nadal jest mowa o nowych częściach- niech Tajdus, Juna i Klałd spoczywaja w pokoju :P
Awatar użytkownika
Majin _uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: czw 28 wrz, 2006 17:28
Lokalizacja: DeepRess

Post autor: Majin _uQuad »

znaFFca, ze niby 10 lat masz? yyy..., styl pisania masz troche odchodzacy, ale nie taki na 10 latka :)

Tak pozatym... jeszcze 2 dni temu chcialem bardzo remake finala 7... ale dzisiaj jak obejrzalem trailer Crisis Core i Zacka... JA CHCE ZACKA ;D Taka zakrecona wersja Cloudziny :) Kurde krotki tailer a duzo mozna sie dowiedziec o nim :> Szkoda ze w trzynastkach main herosy wygladaja na ponurakow do szescianu. Ja chce takiego totalnego zgrywusa wlasnie! Zidane juz byl dobry, ale ciagle nie to :) a Tidus byl taki bardziej wesoly :) W 14 powinien byc main-koles podobny do Zackusia :P
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

W sumie Cloud do 2 plyty
to Zack ponieważ ma jego wspomnienia i wogóle
, ale i tak super-mega-z-wypasionym-mieczem-ultra-swietny-z-ekstra-fryzem-i-z-ciętym-językiem Chmurcio jest ql xD
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

a Tidus byl taki bardziej wesoly
Czyli chcesz biegających po łące blond-pedałów, z dennymi tekstami, denną osobowością, którzy

Kod: Zaznacz cały

 zabijają swoich ojców
i potrafią być radośni i słiiiit? Litości.

Właśnie bohaterowie z trzynastek to istne novum od czasów VIII, gdzie główna postać nie wygląda słodko, a tak, że jedną ręką cię rozerwie na strzępy, a drugą będzie podpalała Firagą miasta. Inna sprawa, że ten z versus, nie wygląda w cale na "dobrą" postać. Wolę bohaterów z wnętrzem, pełnych wątpliwości, walczących o coś, którzy coś przeszli w życiu i widać to gołym okiem, a nie gwiazd, pięknych, odpicowanych z jedynym problemem typu "ile żelu dzisiaj nałożę na moją gwiazdorską głowę, bo jestem taki cool" :roll: Że powiem nawet: WIĘCEJ PONURAKÓW!! (przecież taki Cloud, nie był jakimś misiaczkiem, czy taki Squall, a postaci to fajowe. Nie wspominając o Lulu czy innych)
Ostatnio zmieniony sob 10 mar, 2007 00:09 przez King VERMIN!, łącznie zmieniany 1 raz.
Über-Chocobo

Post autor: Über-Chocobo »

Witam. jestem nowy tutaj i na start chciałbym zauważyć pewną rzecz.

Oto tekst piosenki z trailera do FFVSXIII, który moim zdaniem jest najbardziej akuratny (nie ja go pisałem - jacyś studenci spisywali to wraz ze swoim profesorem od łaciny):

Somnus Nemoris (Dream of the Wood)

ŁACINA
Tellus dormit
et liberi in diem faciunt
numquam extinguunt
ne expergisci possint.

Omnia dividit
tragoedia coram
amandum quae.

Et nocte perpetua
ehem vel vera visione
par oram videbo te
mane tempu expergiscendi.

ANGIELSKI
The kingdom sleeps
and children sacrify theirselves day by day
until they extinguish,
and they will never awake.

This tragedy destroys
in front of them
every beloved thing.

And in this neverending night
look there, the real vision
on the edge I will see you
and the next morning the time will awake.

A oto i link do filmiku z tymi oto napisami: http://www.youtube.com/watch?v=Q0u7xTHvv4Y
Molto grazie :)
Awatar użytkownika
Majin _uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: czw 28 wrz, 2006 17:28
Lokalizacja: DeepRess

Post autor: Majin _uQuad »

King VERMIN! pisze:
a Tidus byl taki bardziej wesoly
Czyli chcesz biegających po łące blond-pedałów, z dennymi tekstami, denną osobowością, którzy

Kod: Zaznacz cały

 zabijają swoich ojców
i potrafią być radośni i słiiiit? Litości.

Właśnie bohaterowie z trzynastek to istne novum od czasów VIII, gdzie główna postać nie wygląda słodko, a tak, że jedną ręką cię rozerwie na strzępy, a drugą będzie podpalała Firagą miasta. Inna sprawa, że ten z versus, nie wygląda w cale na "dobrą" postać. Wolę bohaterów z wnętrzem, pełnych wątpliwości, walczących o coś, którzy coś przeszli w życiu i widać to gołym okiem, a nie gwiazd, pięknych, odpicowanych z jedynym problemem typu "ile żelu dzisiaj nałożę na moją gwiazdorską głowę, bo jestem taki cool" :roll: Że powiem nawet: WIĘCEJ PONURAKÓW!! (przecież taki Cloud, nie był jakimś misiaczkiem, czy taki Squall, a postaci to fajowe. Nie wspominając o Lulu czy innych)
Ja nie chce ogladac samych smutow.. . Znaczy, wole finala smiesznego i wesolego, ale to nie znaczy ze smutniejszy mi sie nie podoba :) Chce zeby glowny hero mial taka osobowosc jaka to pokazuja Zacka w C.C. Naprawde zabawna i do przodu, ale z wyczuciem. Glupiutki humor jak u np. Rikku tez jest swietny, ale madry jeszcze lepszy :)

Z ta łaką przesadzasz, nie o to mi chodzi :) Pozatym Tidus

Kod: Zaznacz cały

 jakos wyjscia z tym ojcem raczej nie mial &#58;P Tak musilo byc i wsio.
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Majin _uQuad pisze:Glupiutki humor jak u np. Rikku
że niby w którym miejscu u Rikku jest coś głupiutkiego? hmm? :]

co do Tidusa

Kod: Zaznacz cały

wyjścia nie miał, ale też jak sam powiedział "No problem there"
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

naczy, wole finala smiesznego i wesolego
i tu możemy w sumie zakończyć wywody. Ty lubisz "łiiiii Rikku", ja preferuję trochę ciemniejsze klimaty i poważniejsze klimaty. Nie oznacza to, że nie lubię humoru, broń Boże, ale Tidus nie był śmieszny, a żałosny; autentycznie głupio mi było jak nim grałem :/
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

King VERMIN! pisze: a żałosny; autentycznie głupio mi było jak nim grałem
A Yuną Ci się podobało grać?? :P Ona była jeszcze bardziej żałosna XD Btw żałosne to jest zachowanie chłopaków z mojej klasy -_-

Hmmm no zobaczymy, ale jakoś mnie bardziej ciągnie do tego Versus niż normalnego FFXIII :roll: Może to dlatego, że ten facet taki jakiś :D
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”