FF 8 - Fresh Air 2

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

FF 8 - Fresh Air 2

Post autor: Sephiria »

Update miał być w zeszłym tygodniu, ale życie jeszcze raz pokazało, że ono swoje a plany swoje. Kolejna porcja materiałów jest nieco mniejsza niż pierwotnie zakładałam, ale ze względu na pracę zawodową po prostu nie starczyło mi czasu. W efekcie tych prac na serwerze wylądowały cztery strategie, z czego dwie na Ultimę Weapon, a dwie na Omegę. Tym samym reogranizacja Weaponów jest obecnie ukończona na etapie 80%. Brakujące 20% postaram się zrobić w najbliższym czasie, podobnie jak jeszcze jeden osobny tekst (ale o czym to będzie to na razie niespodzianka). A teraz Lionhearty w dłoń i idźcie bić Omegę :lol:
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Zethrik

Post autor: Zethrik »

Hmm, IMO Ultima Weapon nie jest trudnym przeciwnikiem. Walkę wygrałem chyba za drugim razem, atakując Squallem po rzuceniu na niego Aury. Żeby nie było niedomówień: Lionhearta nie miałem, Ultimecii później pokonac nie umiałem :P Niemniej strategie opisane są świetnie.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”