PS3 w Polsce!

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Mam pytanie dotyczące zarówno PS3 i PS2 . Czy gry na PS3 będą również wydawane na PS2 i odwrotnie ??
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

Syriusz15 pisze:Mam pytanie dotyczące zarówno PS3 i PS2 . Czy gry na PS3 będą również wydawane na PS2 i odwrotnie ??
nie znam konkretów, ale wydaje mi się że będzie tak jak z X-box'ami, więc tylko przez pierwsze pare miesięcy, gdy programiści będą juz mogli wyciągnąć z PS3 100% jej możliwości bezsensownym bedzie wypuszczanie gry jeszcze na PS2.

jeszcze się tutaj nie wypowiadałem, pierwsze co pomyślałem:"drogo" no ale z czasem każdy będzie sobie mógł na nią pozwolić, jako posiadacz dwóch pierwszych planuje oczywiście jej zakup.


[boszsz ale drętwy post ;p]
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Syriusz15 pisze:Czy gry na PS3 będą również wydawane na PS2 i odwrotnie ??
Wydawanie gier z PS3 na PS2 mija się z celem :lol: Szczerze: głupie pytanie.
Gry z PS2 maja chodzić na PS3, więc ich specjalne wydawanie na PS3, też nie ma sensu...
daniel1301

Post autor: daniel1301 »

Na pierwszy ogień informacja dla King VERMINa! otóż jeżeli nie miałeś okazji zagrać sobie w Ninja Gaiden i zamierzasz kupić ps3 to niebawem wyjdzie Ninja Gaiden Sigma na PS3. O ile jestem dobrze doinformowany to jest reedycja blacka z poprawioną grafiką.

Wracając do tematu PS3 to jako ex-użytkownik innych nextgenów (oba sprzedane dosyć szybko bez żalu) stwierdzam że ani nowiutka Zelda ani Gears of War chociaż świetne gry to nie jest to czego szukam i stwierdziłem że nie warto rezygnować dla nich choćby z nowego Final Fantasy XIII czy Kingdom Hearts III (choć nie jest oficjalnie potwierdzone to prawie pewne jest że ukaże się na konsolę Sony). Podstawową wadą X360 (jak dla mnie) jest brak jRpg (sam Blue Dragon nie wystarczy pomimo że część ekipy to historia Finala) a Wiimote zdecydowanie za szybko się nudzi (jak eyetoy czy singstar) i poza zeldą nie znalazłem żadnej poważniejszej gry (niż głupie machanie w wii sports). Co kto woli ale po całym dniu ciężko się zrelaksować machając przed tv. I wcale nie mówię że konsole są jakieś badziewne, tylko nie spełniły moich oczekiwań co do wyboru gier na daną platformę. Jeszcze do tego dochodzą serie z którymi naprawdę cieżko bylo mi sie rozstać (choćby wspomniane wcześniej Finale, Kingdom Hearts, MGS czy Burnout 5 itd itd). PS3 jest drogie i tanie jednocześnie. Drogie jako konsola (choć warta swojej ceny!) a bardzo tanie jako odtwarzacz blue-ray ( a przecież hdtv będą rozpowszechnione szybciej niż nam się wydaje)
Dobra koncze bo przynudzam... :grin:
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

daniel1301 pisze: Kingdom Hearts
No od razu widać, ze znasz się na rzeczy XD

A tak poza tym to ja też teraz wolę poczekać, bo kurde już nie mam zamiaru kupować konsoli od razu, bo się na tym przejechałam... Tzn na dwójce... :/ Od razu były problemy, a cena trójki wiadomo, zę spadnie XD A na razie to się wolę pocieszyć moją poczciwą czarnulką :D
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

daniel1301 pisze:Na pierwszy ogień informacja dla King VERMINa! otóż jeżeli nie miałeś okazji zagrać sobie w Ninja Gaiden i zamierzasz kupić ps3 to niebawem wyjdzie Ninja Gaiden Sigma na PS3. O ile jestem dobrze doinformowany to jest reedycja blacka z poprawioną grafiką.
Czyli nie muszę już kupować X'a - bez DOA się obędę, a Ninja Gaiden to must have :D W sumie informacja o tym kroczyła już netem od jakiejś chwili, ale trudno było ją znaleźć.

