Mała porcja newsów :]

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

marcella

Post autor: marcella »

Wiedzę że chyba nie jestem na forum fanów ff tylko jakichś krytyków ohhh angielski a co źle napisałam coś hmmm?? Nie wiem co macie do FFX dla mnie to zawalista gra.FF VII też :) 3majcie się :grin:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

marcella pisze:Wiedzę że chyba nie jestem na forum fanów ff tylko jakichś krytyków
Rotfl to forum FF, masz tu samych fanów/fanatyków XD
marcella pisze:Nie wiem co macie do FFX dla mnie to zawalista gra.
Co nie zmienia faktu, ze jest kilka (imo) lepszych Finali ;)
marcella

Post autor: marcella »

No może ale ja nie grałam w inne :P więc proszę o zrozumienie ;)
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Go Go Yubari pisze:Rotfl to forum FF, masz tu samych fanów/fanatyków XD
/psycholi.
marcella pisze:No może ale ja nie grałam w inne
To nadrób i wtedy zobaczysz czy byś chciała X-3. Inne też są perełki xD.
marcella pisze:więc proszę o zrozumienie
Rozumiem :D
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

marcella pisze:No może ale ja nie grałam w inne :P więc proszę o zrozumienie ;)
Jak najbardziej rozumiem. Nie przejmuj się tym. :) Mnie też śmieszy podejście niektórych "starych" userów. Tak jakby pograli we wszystko co się rusza i ma piksele.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

marcella, czy my sie skądś nie znamy? :D

Mowa o nowych FF-ach, troche wiary xP To że Yuna i Tajdus są tu powszechnie uwielbiani to żadna tajemnica, ale FFX-2 było, minęło, a perfect ending możemy sobie powspominać z łezką w oku :lol: co do FFx-3- żadnego newsa nie ma, więc musimy sie wszyscy z tym jakoś pogodzić, żyć dalej ;_;

Btw pograłabym chętnie w odnowione i dopieszczone FFVII, mimo że Klałd mi bokiem wychodzi. Oby się okazało,że jednak robią remake, a nie jakaś strzelanke, albo platformówkę z bohaterami z FFVII. Nie obraziłabym się jakby zrobili tez remake FFVIII i IX, zamiast wydawać znowu FFI na kolejną konsolę >_> Ostatnio mam słabość do ładnych obrazków _^_ (Squall i Kuja w grze na PS3 *__* Może chociaż w kolejnym KH xDDD)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ivy pisze:Btw pograłabym chętnie w odnowione i dopieszczone FFVII, mimo że Klałd mi bokiem wychodzi. Oby się okazało,że jednak robią remake, a nie jakaś strzelanke, albo platformówkę z bohaterami z FFVII.
Mam coś takie wrażenie, że niemal każdy kto gra w FF pograłby w to akurat, tak samo jak w remaki innych części ze starych czasów, jakimi nie zamęczano do tej pory. Co prawda - VI, VII i VIII mogliby zrobić (IX nawet jeśli by była zrobiona od nowa to nie wiem czy pograł) i bardzo by mi się to spodobało. I nic nie obchodzi mnie tłumaczenie że zajęłoby to za wiele czasu. Klałda nigdy dość! Aeris też! Cycatej Tify też! XD Chociaż podejrzewam że na przeszkodzie stoją raczej dwie rzeczy - jeżeli byłby to remake, to wypadałoby, żeby gra była nieco dłuższa, bo VII długością nie grzeszy, a trudno coś wpasować w stary świat, no i najważniejsze: obawa, że nie wyjdzie tak dobre jak pierwowzór i firma za to srogie cięgi zbierze...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

i najważniejsze: obawa, że nie wyjdzie tak dobre jak pierwowzór i firma za to srogie cięgi zbierze...
Yup, może po co ruszać coś co i tak już jest piękne :wink: .
znaFFca

Post autor: znaFFca »

Wedlug mnie rimejk takowej gry jest pomyslem zgola poronionym... Dla takich koneserow jak ja to by była juz przesada i profanacja :? Wolałbym juz FF-X4... Albo FFXII-X2 poniewaz jest to najlepszy final.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

znaFFca pisze:Wedlug mnie rimejk takowej gry jest pomyslem zgola poronionym...
Argumenty?
znaFFca pisze:Dla takich koneserow jak ja to by była juz przesada i profanacja
Dla mnie profanacja jest FFX-2 czy te wszystkie Dirge of Cerberus etc.

