PS3 w Polsce!

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

PS3 w Polsce!

Post autor: Krakers »

Sony Poland podało informację, że polska premiera PS3 będzie miała miejsce 23 marca, czyli tego samego dnia, co w całej Europie. Tak jak w pozostałych państwach starego kontynentu na początku dostępna będzie wersja z dyskiem 60GB, w cenie 2399 PLN, czyli standardowe 600&#8364;. Jest to w przybliżeniu 830USD czyli o 230USD więcej niż w Stanach Zjednoczonych. Pocieszający jest fakt, że w Sony Poland nie dodało do ceny czegoś od siebie. Wersja 20GB pojawi się nieco później, jeśli klienci bedą takową wersją zaintresowani.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Krakers, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Ta cena...ahh ta cena...jak na nią patrze,to czuje się jak bym żył w Dubaju....
No cóz cieszy to że kolejna maszynka SONY wychodzi na rynek,świat konsolowej rozrywki sie cały czas rozrasta,my za niego płacimy....czyli jest OK :)
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

TomajS pisze:a cena...ahh ta cena...jak na nią patrze,to czuje
ja czuję się jak biedny i mały Polaczek :/ nie dorobiłem się jeszcze PS2, co dopiero mówić o kupnie PS3 - śmiech na sali. Zwykle PS2 dało się pozyczyć bez problemu, ale z 3 moze być 'nieco' gorzej. Właściwie cieszę się, ze wychodzi w marcu - nawet nie wiem dlaczego, jak i tak jej nie kupi... bez sensu
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Masumute

Post autor: Masumute »

hmmm 2399 zł... Jeśli się nie mylę to o 100 zł mniej niż kosztował PS2 kiedy wchodził na rynek :P Czyli za mniej więcej 2 lata cena powinna sięgać max 1500 zł... Jeszcze sobie troche poczekam zanim kupie PS3 ;) A ty Gagarin możesz przecież poprosić rodziców, babcię, dziadka, ciacię, wujka o trochę kasy i będziesz mieć PS2. Nie łam się możesz już wciągnąć PS2 na Allegro za jakieś 350-500 zł (z grami i Mem. card lub bez róznie bywa :P ) Powodzenia w kupnie "Psiaka2" :wink:
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Co do ceny to sądzę , że narazie hardcor jak dla mnie . (No ale czego się spodziewać , w końcu to premiera :) ) . Słyszałem , że podobno PS3 strasznie się zacinają , czy prawda to czy fałsz to nie mi narazie oceniać
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Syriusz15 pisze:Słyszałem , że podobno PS3 strasznie się zacinają , czy prawda to czy fałsz to nie mi narazie oceniać
PS3 to syf :lol: juz lepiej za te cene kupic dwa X-Box'y 360 ;] mocniejsze i bardziej stabilniejsze, od tego japońskiego grilla.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

PS3 da mi motywację do znalezienia klepszej pracy- same pozytywy :lol:

Ja sobie poczekam i posłucham opinii szczęsliwych (?) posiadaczy. Jak juz będzie mnie stać to przynamniej gierek nie zabraknie- za jakieś 4 lata odpalę FFXIII :]
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

PS3 to syf :lol: juz lepiej za te cene kupic dwa X-Box'y 360 ;] mocniejsze i bardziej stabilniejsze, od tego japońskiego grilla.
Argumenty rox!

Co do ceny: wynosi mniej więcej tyle co swojego czasu PS2, którą można z powodzeniem bawić się jeszcze do dzisiaj. Inna sprawa, że brak blokad powoduję, że jeżeli ktoś się tak strasznie napalił na PS3, to niech ściągnie ją zza granicy, taniej wyjdzie.
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