Syriusz, nie lekceważ Wii. To że na chwilę obecną nie ma tam 'poważnych' tytułów, nie znaczy że ich nie będzie. A na pewno będą. Z resztą, Wii zdobędzie popularność właśnie dzięki formie rozrywki i odpoczynku aktywnego, wymagającego ruchu. Dlaczego? Zauważyłeś, że we wszystkich materiałach promocyjnych gracze tam przedstawieni to nie dzieci? Raczej młodzi, pracujący, przebojowi ludzie, którzy preferują aktywny wypoczynek i podążają (w pewnym sensie) za trendami. A Wii jest reklamowane jako coś co idealnie wpasowuje się do takiego lifestyle'u. A że takich ludzi jest dużo, to Wii się opchnie ładnie i będzie poważną konkurencją dla PS3. A i ceną po prostu go zjada na starcie - co innego, że Wii jest przedrożone i to znacznie, biorąc pod uwagę możliwości techniczno - graficzne. A PS3... drogie czy tanie - dla mnie to jedyna z nowych konsol, którą na chwilę obecną bym wyłożył kasę, po prostu - gry które nadchodzą mnie interesują i koniec.
daniel1301 pisze:Kingdom Hearts
Eiko pisze:No od razu widać, ze znasz się na rzeczy XD
Czy tylko dla mnie to jest takie sobie? :wink: Grałem tylko dla ulubionych postaci z FF, reszta jakoś mnie nie wciągnęła...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Czy tylko dla mnie to jest takie sobie?
Wyobraź sobie, że nie. Nie można grze odmówić uroku, ale ach i och to to nie jest ;)
A PS3... drogie czy tanie - dla mnie to jedyna z nowych konsol, którą na chwilę obecną bym wyłożył kasę, po prostu - gry które nadchodzą mnie interesują i koniec.
I powiedz, czy to jest fanboystwo, czy po prostu chęć posiadania FFXIII, MGS4, i wielu innych tytułów? Prawda jest taka, że wiemy czego konkretnie chcemy. Wii mnie nie grzeje ni chłodzi, a PS3 mnie grzeje. Co mnie obchodzi cena startowa, jeżeli ja ją dopiero kupię kiedy wyjdzie MGS4, dajmy na to ;)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Gveir pisze:Wyobraź sobie, że nie. Nie można grze odmówić uroku, ale ach i och to to nie jest ;)
Ba, a jak ^^" To samo zdanie, again :]
King VERMIN! pisze:I powiedz, czy to jest fanboystwo, czy po prostu chęć posiadania FFXIII, MGS4, i wielu innych tytułów? Prawda jest taka, że wiemy czego konkretnie chcemy.
Dokładnie. Nie mówiłbym tego, co powiedziałem, bez wiedzy na temat reszty konsol, a to że polubiłem te serie znaczy dla mnie tylko jedno - trza kontynuować, wiem czego się spodziewać, znam to, więc nawet wysoka cena PS3 mnie nie odstraszy (a będzie długo wysoka). Wii i X360 też mają tytuły które mnie interesują, ale za mało ich na razie, żeby nabyć konsole dla nich.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Gveir pisze:Syriusz, nie lekceważ Wii............
Przepraszam Gveir , ale ja nie lekceważyłem Wii 21 : 28 to za późna godzina na pisanie postów ;d
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Syriusz15 pisze:Przepraszam Gveir , ale ja nie lekceważyłem Wii 21 : 28 to za późna godzina na pisanie postów ;d
Nie ma co przepraszać, tylko prawda jest taka, że Wii może sporo namieszać i należy poczekać z oceną konsoli, do czasu ukazania się sporej ilości gier. Tak samo jak z PS3, ale ta ma już widoczne bardzo dobre perspektywy jeżeli chodzi o oprogramowanie i to takiego kalibru, że raczej nie ma co się spodziewać kichy. Btw. pisanie postów o trzeciej w nocy jest jeszcze lepsze :]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Gveir pisze: Wii to poważna konkurencja. Niedzielni gracze i ludzie skuszeni szybką i przyjemną zabawą na pewno kupią tą konsolę (...) Jest lansowana jako coś cool, groovy czy jazzy nawet i każdy młody, przebojowy człowiek powinien ją uczynić częścią swojego lifestyle'u.
Dobrze to ująłeś. Nientendo na pewno poprzez wydane 200 mil dolców (chyba) na marketing Wii osiągnął swój cel i stworzył image, który się kojarzy z takimi przymiotkinami jakich podałeś. Ponieważ sam się czuję gadżeciarzem, jak widzę na wystawie Wii zapala mi się czrwona lampka "must have!" .... i wiem, że to jest chore, i wiem, że zaraz się znudzę a jednak daję się nabrać.
Takiej taktyki z pewnością brakowało w SCE. Z czym mi się kojarzy PS3? Z mocą, grafiką i wszechstronnością. Fajnie, tylko to już było. Zrobili to w PS2. Czy lud po sześciu latach zadowoli się (da się nabrać) taką samą kampanią? (nie bądźmy naiwni, tu nigdy nie chodzi o produkt - a o reklame. że tak się antyglobalistycznie wyrażę... )
Gveir pisze:To że na chwilę obecną nie ma tam 'poważnych' tytułów, nie znaczy że ich nie będzie. (...) Z resztą, Wii zdobędzie popularność właśnie dzięki formie rozrywki i odpoczynku aktywnego, wymagającego ruchu.
Ciekaw jestem jak to się potoczy z tą 'aktywną formą rozrywki'. Np. jeśli chodzi o "Final Fantasy Crystal Chronicles: The Crystal Bearers", który ma się ukazać na Wii, ponoć ma być w standardowym systemie operacyjnym, czyli nie korzystającym z żadnych Wii-pilotów. W końcu ileż można machać pilotem.... na dłuższą metę muszą być też 'normalne' gry. Pod tym względem PS3, konserwatywnie kontynuując serię jest jednocześnie szlachetna, ale może dla niektórych nudna.
Gveir pisze:Btw. pisanie postów o trzeciej w nocy jest jeszcze lepsze :]
Say no more.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Ja jesli będę miał mieć którąś z konsol next-gen w domu to albo PS3 albo X-a 360. "Peeske" ze względu na serie, do których się przyzwyczaiłem... a X-a ze względu na świetny online. No chyba, że online na PS okaże się równie dobry co na konsoli Microsoftu- wtedy mój wybór będzie oczywisty;) Wii raczej nie wezmę... chcoiaż z chęcią bym sobie pograł- ale wiem, że to mi się znudzi...i to dość szybko. Poza tym ja wychowałem się w większości na maszynkach Sony i przesiadka na konsolę Ninny byłaby cięża ze względu na gry... bo Mario owszem- ale ile można? Zelda jak najbardziej... Metroid też. I właściwie nic więcej...
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
daniel1301

