PS3 w marcu

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

CePeN

Post autor: CePeN »

Tak sobie wczoraj myslalem o tym co napisalem to o ile Linux na playu to zadna nowosc bo na ps2 mozna bylo zainstalowac to winda sprawila by napewno wieksze klopoty bo niby skad by wziela sterowniki do podzespolow od pleja :?:
Gveir pisze:bo inaczej zabawa z tym wszystkim będzie na tyle utrudniona, że się po prostu nie opłaci...
Moze i to by bylo klopotliwe i czasochlonne ale za to jaka radosc jesli by udalo sie to wykonac samemu.


GGY: 13 PUNKT REGULAMINU!
Ostatnio zmieniony pt 02 lut, 2007 20:54 przez CePeN, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=31722 - phi PS3 dopiero co wyszło a już schodzi na psy ^^. Wiadomo było że kiedyś to się stanie ale nie miałem pojęcia że tak szybko O_O. Nie wiem nawet czy gratulować PDX czy może współczuć Sony. Nie ma co... X360 rulez ^^.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Pfff... chyba zapomniałeś, że zaraz po premierze X360 wypuścili piraci pliki ISO do sieci z w pełni działającymi ripami DVD gier na tą konsolę. I nie zajęło im to tyle czasu co minęło od japońskiej premiery PS3 do tego incydentu. Czyli - X360 został szybciej zhakowany i nie ma tu żadnej przewagi nad PS3, zwłaszcza że MS chwalił się że nie zostanie złamane żadne zabezpieczenie prze długie miesiące. LOL po prostu :D
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

"Przy okazji panowie z PDX na podstawie ostatnich doświadczeń ujawnili, że środowisko PlayStation 3 jest bardziej zabugowane od softu obecnego w konkurencyjnym Xboksie 360"
X360 jest o wiele tańszy. Gry na X'a są tańsze. PS3 ma za dużo niepotrzebnych bajerów. Gdyby nie ten procesor to z X'em nie miała by porównania. Jeden problem to to że PS3 dostało wyłączność na singlowe Finale (13+). Bo nawet MGS4 dostanie konwersję na X360 :P.

Przy okazji http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=31720 - ceny pierwszych gier na PS3 w Europie
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

Właśnie, skoro podałeś link do ceny gier powinieneś wiedzieć, że są tańsze od tych na X'a a nie odwrotnie jak piszesz.
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Fakt co do gier to się pomyliłem. Ale pozostałe argumenty wykazują przewagę X360 nad PS3 :wink:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Przewagę to będzie miało, jak więcej ludzi go kupi, w co wątpię za tej kadencji generacji konsol. A co do MGS4 - to nic nie jest pewne jeszcze do końca. X360 - niech chociaż nie zawiesza się sam z siebie albo nie przegrzewa, to będzie dobry :] Co prawda - PS miały kłopoty koszmarne z laserami i zobaczymy jak będzie z obecnym modelem, ale na razie nikt się za specjalnie nie skarży, a o X360 grzmiało od premiery :lol:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Wara od mojego MGS4 :* :D

Co do właśnie MGS4, w ostatnim wywiadzie z Kojimą była mowa o tym, że pojawienie sie MGS4 na X360 było umieszczone w rubryce z plotkami w pewnym magazynie, więc...?

Inna sprawa, że nie wiem ile w tym prawdy, ja mogę tylko powiedzieć od siebie, że o ile dwójka była na X i miała imo lepszą grafikę, to często animacja zwalniała i takie tam. Ale co ja będę truł :P
Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

Ja nie wyobrazam sobie MG4 na X360... Tos to bedzie herezja, a nawet wiecej niz herezja. Niech sobie ten shitowski MS kase dupe podciera, a nie lizac konami. Jak tylko Kojima zgodzi sie na konwersje MG4 do X360 to normalnie straci duzo dla mnie... Z reszta jeszcze nic nie wiadomo. Nie dosc, ze X360 ma GeoW jako exlusiva, to niby, co mialbyc juz tez MG4 konwersja... Ogolnie to mi sie wszystko nie podoba.

Niedlugo premiera PS3 w Europie, wiec zobaczymy jak to wszystko potoczy i kto bedzie mial przewage. Z reszta od premiery PS3 w USA i JAP minelo dopiero 3 m-ce, wiec jeszcze takiej przewagi zdobyc nie moglo... Wiadomo, ze X360 wystartowal rok wczesniej.
... thug life ...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Oj, spokojnie - jak mówił King (i jak zawsze miał rację :wink: ) na pierwszego X'a też była konwersja MGS, na dodatek miała sporo dodatków, lepszą grafikę (co nie jest niczym dziwnym) ale miała naprawdę paskudne spadki ilości klatek na sekundę. A na PS2 było to nie do pomyślenia, grało się nieprzyjemnie, nawet w pierwszych chwilach gry, kiedy był deszcz cięło równo. Nawet jak wydadzą - niech se mają, ale niech wiedzą że trza w to grać na PS3 :P
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”