FF13 - update działu

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

FF13 - update działu

Post autor: Krakers »

Dział poświęcony trzynastej części FF od jakiegoś czasu gości na Krypcie, natomiast dzisiaj postanowiłem go nieco rozbudować. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś więcej na temat FF13 to zapraszam do sekcji poświęconej temu tytułowi.

From the land of the Midnight Sun...
Ostatnio zmieniony sob 29 lip, 2006 05:40 przez Krakers, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Z tego co tam przeczytalem bedzie mozna pograc w sieci co mi sie nie bardzo podoba. Lepiej by bylo wydac sama gre OFFline a np. FF XIV bylo by Online. Zobaczymy...
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Krak (chyba) pisze:Przygotowywana na konsole nowej generacji (wygląda na to, że gra pojawi się poza PlayStation 3)
Jak to? Imo na pozostałe konsole (tzn. pewnie PSP i komórki) mogą tylko wyjść pozostałe gierki z pod znaku FFXIII, ale samo FFXIII pewnie będzie tylko na PS3. Chyba że o czymś nie wiem...

Mamy już dział na Krypcie to teraz jeszcze by się takowy przydał na forum ;]
Kimahri pisze:a np. FF XIV bylo by Online
Wypluj te słowa!! Niech sobie S-E robi mmorpgi o innej nazwie, a nie będzie "kradła" kolejne numerki dla gupich mmorpgów (ciekawe, czy mnie Go Go zbeszta :] ).
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Jaco pisze:Niech sobie S-E robi mmorpgi o innej nazwie, a nie będzie "kradła" kolejne numerki dla gupich mmorpgów
Racja, jeden MMO spod znaku FF absolutnie wystarczy :D
Kimahri pisze:Z tego co tam przeczytalem bedzie mozna pograc w sieci co mi sie nie bardzo podoba.
Pewnie bedzie opcja by razem coś porobić, bądz powalczyć ze sobą i tyle, imo fajnie, a przynajmniej sympatycznie.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

oo..Krak!^^
Kimahri pisze:Z tego co tam przeczytalem bedzie mozna pograc w sieci co mi sie nie bardzo podoba
narazie nie zostalo to niby potwierdzone ('biora to pod uwage'..choc pewno dadza cosik),jesli juz to ma byc maly element,jakis quest etc
Kimahri pisze:Lepiej by bylo wydac sama gre OFFline a np. FF XIV bylo by Online.
SE pracuje nad nowym mmorpg (nie FF),wiec maja narazie robote:)
Jaco pisze:Jak to? Imo na pozostałe konsole (tzn. pewnie PSP i komórki) mogą tylko wyjść pozostałe gierki z pod znaku FFXIII, ale samo FFXIII pewnie będzie tylko na PS3. Chyba że o czymś nie wiem...
dobrze prawisz...FF13 najprawdopodobniej exclusive (chyba ze sony za malo sypnie..heh)Krak to zle ujal...inne czesc Kompilacji powychodza na inne konsole
Cała trzynastka ma wprost zalewać nas akcją. Oby tylko nie odbiło się to na fabule gry, przecież to właśnie ona była zawsze najsilniejszą strona FF.
tworcy niby uspokajaja,ze ta czesc ma zawierac tradycyjne elementy rozgrywki i rozbudowana fabule..wiecej akcji za to ma byc w Versus




btw.co jest ze stronka,a konkretnie stylem srebrnym..newsy sie na nim zlewaja,pokrywaja ze soba....
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Vaan pisze:Racja, jeden MMO spod znaku FF absolutnie wystarczy
Widac, ze nie gracie lol. Nie jedno, bo Se zabiera się (ponoć) za nowa odsłonę FFXI-2. Pewnie zupełnie nowa gra wyjdzie. We will see.

