Final Fantasy College Saga

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Final Fantasy College Saga

Post autor: Krakers »

Wszyscy fani z niecierpliwościa czekają na wieści o kolejnych filmowych wersjach serii Final Fantasy. Mam wspaniale wieści. Światło dzienne ujrzała kolejna produkcja. Opowiada losy trójki przyjaciół, którzy (tradycyjnie) wpadają na trop niesamowitego spisku. Zarówno część fabularna jak i sceny walk zostały bardzo wiernie przeniesione ze swiata gier do świata filmu. Styl "starych dobrych finali" dominuje. Dodatkowo całość jest okraszona sporą dawka humoru. Zapraszam.

Kliknij by obejrzeć!
Ostatnio zmieniony czw 03 maja, 2007 18:03 przez Krakers, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Taaa właśnie to obejrzałam XD Na dodatek czetry części :P Buhahaha momentami to jest takie głupie, że śmiać się chce XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Świetne :D Tym Japończykom naprawdę musiało się nudzić . Szczególnie atak Chocobo przypadł mi do gustu ;D Tak serio to najlepszy moment jest na wykładzie jak się co chwile sleep włącza :D
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Syriusz15 pisze:Japończykom
??? ja tam widziałem bliżej niezidentyfikowanego Azjatę (nie pytajcie skąd wiem, że jest Azjatą :lol: ) oraz dwoje ludzi o cokolwiek południowo brzmiących nazwiskach, którzy tym bardziej na Japończyków mi nie wyglądali.
Skowyt

Post autor: Skowyt »

Haha dobre pewnie przy robieniu tego mieli niezły ubaw :D
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Sogetsu pisze:na Japończyków mi nie wyglądali.
Słowo Japończykom mogło zostać przeze mnie mylnie użyte . Japończycy kojarzą mi się z taką właśnie nacją jajcarzy , którzy mogą najprędzej wpaść na taki pomysł . Podobnie jak Polacy ;p
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Ultima Weapon

Post autor: Ultima Weapon »

Wie ktoś może z jakiej gry był ten przerywnik, w czasie gdy oni lecieli do tej fabryki?
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Ultima Weapon pisze:Wie ktoś może z jakiej gry był ten przerywnik, w czasie gdy oni lecieli do tej fabryki?
Seiken Densetsu 3

Filmik jest wspaniale zdobiony, myślałem że padne ze śmiechu jak zobaczyłem atak Leviathana. Wykazali się dużą pomysłowością i myślę że doskonale podobierali muzykę do lokacji.
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Mi tam podobał się moment , kiedy myślałem że zobaczę Game Over a tam "Just kidding " :D Leviathan wymiata
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Filmik świetnie parodiuje gry typu FF: NPC powtarzajacy ciągle tę samą kwestię , "wielkie krzesło blokujące drogę", sztuczne poruszanie się postaci itd xDDD Atak chocobo i Tidal Wave bodajże też nieźle wypadły, poza tym podziwiam ludzi za pomysłowość i cierpliwość. Film trwa 40 minut, a to jak, na amatorskie nagranie, jest sporo.
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Co do realizmu i sztucznego poruszania się postaci to , podoba mi się gdy jedna z trzech postaci się "zacina" i biegnie na płot :D Ekran i tak przechodzi do kolejnego miejsca ;p
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Syriusz15 pisze:Co do realizmu i sztucznego poruszania się postaci to , podoba mi się gdy jedna z trzech postaci się "zacina" i biegnie na płot :D Ekran i tak przechodzi do kolejnego miejsca ;p
też mnie to rozwaliło, podobnie jak cała "grota Leviathana" (move statue? XD). i w endingu ten majestatycznie wynurzający się Leviathan też był niezły. acha, i jeszcze początek walki z pierwszą formą ostatniego bossa, gdy jest pokazane jak się "rozkręca" XD XD , albo jak postacie obrywają śmiertelnie ale obrywają jak po krytyku i podnoszą się tylko po to, żeby paść na glebę. po prostu mistrzostwo.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

A do bossa końcowego idą na levelu 5 :P
Co do realizmu i sztucznego poruszania się postaci to , podoba mi się gdy jedna z trzech postaci się "zacina" i biegnie na płot Ekran i tak przechodzi do kolejnego miejsca ;p
No to też było dobre XD XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Eiko pisze:A do bossa końcowego idą na levelu 5
Tak, ale zauważ jak im statystyki rosną na poszczególnych levelach. W pierwszej walce facet jest bardzo słaby, za to w końcowym pojedynku wymiatają niczym postacie na 60-70 lvl.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Tak , też racja . Niewiadomo kiedy z kilkunastu Damage Points robis się kilka tysięcy . Pozatym główny bohater strasznie marnuje itemy ;d
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”