AC: Dziś premiera w Polsce

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

AC: Dziś premiera w Polsce

Post autor: Garnet »

Po wielu miesiącach oczekiwań, w końcu i w Polsce ukazało się DVD z filmem Advent Children.

Do wyboru mamy, zarówno wydanie standardowe, jak i wydanie dwupłytowe, w którym znajdziemy: materiał &#8222;Reminiscence of FF VII&#8221;, reportaż o realizacji filmu i trailery gier z Kompilacji.

Cena wydania dwupłytowego oscyluje w granicach 70 zł (w sumie to wydanie dwupłytowe jest tylko nieznacznie droższe od jednopłytowego).


A tymczasem na całym świecie sprzedano już ponad 2,4 mln egzemplarzy filmu.
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

69,99 ma kosztowac jednoplytowe wydanie, a dwuplytowe - 79,90, wiec... Mialo byc 40, a tu co? :/ Ale coz... trzeba sie poswiecac!! Poki co - nie ma jeszcze AC w Wawie i nie wiadomo kiedy bedzie, bo dopiero beda sprowadzac.... Ech.... :/ Moze pod koniec tygodnia.. MOZE...
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

w merlinie 2plytowe za 72,a 1 za 66 http://www.merlin.com.pl/frontend/searc ... =0&nosnik=

dzisiaj bylam w media markt i nic nie widzialam...ale to wiadomo -_-

[ Dodano: Pon 03 Lip, 2006 19:37 ]
ja i tak czekam,az bedzie taniej...<mam inne filmy na oku,chociazby Łuk>
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Garnet pisze:Po wielu miesiącach oczekiwań, w końcu i w Polsce ukazało się DVD z filmem Advent Children.
Hmm. Jakoś mi to zwisa lol. Nie oglądalam, czekałam, aż wyjdzie, a teraz nic...zero jakiejkolwiek emocji. Widac jak mnie interesuje FFVII :P
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Nemesis pisze:Nie oglądalam, czekałam, aż wyjdzie, a teraz nic...zero jakiejkolwiek emocji.
To tak zwane klimakterium, przekwitanie.
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Boni ^^"

aha,jeszcze jedno...dzisiaj Nomura wydal oswiadczenie,iz nie maja w planach wydania sequela AC

<te ich oswiadczenia,to i tak..>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ToRa

Post autor: ToRa »

No nic, ja dzisiaj kupilem w Empiku i sprawa z cena niestety nie jest taka optymistyczna jak sie wydawalo na poczatku. Jedno plytowe wydanie 75 zl (+/- kilka groszy) 2 plytowe wydanie 80zl (+/- kila groszy). Ale mozecie mi wierzyc lub nie, dla kazdego Fanatyka to pozycja obowiazkowa.

PS. Moim zdaniem angielski dubbing wypada kiepsciutko.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

w Empiku jest zawsze drozej niz np.w MM,czy Saturnie
ToRa pisze:dla kazdego Fanatyka
no wlasnie...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ja poczekam... za kilka miesięcy pewnie będzie to można wyłowić z kosza na DVD w supermarkecie, cena: 20 zł. XD
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

ToRa pisze:Fanatyka
Nope. To nie ja. Lol. Kupić kupię, ale przy okazji jak pojadę do Saturna... :roll:
Lenneth pisze:Ja poczekam... za kilka miesięcy pewnie będzie to można wyłowić z kosza na DVD w supermarkecie, cena: 20 zł. XD
No ja szukałam Spirited Away na dvd wszędzie. Patrzę: a tu w Empiku dzail anime, Spirited Away masa O_O' zonk. Jak AC tam dadzą, to raczej bym nie liczyła na mniej jak 39,90 ,- :P
Scorpinus

Post autor: Scorpinus »

Na pierwszy ogień to zakupię Vampire Hunter D Bloodlust, który miał wyjść 20 czerwca a jeszcze go w sklepach nie widzę. Advent Children też kupię, ale później. Nie liczę, że cena spadnie bo żadne anime DVD nie dorobiło się spadku ceny :D
Pawel

Post autor: Pawel »

zeby sie nie chwalic to powiem ze ogladalem orginal tzn jap vers kilka miechow temu :)
a jak maja zrobic polska versie to chron nas Boze, bo jak znam Polakow to glosy bede podkladac sami kastrac ;) no nie sorki za wyrazenie ale taka jest Polska zeczywistoc :) 3/4
przetlumaczonych gier w jakie gralem bylo poprosu beznadziejnie tlumaczone ... a jak sie Polacy za film wezma to sie tylko smic mozna, no ale moze wezme sobie od kumple ktoregos zeby sie posmiac co Polacy zrobili z tym filmem :) a ze to FFVII to raczej bede plakal bo jak dlamnie to najlepszy czesc finala :)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Pawel pisze:zeby sie nie chwalic to powiem ze ogladalem orginal tzn jap vers kilka miechow temu
Jak połowa tego forum :lol:
Pawel pisze:a jak maja zrobic polska versie to chron nas Boze, bo jak znam Polakow to glosy bede podkladac sami kastrac
Skąd pomysł,że wersja PL w ogóle ma się ukazać? Nie ma jej i nie będzie- wystarczy że zrobili angielską, po której za wiele dobrego się nie spodziewam.

Odczekam trochę czasu i będę szukać w necie najtańszej, dwupłytowej wersji- muszę mieć ten film *_* Trochę mnie cena zawiodła, bo tych dodatków nie jest aż tak wiele ( Reminiscence mam od dawna, nawet nie oglądałam) jednak najważniejsze jest samo AC- moja "wersja DVD" własnej roboty pójdzie na śmietnik XDDD
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

Ja mam wersje DvD dwuplytowa, ale okladka podoba mi sie bardziej z "okrojonej" wersji ;( Zamieni sie ktos :D) Tak samo bylo z europejska wersja na psx -_-' Nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma :P

[ Dodano: Wto 04 Lip, 2006 17:17 ]
P.S. Pytania co do Polskiej wersji (ja mam z USA :P) Czy na wersji dwuplytowej jest Last Order? I jezeli ktos ma/ bedzie mial niech napisze czy skopali polskie tlumaczenie (chodzi o nazwy wlasne)
Garnet, male sprostowanie - Reminiscence of FF VII jest akurat bonusem w obu wersjach
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Nie wiem mi okladka to robi taka roznice ze.... :roll:
Milo , ze juz jest, ale mialo byc 40 zl :roll: no ale cuz mozna bylo sie spodziewac...
Lenneth pisze:za kilka miesięcy pewnie będzie to można wyłowić z kosza na DVD w supermarkecie, cena: 20 zł. XD
Nie no az tak to nie bedzie ;) jak cena spadnie to IMO do 50 zl. nie nizej.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”