A to, ze bedzie można pograć online, nie znaczy, że bedzie trzeba, misiaczki wy moje :lol:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

SE zaprzecza,jakoby mieli robic nowy mmorpg z FF w nazwie..robia,ale całkiem 'nowa' gre

jakby co swiezy news http://www.rpgamer.com/news/Q3-2006/072506a.html
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Jaco pisze:Wypluj te słowa!!
Pfuuu , ja tez tego nie chce^^
Vaan pisze:Pewnie bedzie opcja by razem coś porobić, bądz powalczyć ze sobą i tyle, imo fajnie, a przynajmniej sympatycznie.
Sympatycznie czy nie i tak wiem , ze ja sobie pewnie nie pogram z ludzmi :( i to mnie boli :( ^^
Awatar użytkownika
harry1232
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: pt 07 lip, 2006 20:34
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: harry1232 »

Ja najlepiej bym chciał, by wyszło FF13 na dwie platformy. PS2 i PS3, tylko rożniące się np zaawansowaniem grafiki (bo wersja slim ps2 ma również możliwosc podłaczenia do neta). Takie rozwiązanie wydawałoby się najsensowniejsze. Z tego co wiem ps3 ma sporo kosztować więc to by był kolejny cios dla fanów serii po kieszeni... Niech poczekaja jeszcze z wydawaniem serii FF tylko na ps3 te 5 lat, aż skończę stomatologię ;)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

harry1232 pisze:Ja najlepiej bym chciał, by wyszło FF13 na dwie platformy. PS2 i PS3,
Tja, a ja bym chciał żeby dodawali PS3 do płatków owsianych :P Nie ma takiej możliwości niestety....
harry1232 pisze:Niech poczekaja jeszcze z wydawaniem serii FF tylko na ps3 te 5 lat, aż skończę stomatologię
Myśle, że najwcześniej FFXIII zobaczymy gdzieś w 2008 roku. Wtedy też już pewnie PS3 trochu stanieje, dlatego na dzień dzisiejszy nie ma co się zamartwiać wysoką ceną konsoli. Zresztą, możesz sobie dopiero za te 5 lat kupić PS3 :]
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

IMO FFXIII bedzie w Europie dopiero w 2009 r. :lol: nie ma co ale wtedy to PS3 bedzie kosztowalo 1500zl, nie co narzekac bo nie jest tak tragicznie ;)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Kimahri pisze:FFXIII bedzie w Europie dopiero w 2009 r
po co te zaznaczenie Europy,skoro na PS3 juz nie beda obowiazywac regiony, wiec imho gry beda o wiele szybciej wychodzic:]
mogliby od razu zrobic wersje jap/ang

Kimahri-ładna MOMO:p
harry1232 pisze:PS2 i PS3, tylko rożniące się np zaawansowaniem grafiki
a kto sie bedzie na takich starociach bawil..zobaczyli co potrafi ps3 przy okazji robienia dema,to...^^"
harry1232 pisze:Takie rozwiązanie wydawałoby się najsensowniejsze
XD
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Garnet pisze:mogliby od razu zrobic wersje jap/ang
Mam nadzieję, że z powodu braku regionów będziemy mogli sobie wybrać oryginalne głosy postaci... (pojemność blu-ray pozwoli na taką ekstrawagncję mam nadzieję :P )

Ale co tam FFXIII i PS3 pfff... XBoX górą !!! *ucieka w wiadomym-tylko-sobie kierunku* :lol:
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Garnet pisze:po co te zaznaczenie Europy,skoro na PS3 juz nie beda obowiazywac regiony, wiec imho gry beda o wiele szybciej wychodzic:]
mogliby od razu zrobic wersje jap/ang
Moze i masz racje, ale tak czy siak bedziemy musieli jeszcze dlugo poczekac, pff i tak mi sie nie spieszy ^^
Garnet pisze:Kimahri-ładna MOMO:p
Dziekuje;) , ale umarla :(
Cierń pisze:Mam nadzieję, że z powodu braku regionów będziemy mogli sobie wybrać oryginalne głosy postaci... (pojemność blu-ray pozwoli na taką ekstrawagncję mam nadzieję :P )
Mi to wiekszej roznicy nie robi , ale np. chcialbym miec wersje w ktorej gadaj po Niemiecku :lol:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”