FF 8 - "Fresh Air 1"

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

FF 8 - "Fresh Air 1"

Post autor: Sephiria »

Na wstępie wszystkich pragnę uspokoić - żyję, żyję, jestem cała i zdrowa. :lol: Dawno się nie meldowałam, ale ze względu na to, że byłam zajeta i dziś zobaczycie między innymi efekty tego zajęcia.

Trochę to trwało, ale wreszcie jest - pierwszy z dwóch zaplanowanych rzutów nowości do działu FF 8 (który niemal od 3 lat konsekwentnie modernizuje, ale chyba już przy wielu okazjach podkreślałam swoją miłość do tej części, prawda? :lol:) stał się faktem. Co zadebiutowało? Po pierwsze w miare dokładny opis Angel Wing, drugiego limitu Rinoy, jako że w perspektywie mam dość znaczącą przebudowę działu Weaponów (ukończone na chwile obecną w 40%). Sam opis Angel Wing jest tam, gdzie reszta Limitów - w dziale Postacie. Drugą nowością jest kompletne rozwiązanie Chicobo Card Quest, które zastąpiło wreszcie lakoniczny opis tego zadania, napisany jeszcze przez Krakersa 6 lat temu. Ostatnia nowość to rubryka Sklepy. Po fali pytań na mail i PW doszłam do wniosku, że konieczne jest opisanie jeszcze jednego źródła itemów, z którego można czerpać surowce do procesów Refine. W sklepach część takich przedmiotów znajdziecie. Oczywiście nie obyło się bez dronych korekt niektórych drobnych błędów, ale to nic szczególnego.

"Fresh Air 2" planuje mniej więcej na nastepny tydzień, choć oczywiście może sie to przesunąć ze względu na prace zawodową i inne losowe przypadki. Esencją FA 2 będzie przebudiowa Weaponów, ale nie tylko.

Póki co, to tyle.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Buu, nie zmieniłaś 'akcesorium' na 'akcesorio', jestem niepocieszona. T_T I ''medio', gdzie jest 'medio'? :lol:

Anyway. Chyba nie muszę Ci jeszcze raz napomykać, że to kawał dobrej roboty.
*wanders off*
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Ahhh yesh, with a little help from my Critic no. 1
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”