King VERMIN! pisze:Argumenty rox!
Po co argumenty, skoro ludzie znajacy sie na tym przedstawili wszystko dla ogółu, wystarczy znaleźć i przeczytać testy porównawcze sprzetu.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Vaan pisze:o co argumenty, skoro ludzie znajacy sie na tym przedstawili wszystko dla ogółu, wystarczy znaleźć i przeczytać testy porównawcze sprzetu.
Nie ma to jak zaufać ludziom znającym się na tym - mądre to to nie jest. Zwłaszcza że owa kasta znających się wróżyła, że Dreamcast będzie miał się długo ok, i PS2 przebije. A jest jak jest. I nic mnie nie przekona do zdania 'jasnowidzów', PS3 kupię i tak, chociażby dla samego FF, MGS i Tekken'a. Aha... X360 nie dość że jest słabszy, to zawiesza się w kółko, nawet modele produkowane po roku. Wystarczy poczytać opinie ludzi na necie i zwykłe gazety konsolowe. Btw. Cena nie jest aż tak wredna. Tak samo jak mówili przedmówcy, cena jest na poziomie inicjalnej ceny PS2, a i szybko będzie spadać.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Gveir pisze:Wystarczy poczytać opinie ludzi na necie i zwykłe gazety konsolowe.
Najwidoczniej czytamy inne gazety
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Po co argumenty, skoro ludzie znajacy sie na tym przedstawili wszystko dla ogółu, wystarczy znaleźć i przeczytać testy porównawcze sprzetu.
Co to znaczy "porównawcze sprzętu"? Chodzi o siłę? Toż wiadomo nie od dziś, ale przed premierą, że PS3 ma więcej mocy od XBoxa. Co jeszcze? Może jeszcze wymienili tytuły? Excuse me, ale sam Xbox, bądź co bądź miał w porównaniu do PS2 słabsze tytuły. Fakt, że następne PS3 kupuję bardziej z przyzwyczajenia i świadomości, że PS1 i PS2 w ogóle mnie nie zawiodły.

Bez przesady, ale fachowcom to ja mówię "nie". Bardziej się liczy dla mnie grywalność, moc konsoli, oraz tytuły jakie mają na nie wyjść (MGS4 :twisted:) niż liczba sprzedanych egzemplarzy niż zdanie szczpeców. Zresztą, daleko to szukać? Ile ja to się nie naczytałem, że Xbox będzie zbawieniem na rynku konsol... coś tego mesjasza microsoftu nie ujrzałem.

Gveir: Cena JEST wredna, nie zaprzeczysz :D Pomyśl gdyby kosztowała dajmy na to 1500, albo nawet te 2000, wtedy można byłoby pisać, że aż tak wredna nie jest.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

King VERMIN! pisze:Gveir: Cena JEST wredna, nie zaprzeczysz :D Pomyśl gdyby kosztowała dajmy na to 1500, albo nawet te 2000, wtedy można byłoby pisać, że aż tak wredna nie jest.
No jest wredna, ale tak samo wredna była cena PS2 i jakoś wszyscy to przełknęli na początku :wink: I jakoś tak samo mam z PS3 - chociaż na pewno nie kupię jej na samym początku, poczekam aż minimalnie chociaż stanieje.

A tak w ogóle, to jak zawsze Cię popieram ^^
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

A tak w ogóle, to jak zawsze Cię popieram ^^
'Ba" - Cytat z Gveira :lol:

Jeśli idzie o cenę, to wiadomo przynajmniej za co płacimy. Za kosmiczny sprzęt (ośmiordzeniowy procek po 3,2 GHz), za tytuły (MGS4, Tekken, SH, FF i wiele innych, którymi się nie interesuję :wink:), no ale także za to, że jest to Sony, czyli za markę... taki marketing :D Ja osobiście na Xbox'a pamiętam tylko Halo. Tylko. O Wii nawet nie wspominam, bo każdy lubi co innego, a Wii do mnie nie przemawia w ogóle. Dlatego cieszymy się, że PS3 jest w polsce, ale jeszcze conajmniej pół roku muszę poczekać (pozatym, przecież nie ma jeszcze dobrych tytułów tj. takie które bym kupił)
simian raticus

Post autor: simian raticus »

PSXa miałem PS2 też przypadkiem to i PlayStation 3 raczej nie przepuszczę . . . i jest mobilizacja żeby telewizor HD kupić i jakiś sprzęt pod opticala . . . oj wydatki kolejne się szykują . . . ciągle se powtarzam że jestem za stary już na FF i gry ale jakoś z tego nie mogę wyjść i w sumie dobrze bo lepsze to niż używki wszelkie :-) hehe pozdrawiam! a cena nie jest wcale tragiczna jak na taki sprzęcik :-) hehe :mrgreen:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”