Post autor: daniel1301 »

kay350 pisze:a X-a ze względu na świetny online. No chyba, że online na PS okaże się równie dobry co na konsoli Microsoftu- wtedy mój wybór będzie oczywisty;)
Jak na razie sytuacja online na ps3 wygląda rewelacyjnie (głównie za sprawą Resistance - gra ok 50 osób na jednej mapie, rozwalka z prędkością burnouta :). Oby tak dalej!!
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

No to dobrze, oby to wszystko sie jak najlepieuj rozwijało ;) Oby tylko Sony nie zawaliło z jakimś "genialnym" pomysłem...
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
daniel1301

Post autor: daniel1301 »

kay350 pisze:No to dobrze, oby to wszystko sie jak najlepieuj rozwijało ;) Oby tylko Sony nie zawaliło z jakimś "genialnym" pomysłem...
Hmm przykro to mówić ale Sony już coś wymodziło. Np żeby pobrać gre z PSone na PSP to musisz tego dokonać poprzez PS3 :? No to oczywiście zdolni hakerzy szybciutko znaleźli sposób żeby za darmo cieszyć się naszą domową kolekcją gier z PSone na PSP. I po co tak utrudniać życie? Za to żeby wspomnieć o plusach to PS3 ma ogroooomną zaletę (jak dla mnie) a mianowicie przeglądarka internetowa :D i możliwość instalacji linxua :D i możliwość emulacji windowsa na linuksie :D (komp-dziad najprawdopodobniej w dniu zakupu Ps3 skończy na śmietniku ). Ale to maszyna wszechstronna jest... :razz:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”