AC: Dziś premiera w Polsce

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Kimahri pisze:Nie no az tak to nie bedzie ;) jak cena spadnie to IMO do 50 zl. nie nizej.
Czyżby? To czemu ostatnio widziałam w takim koszu FF: TSW za śmieszne pieniądze? :] Jak trzeba będzie, to i trzy lata poczekam, ale do dwóch dych w końcu zejdzie. XD
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Wydaje mi sie, ze ci co sprzedaja mysla " I tak to ktos kupi czy za taka cene czy za taka" bo wkoncu ten film kupuja fani FFVII ( a nie wiekszosci cena naprawde nie robi roznicy) a nie ludzie ktoze kompletnie wiedza o co chodzi ;)
Lenneth pisze:Czyżby? To czemu ostatnio widziałam w takim koszu FF: TSW za śmieszne pieniądze? :]

Ale FF TSW to podobno dno ;) podobno bo nie ogladalem ^^
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Kimahri pisze:Ale FF TSW to podobno dno ;) podobno bo nie ogladalem ^^
Kazda historia ma w sobie pewiem przekaz ;] poprostu ci co nie zrozumieli, patrząc na fajerwerki, oczekiwali od filmu natychmiastowego orgazmu na miejscu i spotkali się z rozczarowaniem :D

Swoją drogą pewnie i tak pare osob teraz powie ze AC jest nudne i w ogole(najlepszy argument) bo widzieli ten film 100 razy i nie maja zamiaru kupowac org. bo po co ;] Ja w dalszym ciągu nie widzialem AC :D ale predzej czy pózniej kupie ten org. i obejrze :D napewno bylo warto tyle czekac imo.
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

ogladalam ac 4 razy,ale i tak kupie....bylam w szoku-dzien po premierze a w empikach w koszadziurze w ktorej nigdy nic nie ma-ac na polkach O_O"
(u mnie 74,99 _^_"")
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Scorpinus pisze:Na pierwszy ogień to zakupię Vampire Hunter D Bloodlust, który miał wyjść 20 czerwca a jeszcze go w sklepach nie widzę.
bo wyjdzie dopiero 20 lipca...
Pawel pisze:a jak maja zrobic polska versie to chron nas Boze,
jak juz to mogli dac lektora...ale dubbing?? w polsce??
VaanFromRO pisze:Czy na wersji dwuplytowej jest Last Order? I jezeli ktos ma/ bedzie mial niech napisze czy skopali polskie tlumaczenie (chodzi o nazwy wlasne)
od dawna bylo wiadomo,ze LO nie wyjdzie poza japonia
VaanFromRO pisze:Garnet, male sprostowanie - Reminiscence of FF VII jest akurat b
a czy gdzies to zanegowalam?:]] heh
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

A niech mnie,to już^^,jak ten czas leci.
W końcu moge se kupić,cos wydanego w polsce :D

btw: czy można wyłączyc dubbing?
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ababeb pisze:Ufff, nie ma lektora. :D
..patrzy na swoj post wyzej ^^"
TomajS pisze:czy można wyłączyc dubbing?
zawsze mozna ;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Ababeb pisze:Ufff, nie ma lektora. :D
Nieeeee :( nie lubie czytac filmu, no i kij im w oko obejrze z samym ang. dubbingiem :roll:
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Lenneth pisze:Czyżby? To czemu ostatnio widziałam w takim koszu FF: TSW za śmieszne pieniądze?
Kimahri pisze:Ale FF TSW to podobno dno ;) podobno bo nie ogladalem
[Czy dno, czy nie dno, to już osobny temat wałkowany na forum wiele razy. Według mnie TSW to taka sama 'klasa' jak AC (czyli miałka fabuła + cud grafika i niewiele poza tym ^^).]
Anyway, z punktu widzenia naszych handlowców te dwa tytuły niekoniecznie się różnią. Oba to filmy niszowe, oba nie pobiją rekordów sprzedaży, więc prędzej czy później doczekamy się drastycznej obniżki cen. Howgh. :]

PS: Niech żyją napisy. :>
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lenneth pisze:Anyway, z punktu widzenia naszych handlowców te dwa tytuły niekoniecznie się różnią. Oba to filmy niszowe, oba nie pobiją rekordów sprzedaży, więc prędzej czy później doczekamy się drastycznej obniżki cen. Howgh. :]
Biorąc pod uwagę też recenzje z ostatniego "Filmu". 1 gwiazdka i kilka słów o tym, ze recenzentka nie zna gier, nie ma o nich pojecia, więc film kiepski. Hahahahahaha. Grunt to rozeznanie ;) Chyba powinnam się do nich na praktyki zgłosić w przyszłym roku :twisted:
Mi się nie pali. Pewnie Raczek kiedyś doda u siebie XD Zresztą tyle teraz dobrych filmów do kupowania...Spirited Away na dvd...japoński z napisami...orgazm.
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Nemesis pisze:Biorąc pod uwagę też recenzje z ostatniego "Filmu". 1 gwiazdka i kilka słów o tym, ze recenzentka nie zna gier, nie ma o nich pojecia, więc film kiepski. Hahahahahaha. Grunt to rozeznanie
Bueh, też to kocham. U nas większość filmów spoza 'poważnego' mainstreamu nie ma szans na dobrą recenzję, no chyba że pojawia się np. nazwisko Miyazakiego, o którym nawet najbardziej twardogłowy dziennikarz miał szansę słyszeć. :roll:
Inna rzecz, że sama, jako fanka FF7, i tak bym dała AC najwyżej dwie-trzy gwiazdki. :lol:
Nemesis pisze:Mi się nie pali.
I to pisze jedna z tych, która pół roku temu najgłośniej krzyczała, jak to zaraz po premierze popędzi do sklepu. :> A nic, tak tylko przypominam. ;)
Nemesis pisze:Zresztą tyle teraz dobrych filmów do kupowania...Spirited Away na dvd...japoński z napisami...orgazm.
Swego czasu, żeby obejrzeć to w kinie w wersji BEZ dubbingu, musiałyśmy iść z koleżanką na seans o dziewiątej rano w niedzielę. :lol: [Sorry za OT, na wspomnienia mnie naszło. XD]
SA czy AC... hm... nad czym tu się zastanawiać? :lol:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lenneth pisze:I to pisze jedna z tych, która najgłośniej krzyczała, jak to zaraz po premierze popędzi do sklepu. :> A nic, tak tylko przypominam. ;)
Za duzo dobrych filmów teraz wypuszczają na dvd, żeby na AC wydawać :lol:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Nemesis pisze: Za duzo dobrych filmów teraz wypuszczają na dvd, żeby na AC wydawać
[Day later] Za duzo nowych gier wydają żeby FFXII kupować :>
glamorous vamp
targaroth

Post autor: targaroth »

kto mi powie co to jest AC?? :oops:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”