Nie lubie FFVII, ale może i bym się nawet ciut do tej części przekonała, gdybym dostała remake z grafika na poziomie. Tak, wkurza mnie grafika w FFVII, juz wole tą z FFI.
znaFFca pisze:Albo FFXII-X2 poniewaz jest to najlepszy final.
Dodaj magiczne "moim zdaniem", bo zaraz przyjdzie grupa, co Cie chętnie ukrzyżuje. I znów brak argumentów, ale oleje, bo to newsy... Ciekawe w ogóle w ile FF przyszło Ci grać. ci co pograli więcej niż w FFIX, FFX, FFX-2 i FFXII sporadycznie mówią, ze najlepszą częścia nie jest FFVII czy FFVIII.... Radzę argumentowac wypowiedzi. Nie lubimy pustych i nie podpartych niczym konkretnym wypowiedzi.
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

znaFFca pisze:Albo FFXII-X2
... Prędzej FF XII-2...zastanów się co piszesz "koneserze" (i btw. remake a nie "rimejk")
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

UNOisMAD pisze:(i btw. remake a nie "rimejk")
To akurat kwestia gustu :> Może żartował ? :>
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Możliwe ... tylko że ja jestem wyczulony na takie coś (NIE DRĘCZYĆ MNIE ŻE NAPISALEM "PREETY FLY" ZAMIAST " PRETTY FLY")
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

ZnaFFco, wiesz... remake to nie pomysł poroniony, za to całkiem skuteczny, jeżeli chce się przedstawić swoje dzieło nowej grupie odbiorców, odświeżyć je, dodać to co było wcześniej technologicznie niemożliwe, a i przy tym zarobić. Warunek - musi być to porządny remake. Btw. w ile części FF grałeś? :wink:
UNOisMAD pisze:NIE DRĘCZYĆ MNIE ŻE NAPISALEM "PREETY FLY" ZAMIAST " PRETTY FLY"
Khem... /dręczyciel i przyszły angola nauczyciel mode on/ Napisałeś właśnie tak. Naucz się na przyszłość. Na razie pała. Do ławki :>
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
znaFFca

Post autor: znaFFca »

Go Go Yubari pisze:Argumenty?
Wybacz, troche sie zagalopowałem (Dla ludzi mojego pokroju argumenty sa oczywiste), ale postaram ci sie to wytlumaczyć... Po co robić cos co juz było jak mozna zrobic cos czego nie było. Ta prosta a zarazem genialna myśl chyba rozwiewa wszelkie wątpliwości...
Go Go Yubari pisze:Nie lubie FFVII, ale może i bym się nawet ciut do tej części przekonała, gdybym dostała remake z grafika na poziomie. Tak, wkurza mnie grafika w FFVII, juz wole tą z FFI.
Według mnie szkoda zachodu na takie operacje. Moim zdaniem oczywiście.
Go Go Yubari pisze:Dodaj magiczne "moim zdaniem", bo zaraz przyjdzie grupa, co Cie chętnie ukrzyżuje. I znów brak argumentów, ale oleje, bo to newsy... Ciekawe w ogóle w ile FF przyszło Ci grać. ci co pograli więcej niż w FFIX, FFX, FFX-2 i FFXII sporadycznie mówią, ze najlepszą częścia nie jest FFVII czy FFVIII.... Radzę argumentowac wypowiedzi. Nie lubimy pustych i nie podpartych niczym konkretnym wypowiedzi.
No tak zapomniałem, iż wiele ludzi moze miec wypaczone gusta. Nie chce sie chwalić, ale mimo mojego młodego wieku grałem juz we wszystkie czesci... X-2 oraz XII sa najlepsze (sklaniam sie do XII ze wzgledu na lepsza okladke).
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”