AC: Dziś premiera w Polsce

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Kapitan Dymano

Post autor: Kapitan Dymano »

P.S. Pytania co do Polskiej wersji (ja mam z USA :P ) Czy na wersji dwuplytowej jest Last Order? I jezeli ktos ma/ bedzie mial niech napisze czy skopali polskie tlumaczenie (chodzi o nazwy wlasne)
Garnet, male sprostowanie - Reminiscence of FF VII jest akurat bonusem w obu wersjach

Nie ma Last Order ani w wersji podstawowej, ani w wersji dwupłytowej i nie ma różnicy czy to wersja z USA czy z ukrainy, czy z polski (no, z tą ukrainą to może przesadziłem :P).

Nie mieli co skopywać, bo tego po prostu nie ma, jest tylko w japońskiej wersji, i to chyba limited (nie jestem pewien). Ponieważ ten dodatek jest typowo japoński, dystrybutor być może nie otrzymał do niego praw, lub po prostu ten niesamowicie fajny dodatek wycięli z powodu naszej wąskiej tolerancji europejskiej na dziwactwa japońskie. Ja w LO nic nie widziałem dziwnego, ale pamiętacie dobrze co robili z naszymi europejskimi wersjami fajnali (przystosowywali teksty do potrzeb europejczyków, utrudniali gierkę, etc.).

Jeśli ktoś wie, to niech mi powie czy już AC jest w wypożyczalniach, bo bym sobie wypożyczył (już oglądałem ale z dźwiękiem 5.1 i w jakości dvd [a nie xvid 1cd :P] to nie to samo... no i angielski dubbing - rotfle z tego są bezcenne :lol: )


EDIT:
Eee, sory, wynika to z tego że LO jest na wersji z USA? Jestem prawie pewien że na polskiej nie ma i nie będzie (jako osobny film też nie wyjdzie, niestety)

A cena jak na 1,5 roczny film jest żywcem z kosmosu, powinien kosztować 39,90 za edycję DVD a 19,90 za VCD. Przypominam, że te 39,90 to za wersję dwupłytową. Ewentualnie może być 49,90 :o . Przecież Casshern kosztował 39,90 a film z 2004 roku, to ten może być troszkę drogi, ale bez przesady, nie jak najnowszy Harry Potter, którego zawsze wydają niedługo po premierze amer. DVD.

No cóż, ale to Imperial, liczyłem, naprawdę mocno liczyłem, że film wyda Anime Gate. Byłaby o wiele niższa cena, no i wielka szansa na Last Order z zawalistym tłumaczeniem. A i lektora mogliby dodać, to byłby kompromis (3 audio na płytce + napisy mniam! wszyscy byliby ucieszeni).

A ponadto, Imperial naprawdę dodało sporo tych napisów do AC. Chyba wszystkie kraje europy i więcej. Brakuje jeszcze japońskich napisów, no ALE, cieszmy się że w ogóle jest, tylko że drogie...

A jeśli chodzi o tym "stanieniem" do 19,90 w koszyczku, to tak na pewno się stanie, ale dopiero po kilku latach, i to co wyląduje w koszyczku to "okrojona" 1 płytowa wersja filmu. Popatrzcie na krąg, teraz za 9,99zł :P a kiedyś pewnie kosztował więcej, może jak AC. Kto wie :P
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Nemesis pisze:Zresztą tyle teraz dobrych filmów do kupowania...
dokladnie...qrde dawniej szukalam ze swieca filmow,co by sobie uzupelnic filmoteke..a teraz o.O producenci zalewaja nas niemalze azjatyckimi produkcjami:) <jak na PL warunki ofkoz..>..jedyny minus..to praktycznie zero dodatkow -_-

...chociaz nie licze na wydaniu w naszym kraju Ichi the killer :roll:
targaroth pisze:kto mi powie co to jest AC?? :oops:
ehhmm..^^"
Kapitan Dymano pisze:Jeśli ktoś wie, to niech mi powie czy już AC jest w wypożyczalniach, bo bym sobie wypożyczył
jak i jest na sprzedaz to i w wypozyczalniach powinien sie pojawic
Kapitan Dymano pisze:Eee, sory, wynika to z tego że LO jest na wersji z USA? Jestem prawie pewien że na polskiej nie ma i nie będzie (jako osobny film też nie wyjdzie, niestety)
a kto napisal,ze LO wyszlo poza Japonia?? o.O
..patrz tez moj post wyzej :roll:
Kapitan Dymano pisze:no i wielka szansa na Last Order z zawalistym tłumaczeniem.
ten film nie ukaze sie poza japonia,tak zadecydowało SE i juz
Kapitan Dymano pisze:A ponadto, Imperial naprawdę dodało sporo tych napisów do AC. Chyba wszystkie kraje europy i więcej. Brakuje jeszcze japońskich napisów, no ALE, cieszmy się że w ogóle jest, tylko że drogie...
po prostu wszystkie kraje europy maja takie samo wydanie...w koncu imperial jes tylko dystrybutorem...SE odpowiada za wszystko

ja osobiscie na duzy spadek ceny nie liczyłabym w ogóle..
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Garnet pisze:dokladnie...qrde dawniej szukalam ze swieca filmow,co by sobie uzupelnic filmoteke..a teraz o.O producenci zalewaja nas niemalze azjatyckimi produkcjami:) <jak na PL warunki ofkoz..>..jedyny minus..to praktycznie zero dodatkow -_-
Juz przywykłam do braku dodatków...
Spirited Away: start filmu, wybór scen i ustawienia (dubbing czy oryginał). Koniec.
Ale i tak kupiłam i się podrajcowałam, bo nie ogladałam wcześniej oryginalnej wersji.

