FFXIII: Kolejny wywiad & figurka

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

FFXIII: Kolejny wywiad & figurka

Post autor: Garnet »

Nio i pojawił się kolejny wywiad...większość odpowiedzi pokrywa się z tymi z wywiadu z Dengeki, więc przytoczę tylko te co ważniejsze:].

Odnośnie głównej bohaterki FFXIII, Toriyama, zaznaczył, iż wcześniej mieliśmy główne żeńskie bohaterki, w FFVI, FFX i FFX-2. Jednakże ta bohaterka nie ma być tak kobieca, jak te poprzednie, ma być bardziej silna i niezależna. Toriyama chciał tu stworzyć żeńską wersję Clouda.

Patrząc na system walki, może się wydawać, iż FFXIII będzie grą akcji, jednakże FFXIII będzie posiadał tradycyjne elementy FF (ATB). Czas czekania tutaj, ma być zredukowany do minimum, co ma mieć wpływ na szybkość walk.

Po raz kolejny została podkreślona odrębność Versus od serii FF. Podczas, gdy FF XIII ma zawierać tradycyjne elementy serii, w Versus możemy spodziewać się wielu nowych rzeczy (jak to mówią, tutaj mogą sobie poeksperymentować :])

Nomura zapytany, czy główny bohater Versus jest czarnym charakterem, czy też postacią pozytywną, przytoczył cytat z Szekspira, mówiący, iż nie ma absolutnego dobra i zła. Cytat ten ma perfekcyjnie pasować do konceptu gry i znajdować swoje odbicie w głównym bohaterze.

---------------------------

I scany figurki bohaterki FFXIII
Scan 1
Scan 2

---------------------------

I jeszcze jedna ciekawostka - zobaczcie, co można znaleźć w ofercie pewnego amerykańskiego sklepu XD
Link
Żeby nie było niejasności...SE nigdy nie podało oficjalnie, iż zajmuje się produkcją tej gry (a nawet niejednokrotnie negowali).
<Ciekawy ten sklep:]>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Garnet pisze:Jednakże ta bohaterka nie ma być tak kobieca
hmm...jak będzie męska, to bedzie może jakies yuri :lol:
Garnet pisze:ma być bardziej silna i niezależna
yay! Koniec z yunowatością :D
Garnet pisze:I jeszcze jedna ciekawostka - zobaczcie, co można znaleźć w ofercie pewnego amerykańskiego sklepu XD
:lol:
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Garnet pisze:ma być bardziej silna i niezależna
Nemesis pisze:yay! Koniec z yunowatością :D
I terrowatością, i celesowatością, amen! XDD

Naprawdę, ślinka już kapie mi na podłogę, pragnę tej gry o wiele bardziej niż FFXII. Ona naprawdę wygląda jak wykapana Beatrix (zdążę to jeszcze powtórzyć z 50 razy do premiery). :] Versus ze swoim ambiwalentnym bohaterem też zapowiada się świetnie - facet nie pasuje mi wprawdzie z wyglądu, ale przecież nie to się liczy. :]
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Garnet pisze:Jednakże ta bohaterka nie ma być tak kobieca, jak te poprzednie, ma być bardziej silna i niezależna.
Coś czuję, że taka będzie do czasu. Potem będzie wewnętrzna przemiana (może spotka takiego Wakkę) i zmieni się na "gorsze", a w outrze bedzie wychowywać sieroty _^_....
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Jaco pisze:Coś czuję, że taka będzie do czasu. Potem będzie wewnętrzna przemiana (może spotka takiego Wakkę) i zmieni się na "gorsze", a w outrze bedzie wychowywać sieroty _^_....
Jednym słowem Milenia i Grandia II. Jezus Maria. -_-; Ale może nie będzie tak źle... Nie narzekajmy przed zachodem słońca, czy jakoś tak. XD
VaanFromRO

Re: FFXIII: Kolejny wywiad & figurka

Post autor: VaanFromRO »

