Solucja FF XII

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Solucja FF XII

Post autor: Sephiria »

Dziś do jednego z najmłodszych działów na Krypcie trafiła długo wyczekiwana solucja do dwunastej części serii, autorstwa Izzy'ego. Jest ona naszą odpowiedzią na szerokie zainteresowanie tym odcinkiem sagi, jak również liczne zapytania i zgłaszane problemy na naszym forum. Autor ma w planie rozbudowę działu, tak więc w niedalekiej przyszłości możecie spodziewać się kolejnych porcji nowinek na stronie.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Gratuluje Izzy - kawał dobrej, solidnej roboty ^__^. Z pobieżnej lektury widze, że udało Ci się zrobić "spoiler free walkthrough". Z opisu na pewno skorzystam jak bede mial okazje wziąść się za FF XII na poważnie :D

To mi przypomina, że musze dokonczyć przepisywać III i IV Rozdział do FFT >.<' Gdyby nie "ten gorący okres" na uczelni... Postaram się "po sesji" skonczyć solucje :)
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Starałem się :D Oczywiście jak każdy opis zawiera pewnie jakieś błędy. Dlatego oczywiście serdecznie zachęcam do poruszenia ich w odpowiednim dziale :) a ja już moge się spokojnie wziąć za resztę spraw, bo jeszcze by mi zeszycik zgnił :lol:. No cóż poobijałem się do tej pory, czas się wziąć do roboty:) W drodze są espery i hunty.
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Opisik przeczytany i bardzo profesjonalny się wydaje :) No i zaleta - brak spoilerów, a to prosto nie jest zrobić. W każdym razie - gratulacje :]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

IzzY pisze:Oczywiście jak każdy opis zawiera pewnie jakieś błędy.
IzzY pisze:a ja już moge się spokojnie wziąć za resztę spraw
Wszystko ładnie pięknie, ale ośmiele się coś napisać, nim będzie za późno. Jak wkurzę tym kogoś, to przepraszam.
Izzy z tego co mi wiadomo, Sephi spędziła ileś godzin redagując Twój tekst. Czy Ty w ogóle po napisaniu, przeczytałeś swoją pracę? Piszę to, bo Sephi ma dość na głowie, a Twoja praca delikatnie mówiąc była językowo... dopowiedz sobie. Cenimy Twój wysiłek, bo mało kto pisze opis sam z siebie, ale w imieniu Sephi (odważę się, raz kozie śmierć) prosiłabym o większe zaangażowanie w sprawy ortograficzno-interpunkcyjno-składniowo-gramatyczne. Ja wiem, że opisy są długie, że się nie chce tego 3 razy sprawdzać i pisze się na szybko, byle by był, ale jednak nie dodawajmy Sephi roboty. Im bardziej wypoczęta Sephiria, tym łaskawsza ;)

Tak czy siak gratuluje opisu. Oby przez to ograniczona została ilość pytań w HELPie.
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Nie no rozumiem, mi też nie wszystko wydawało się poprawnie gramatycznie, ale w niektórych momentach cięzko mi było jakoś bardziej poprawnie to napisać (no cóż, orłem z polskiego to ja nie jestem, ale tragicznie też nie jeste). Sprawdzania interpunkcji raczej w wordzie nie ma, a mi to zbyt rewelacyjnie nie idzie. Z ortografią o tyle jest dobrze, że Word może wychwicić większość błędów. Sprawdzałem jednak dopiero po napisaniu, gdyż autosprawdzanie zbytnio mi przeszkadzało. Oczywiście doceniam wkład Sephi :), zawsze zostanie mniej błędów.
No ale skończmy już te tematy, bawcie się dobrze :)
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

co do solucji to 2 slowa : great job!! wszystko jest zrozumiale, i co wazne jest spoiler free. wielki szacun Izzy
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”