Co do AC. Kupie wersję tańszą. Sam film mnie mało ciekawi, FFVII odrzuca, więc w sumie po co mi iles godzin "kuchni filmowej"? I do tego dopłacać. No, thanks.
Garnet pisze:qrde dawniej szukalam ze swieca filmow
W sporej cześci możemy podziękować Raczkowi. W sumie teraz ogarnia nas fala produkcji japonskich. Samo TVP2 juz zaczyna się tym interesować. słusznie, bo kino azjatyckie (koreańskie i japońskie głównie) staje się u nas i w ogóle - modne.
Dziekujemy panie raczku :D ^^
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Krótko i treściwie: juhu. ^^
Ain't no sunshine when I'm gone.
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

Kapitan Dymano, zgadza sie wersja amerykanska NIE posiada dodatku w postaci LO, a szkoda. Last Order jest produkcja wylacznie na rynek japonski (jak wiele dobrych anime) i nie zapowiada sie aby opuscilo jej granice. LO ukazalo sie w Limited Edition, w okreslonej liczbie egemplarzy(Edycja kolekcjonerska? - chyba mozna to tak nazwac) Sam dodatek jest produkcja dla fanatykow wiec nie powinnismy poddawac go ocenie jako kolejnej czesci kompilacji FFVII Mysle, ze wszystko juz zostalo tu powiedziane takze dzieki za uwage :D
dymZ

DVD ;)

Post autor: dymZ »

Właśnie obejrzałem wersje podstawową DVD ;) Chwała kolesiowi z wypożyczalni, że wziął ten film, byłem w szoku jak zobaczyłem go na półce, no ale cóż, ma także pierwsze filmowe dzieło Final Fantasy : Spirits Within, a dodatek świetny, jakie wspomnienia przywołuje ;) A nawiasem, ja nie miałem w grze tej sceny jak

Kod: Zaznacz cały

 zabijają Zacka i jak jedzie z Cloudem na pace samochodu, wogóle jak go ratuje
, dziwne, czy po prostu jest to tylko w japońskiej wersji gry?
Ostatnio zmieniony czw 13 lip, 2006 22:19 przez dymZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Brawo! swoją bezmyślnością popsułeś kilku osobom zabawę, waląc spoilerami. Za ta bezmyslność powinnam Cię zbanować. Niestety, regulamin nie uznaje przypadków głupoty i ignoranctwa...a szkoda. :evil:
Bambocha

Post autor: Bambocha »

A ja tylko powiem tyle: bardzo dobry filmik uzyczka świetna ale fabuła mogła by być lepsza :smile: Więcej się spodziewałem po tym filmie chociaż efekty specialne niezastąpione.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Bambocha pisze:fabuła mogła by być lepsza :smile: Więcej się spodziewałem po tym filmie
W innym temacie pisałeś, że fabułę uważasz za zbyt zawiłą, więc jak to możliwe,że liczysz ją jako minus? :lol: A może nie lubisz tego,czego nie rozumiesz ;) Mimo wszystko trudno sie nie zgodzić,że fabuła w AC kuleje- film miał cieszyć oczy, a ze względu na ograniczenia czasowe nie ryzykowano zbyt zawikłanej fabuły :] Innymi słowy- historia prosta dla każdego, kto grał w FF7, jednak można to wybaczyć .
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ivy pisze:film miał cieszyć oczy,
FF: TSW też cieszy oczy (moje przynajmniej), a fabuła jest...jaka jest. No cóż. Jeszcze jakiś czas przyjdzie nam poczekać na powalające graficznie filmy, których fabuła byłaby więcej niż znośna...
Ivy pisze:ze względu na ograniczenia czasowe nie ryzykowano zbyt zawikłanej fabuły :]
ciesz się, ze nie wpadli na to, żeby film składał się z dwóch części... :roll:
Ivy pisze:Innymi słowy- historia prosta dla każdego, kto grał w FF7
No, a jak kto.ś grał i mimo to, nie kocha, ba...nie lubi nawet FFVII? Lol. No własnie.
Mieć, żeby mieć? Jak X-2 (w wiekszości przypadków)...poczekam, aż stanieje lub dodadzą do jakiejs gazety :lol:
jednak można to wybaczyć .
X-2 też wybaczyliśmy, to wszystko przebolejemy ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”