Garnet pisze:I jeszcze jedna ciekawostka - zobaczcie, co można znaleźć w ofercie pewnego amerykańskiego sklepu XD
(...)
Żeby nie było niejasności...SE nigdy nie podało oficjalnie, iż zajmuje się produkcją tej gry (a nawet niejednokrotnie negowali).
<Ciekawy ten sklep:]>
Jest to chwyt marketingowy i juz sie zdazylem naciac na niego :oops:
Ale wiem co i jak :P Jest to prawda! Sklep zbiera zamowienia na pre-ordery Final Fantasy VII (i tu zapomniano dopisac) ADVENT CHILDREN :!: na PS3. Jest to film wydany na Blue- Ray z lepszymi efektami graficznymi i dzwiekowymi...
Patrick

Post autor: Patrick »

Garnet pisze:ma być bardziej silna i niezależna.
Pocieszne zdanie xD

Kurcze, nie moge sie doczekac, kiedy zaopznam sie z systemem walki. Bardzo mnie on ciekawi! :D

Podoba mi sie ten final. Hehe.

Co tu duzo pisac... Zapowiada sie szuper! :grin:
gokusama

Post autor: gokusama »

Figurka bardzo odbrze wykonana :shock: Taki model z 300&#8364; pewnie kosztuje :/
Patrick

Post autor: Patrick »

gokusama pisze:Figurka bardzo odbrze wykonana Taki model z 300&#8364; pewnie kosztuje
Eee, no co ty! Niedaleko mnie w sklelpie stala figurka Yuny za $15. Heh. Mialem ja kupic, ale jakis dran kupil ja przede mna.
Oto ona:
http://majls.net/temp/yuna.jpg
http://ijgifthouse.com/figure_1/FG000001.jpg
http://c4.tfdistribution.com/pics/be/product/1686-0.jpg :D

Wydaje sie ona mala, ale miala chyba nie cale 20 cm wysokosci. Podkreslam CHYBA.

A ta figurka z FFXIII to bedzie kosztowac oczywiscie sporo, ale bez przesady. :D
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Miedzy Twoją Yunie, a tą z FFXIII jest przecież przepaść? -_- Wykonanie, szczegóły. Materiał tej z 13 też pewnie lepszy. No, ale to nie temat o figurkach P:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

co do szczegółowosci, GoGo ma racje, najmniejszy szczegół to jakiś tam element fabrycznego ustrojstwa, a im mniejsze elementy tym drożej... heh ;]

Anyway, skoro ta kobieta jest zaradna, niezależna i jednoczesnie jest żeńską wersja Clouda to ja tu widzę sprzeczność... od kiedy Cloud był zaradny :wink:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Jaco pisze:Coś czuję, że taka będzie do czasu. Potem będzie wewnętrzna przemiana (może spotka takiego Wakkę) i zmieni się na "gorsze", a w outrze bedzie wychowywać sieroty _^_....
w sumie to beatrix tez sie zmienila pod wplywem steinera.. <...>
<w ogole to ja nie wiem kto tam uklada te pary-wakka,lulu-beatrix,steiner-garnet,zidane..pozal sie boze...takim facetom to dziekujemy :roll: >
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Garnet pozamieniaj przecinki z myslnikami bo Ci dziwne pary wyszly :D
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lulu-Wakka....nie przypominajcie mi >< Byle wieśniak (jakkolwiek by nie był poczciwy) i taka laska jak Lulu >< Damn it.

Oby ta była lesbijką. Lepsze by to było niż jakiś Brother _^_
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Nie wiecie, co dobre! Wakka/Lulu to jeden z moich ulubionych pairingów, zawsze to podkreślam. :lol:

Anyway, dla mnie wystaczy, jeśli ta dziewczyna dostanie kogoś pokroju Locke'a. Wątpię, żeby jej zaraz dali jakiegoś ciotę do towarzystwa, to by było trochę anty-klimatyczne. -_-; Poza tym na przykładzie 'Versus' widzimy, że Square zafascynowało się mhrokiem. :lol:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”