Trailer FF XII: Revenant Wings

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Trailer FF XII: Revenant Wings

Post autor: Go Go Yubari »

Prawie cztery minuty trwa trailer FFXII:RW, który krąży po sieci, a właściciele Nintendo DS'ów zacierają ręce. Zapowiada się ciekawie, choć miejmy dystans do kontynuacji...
http://youtube.com/watch?v=p0Y_o5SgJIo
Ostatnio zmieniony wt 26 gru, 2006 19:23 przez Go Go Yubari, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

No dobra , śmiejcie się: podoba mi się design. Może to zauroczenie FFXII ,ale ja bym sobie chętnie w tę gierke zagrała xD
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

whee!! już nie mogę się doczekać :grin: mam tylko nadzieję, że klimat mi się spodoba; jak dotąd z Ivlaice miałem do czynienia tylko dzięki FFTA i tak średnio mi odpowiadał.
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Sogetsu pisze:jak dotąd z Ivlaice miałem do czynienia tylko dzięki FFTA i tak średnio mi odpowiadał.
Trudno porównywać świat z FFTA (swoją drogą też mnie szczególnie nie zachwycił) z tym z FF12, jednak ten drugi jest o wiele bardziej... "żywy". :] Co prawda to są te same lub podobne motywy muzyczne, rasy, klimat...jednak to niezupełnie to samo.

Design postaci zabawny (lol, Vaan! ) , lecz te nowe tak bardzo nie zapadają w pamięć :]. Sama chętnie bym zagrała, lecz sama rozgrywka IMO nie wygląda na bardzo skomplikowaną XD Raczej na zlepek różnych misji, ale trudno osądzać grę po trailerze, więc wstrzymuję się od jakichkolwiek opinii ; )

O, i fajne FMVki.
SnakeEyes

Post autor: SnakeEyes »

Szkoda ze to niejest na PS2 :(
Roxas

Post autor: Roxas »

Nie no kura mac ;( :( czy to musi byc na DS'a :/ wrrr.... kiedy ktos zrobi jakis pozadny emulator DS'a ?? ;(

Swoja droga gram teraz w FF12 wiec jestem na bierzaco i na tym filmie Vaan wyglada za mlodo niz w orginale -_- czyzby niedorobka producentow ? Zeby nie robic spoilerow to powiem tylko tyle ze wyglada tu na 15 latka w grze o ile sie nie myle ma 17 lat.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Roxas pisze:wrrr.... kiedy ktos zrobi jakis pozadny emulator DS'a ??
Hahahahahahahahaha.
Roxas pisze:na tym filmie Vaan wyglada za mlodo niz w orginale
Bo taki design? W koncu to gra na DS'a...

[ Dodano: Wto 02 Sty, 2007 11:17 ]
powiem tylko tyle ze wyglada tu na 15 latka w grze o ile sie nie myle ma 17 lat.
Oh dzizas. Zidane i Garnet mieli po 16, a wyglądali? Masz problemy człowieku, to tylko gra, która w dodatku nie ma na celu dokładnego odzwierciedlania wszystkiego.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Hmm... filmiki bardzo ładne, sama gra wygląda też bardzo sympatycznie, ale postacie swoim nowym wyglądem zaczynają wyglądać jak team z IX, a to już automatycznie mnie odrzuca... Cóż, w sumie trzeba by najpierw pograć, potem marudzić, ale...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Roxas

Post autor: Roxas »

Nemesis pisze:
Roxas pisze:wrrr.... kiedy ktos zrobi jakis pozadny emulator DS'a ??
Hahahahahahahahaha.
Mozna wiedziec co tak wesolo ? o ile mi wiadomo teoretycznie sa juz jakies emulatory DSa ale nie potrafia obslurzyc ponad 98% gier.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Śmieszy mnie takie podejście ogólnie. Poza tym cała przyjemność z gry w gry na DS'a tkwi w samym DS'ie, ale co ja tam bedę tłumaczyła...
Roxas

Post autor: Roxas »

Tak w samym DSie jezeli ktos niejest biedny i ledwo mu starcza na chleb to o DSa, PSPekach i innych konsolkach moze pomazyc. Swego PS2 wydobylem z lombardu potem musialem przerobic z wiadomych powodow. Chcialbym miec teraz ps3 ale pewnie bede mnie na nie stac za jakies 4-6 lat :/
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

design postaci akurat jest ok,taki..inny ^^ od xii mnie jakos odrzucalo od kiedy zobaczylam pierwsze screeny jakies...1,5 roku temu? (nie pytac,dlaczego-po prostu) i szczerze mowiac chyba byc chetniej w rw zagrala niz w "normalne" xii ^^
ale i tak nie zagram,bo o dsie czy jakiejkolwiek konsoli moge sobie pomarzyc-dobrze,ze chociaz ps2 mam ^.^
roxas-ja na ps3 pewnie uzbieram za jeszcze wiecej lat,nie jestes sam xD'
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Roxas pisze:Tak w samym DSie jezeli ktos niejest biedny i ledwo mu starcza na chleb to o DSa, PSPekach i innych konsolkach moze pomazyc. Swego PS2 wydobylem z lombardu potem musialem przerobic z wiadomych powodow. Chcialbym miec teraz ps3 ale pewnie bede mnie na nie stac za jakies 4-6 lat :/
podobno nie każdy musi jeździć Mercedesem... myślisz, że mnie stać by było na DSa? odpowiedź: nie. więc zebrałem swoje cztery litery i poharowałem trochę na wakacjach i dzięki temu mogłem zarobić nie tylko na DSa. Ty, Roxas też jesteś w takim wieku, że też możesz pomyśleć o dorabianiu, więc przestań gadać o biedzie tylko weź się do roboty.
nuszka16

Post autor: nuszka16 »

Ja tam też mam DS'a. co prawda classica ale mnei to jakoś specjalnie nie przeszkadza. i Zrobiłem podobnie jak Sogetsu, tzn. zarobiłem. :P A jestem młodszy bo mam na razie 17 lat. Po prostu jak sie chce, to zawsze jest sposób. Ja w przerwie świątecznej sobie dorobiłem u ojca w pracy i teraz cieszę się grą na NDS z Supercardem w FF III. Czekam tylko teraz na tą nową XII:RW. I zgodzę się z Go Go Yubari - gra na emulatorze (nawet jak owy powstanie, który będzie odpalał gry) to nie to samo co gra na DS'ie.


A co do FF XII na PS2, to przeszedłem jakieś może 1/4 gry i nie potrafię się od niej oderwać. Strasznie mi się podoba, fabuła uważam że jest ciekawa, grafika też stoi na wysokim poziomie, a nowy styl walki to już zupełnie bajka. Takie jest moje zdanie, choć z tego co wiem to jest wiele osób którym XII nie przypadła do gustu.

POZDRO
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”